13.05.2023 СБ :: SUP-станця Ботанический сад, Карповка
Сапсерфинг. Открытие сезона



Total finishers 227   Total distance 1589 km
Average pace: 12:10 min/km   Max pace: 06:14 min/km


~24%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
13
Измайлов Артем (1988)
Ленинградская обл.
Atlant Team
0:43:43,9
жSUP-М - 1
06:14 min/km
2
2
Бондарь Антон (1990)
Санкт-Петербург
Hochu_sibassa / Atlant team
0:46:30,9
жSUP-М - 2
06:38 min/km
3
322
IVNCRW Гомель
Баранич Николай/Цуранов Иван/Ермаков Александр/Волчецкий Александр
0:46:37,1
SUP-4 - 1
06:40 min/km
4
35
Синицкий Алексей (1977)
Санкт-Петербург
Atlant Team
0:49:48,0
жSUP-М - 3
07:07 min/km
5
46
Яценко Роман (1989)
Санкт-Петербург
SUP_SWELL / Atlant Team
0:50:27,0
жSUP-М - 4
07:12 min/km
6
333
Причал’Ю Санкт-Петербург
Мосягин Иван/Милошевич Артем
0:50:31,3
SUP-2 - 1
07:12 min/km
7
118
Рудченко Степан (1983)
Санкт-Петербург
0:50:48,3
нSUP-М - 1
07:14 min/km
8
296
Петров Дмитрий (1990)
Санкт-Петербург
0:51:12,7
нSUP-М - 2
07:18 min/km
9
332
Санкт-Петербург
Матросов Егор/Большаков Олег /Козлов Андрей/Коробовский Николай
0:52:11,2
SUP-4 - 2
07:26 min/km
10
6
Глухачева Мария (1990)
Санкт-Петербург
0:53:02,7
жSUP-Ж - 1
07:34 min/km
11
106
Григорьев Алексей (1980)
Санкт-Петербург
ЯRoller
0:53:11,3
нSUP-М - 3
07:36 min/km
12
270
Суханов Алексей (1987)
Санкт-Петербург
лично
0:53:24,8
нSUP-М - 4
07:38 min/km
13
243
Руденко Роман (1983)
Московская обл.
RC Bulldog
0:53:40,3
нSUP-М - 5
07:40 min/km
14
21
Курицын Роман (1986)
Санкт-Петербург
0:54:11,4
жSUP-М - 5
07:45 min/km
15
16
Кантола Роман (1984)
Санкт-Петербург
SupExpedition
0:54:50,2
жSUP-М - 6
07:49 min/km
16
233
Потапов Александр (1984)
Санкт-Петербург
Эндоскопия
0:55:17,3
нSUP-М - 6
07:53 min/km
17
258
Симашко Александр (1988)
Санкт-Петербург
0:56:42,4
нSUP-М - 7
08:05 min/km
18
310
Шевченко Игорь (1986)
Санкт-Петербург
0:57:19,9
нSUP-М - 8
08:12 min/km
19
147
Казарин Виктор (1973)
Санкт-Петербург
Октябрьская ЖД
0:58:04,0
нSUP-М - 9
08:17 min/km
20
1
Акатова Любовь (1987)
Санкт-Петербург
Атлант
0:58:06,7
жSUP-Ж - 2
08:17 min/km
21
236
Пашкевич Петр (1982)
Санкт-Петербург
0:58:46,0
нSUP-М - 10
08:22 min/km
22
39
Удодова Кристина (1993)
Санкт-Петербург
Причал’Ю
0:59:32,6
жSUP-Ж - 3
08:30 min/km
23
196
Милованова Ирина (1991)
Санкт-Петербург
Beavers SUP team
0:59:36,0
нSUP-Ж - 1
08:30 min/km
24
235
Пьянков Сергей (1955)
Санкт-Петербург
1:00:53,5
нSUP-М - 11
08:40 min/km
25
275
Тихонова Наталья (1973)
Санкт-Петербург
Supboardspb
1:01:45,3
нSUP-Ж - 2
08:49 min/km
26
177
Кузьминых Сергей (1992)
Санкт-Петербург
1:02:04,5
нSUP-М - 12
08:51 min/km
27
111
Гуляев Юрий (1985)
Санкт-Петербург
Бегущий хирург
1:02:08,1
нSUP-М - 13
08:51 min/km
28
83
Ботиков Александр (1969)
Санкт-Петербург
Beavers
1:02:17,9
нSUP-М - 14
08:54 min/km
29
56
Алексеенко Александр (1970)
Санкт-Петербург
1:02:33,2
нSUP-М - 15
08:54 min/km
30
232
Постовая Алёна (2005)
Санкт-Петербург
Atlant Team
1:02:55,4
нSUP-Ж - 3
09:00 min/km
31
238
Решетников Иван (1990)
Новгородская обл.
NovgorodSup
1:02:56,7
нSUP-М - 16
09:00 min/km
32
340
СШОР ЗНАМЯ Санкт-Петербург
Касаткин Алексей/Чиков Владислав /Борисенко Елизавета /Осипов Викентий
1:03:10,0
SUP-4 - 3
09:00 min/km
33
89
Васильева Софья (1988)
Санкт-Петербург
1:03:16,7
нSUP-Ж - 4
09:03 min/km
34
188
Львов Сергей (1973)
Санкт-Петербург
1:03:17,1
нSUP-М - 17
09:03 min/km
35
331
2sup Ленинградская обл.
Кулаков Родион/Макарин Антон
1:03:22,5
SUP-2 - 2
09:03 min/km
36
254
Сидоров Александр (1980)
Ленинградская обл.
Колтушский лыжный клуб
1:03:24,5
нSUP-М - 18
09:03 min/km
37
11
Зуев Василий (1982)
Санкт-Петербург
SupExpedition
1:03:28,6
жSUP-М - 7
09:03 min/km
38
73
Баронас Игорь (1963)
Санкт-Петербург
BARONAS
1:04:11,8
нSUP-М - 19
09:09 min/km
39
289
Харламов Алексей (1971)
Санкт-Петербург
Бегущие по волнам
1:04:14,1
нSUP-М - 20
09:09 min/km
40
78
Беневоленский Михаил (1979)
Санкт-Петербург
Atlant Team
1:04:37,8
нSUP-М - 21
09:12 min/km
41
119
Дружинин Михаил (1979)
Санкт-Петербург
@sup_surfing_spb
1:04:44,1
нSUP-М - 22
09:15 min/km
42
291
Хашина Елена (1988)
Санкт-Петербург
BeaversSUPteam
1:04:45,2
нSUP-Ж - 5
09:15 min/km
43
349
Михеев Олег (1975)

1:05:05,0
нSUP-М - 23
09:18 min/km
44
337
СШОР ЗНАМЯ Санкт-Петербург
Сениченков Сергей/Сизинцев Константин /Рыбкин Макар/Кенсман Даниил
1:05:05,4
SUP-4 - 4
09:18 min/km
45
304
Чернышов Андрей (1981)
Ленинградская обл.
Orientator
1:05:12,5
нSUP-М - 24
09:18 min/km
46
226
Плавинский Артем (1990)
Санкт-Петербург
1:06:19,1
нSUP-М - 25
09:28 min/km
47
223
Причал Ю Санкт-Петербург
Сибирских Татьяна/Пирогова Вероника
1:06:24,1
SUP-2 - 3
09:28 min/km
48
253
Сибирских Таня (1985)
Санкт-Петербург
ПричалЮ
1:06:25,0
нSUP-Ж - 6
09:28 min/km
49
71
Барболин Серафим (1994)
Санкт-Петербург
ТрэйлФит TFsup
1:06:58,6
нSUP-М - 26
09:34 min/km
50
167
Кротенко Вадим (1985)
Санкт-Петербург
1:07:29,0
нSUP-М - 27
09:38 min/km
51
220
Петренко Пётр (1977)
Ленинградская обл.
Sup&Суп
1:07:47,4
нSUP-М - 28
09:41 min/km
52
280
Тукк Мария (1980)
Санкт-Петербург
SUPexpedition
1:08:35,3
нSUP-Ж - 7
09:48 min/km
53
225
Пищулина Надежда (1983)
Санкт-Петербург
Центр спорта приморского район
1:08:41,5
нSUP-Ж - 8
09:48 min/km
54
319
Ялов Дмитрий (1980)
Ленинградская обл.
1:08:44,1
нSUP-М - 29
09:48 min/km
55
290
Харламова Елена (1979)
Санкт-Петербург
Бегущие по волнам
1:08:45,9
нSUP-Ж - 9
09:48 min/km
56
341
Богданов Владислав (1974)
Санкт-Петербург
1:09:07,2
нSUP-М - 30
09:51 min/km
57
252
Серейчик Сергей (1969)
Санкт-Петербург
ТрэйлФит TFsup
1:09:17,8
нSUP-М - 31
09:55 min/km
58
278
Тоскунов Вячеслав (1994)
Санкт-Петербург
1:09:43,3
нSUP-М - 32
09:58 min/km
59
100
Гебрандзе Ираклий (1989)
Ленинградская обл.
Колтуши
1:10:15,2
нSUP-М - 33
10:02 min/km
60
157
Колесников Александр (1956)
Санкт-Петербург
Сестрорецк
1:10:32,0
нSUP-М - 34
10:06 min/km
61
261
Смирнова Мария (1979)
Санкт-Петербург
Beavers SUP team
1:10:52,2
нSUP-Ж - 10
10:06 min/km
62
52
Vasilev Dmitriy (1978)
Санкт-Петербург
1:11:19,8
нSUP-М - 35
10:09 min/km
63
276
Тихонович Елена (1993)
Санкт-Петербург
SupExpedition
1:11:32,7
нSUP-Ж - 11
10:13 min/km
64
169
Кротов Вячеслав (1989)
Ленинградская обл.
1:11:33,4
нSUP-М - 36
10:13 min/km
65
187
Луханина Полина (1988)
Санкт-Петербург
1:11:34,6
нSUP-Ж - 12
10:13 min/km
66
122
Еськина Ангелина (1991)
Санкт-Петербург
SupExpedition
1:11:46,9
нSUP-Ж - 13
10:13 min/km
67
4
Беломутский Олег (1986)
Санкт-Петербург
1:11:50,0
нSUP-М - 37
10:17 min/km
68
66
Антонюк Александр (1973)
Санкт-Петербург
1:11:54,1
нSUP-М - 38
10:17 min/km
69
311
Шишкин Данила (1998)
Санкт-Петербург
Куба
1:12:19,2
нSUP-М - 39
10:21 min/km
70
249
Кузнецов Евгений (1976)
Санкт-Петербург
1:12:33,2
нSUP-М - 40
10:21 min/km
71
320
Яшунский Алексей (1979)
Санкт-Петербург
1:12:35,6
нSUP-М - 41
10:21 min/km
72
193
Малютин Никита (2006)
Санкт-Петербург
1:12:43,2
нSUP-М - 42
10:25 min/km
73
295
Христофор Степан (1999)
Санкт-Петербург
Balance SUP
1:12:48,2
нSUP-М - 43
10:25 min/km
74
219
Пестерев Виталий (1998)
Санкт-Петербург
1:13:03,8
нSUP-М - 44
10:25 min/km
75
95
Воробьев Павел (1986)
Санкт-Петербург
1:13:06,9
нSUP-М - 45
10:25 min/km
76
227
Погорелов Дмитрий (1980)
Санкт-Петербург
1:13:30,8
нSUP-М - 46
10:28 min/km
77
27
Попиков Сергей (1985)
Санкт-Петербург
1:14:00,0
нSUP-М - 47
10:32 min/km
78
190
Максимов Максим (1983)
Санкт-Петербург
1:14:00,0
нSUP-М - 48
10:32 min/km
79
273
Тирронен Александр (1980)
Санкт-Петербург
Тирронен А.И.
1:14:13,0
нSUP-М - 49
10:36 min/km
80
38
Трусов Владимир (1983)
Санкт-Петербург
1:15:34,1
жSUP-М - 8
10:49 min/km
81
129
Зверюкова Наталья (1987)
Санкт-Петербург
1:15:39,2
нSUP-Ж - 14
10:49 min/km
82
186
Лидека Жанна (1992)
Санкт-Петербург
1:16:12,0
нSUP-Ж - 15
10:53 min/km
83
314
Шмыгля Петр (1985)
Санкт-Петербург
1:16:28,9
нSUP-М - 50
10:53 min/km
84
43
Рогова Наталия (1984)
Санкт-Петербург
1:17:02,3
нSUP-Ж - 16
11:02 min/km
85
67
Антонюк Григорий (2005)
Санкт-Петербург
1:17:03,2
нSUP-М - 51
11:02 min/km
86
268
Стерликов Николай (1992)
Ленинградская обл.
1:17:39,2
нSUP-М - 52
11:06 min/km
87
244
Рудой Александр (1982)
Санкт-Петербург
1:17:42,6
нSUP-М - 53
11:06 min/km
88
113
Данилова Галина (1983)
Санкт-Петербург
1:17:55,0
нSUP-Ж - 17
11:06 min/km
89
202
Михеева Мария (1986)
Санкт-Петербург
White wolves
1:17:57,9
нSUP-Ж - 18
11:06 min/km
90
76
Белькевич Алина (1991)
Санкт-Петербург
1:18:04,7
нSUP-Ж - 19
11:11 min/km
91
31
Рогова Кира (2007)
Санкт-Петербург
СШОР Знамя
1:18:53,7
жSUP-Ж - 4
11:15 min/km
92
24
Макаров Иван (2007)
Санкт-Петербург
СШОР Знамя
1:19:04,4
нSUP-М - 54
11:15 min/km
93
87
Варганова Ирина (1987)
Санкт-Петербург
Центр спорта Приморского р-на
1:19:18,6
нSUP-Ж - 20
11:20 min/km
94
239
Решетникова Ирина (1991)
Новгородская обл.
NovgorodSup
1:19:26,5
нSUP-Ж - 21
11:20 min/km
95
90
Вдовенко Евгений (1982)
Ленинградская обл.
1:19:53,9
нSUP-М - 55
11:24 min/km
96
85
Бутусов Владимир (1976)
Санкт-Петербург
Североходцы
1:19:55,2
нSUP-М - 56
11:24 min/km
97
347
Матюшев Алексей (1991)

1:20:10,5
нSUP-М - 57
11:24 min/km
98
339
СШОР ЗНАМЯ Санкт-Петербург
Сизинцев Николай/Камакин Игнат/Ерохов Анатолий/Чиков Александр
1:20:16,9
SUP-4 - 5
11:29 min/km
99
149
Канафоцкий Николай (1986)
Санкт-Петербург
За Ленинград!
1:20:20,8
нSUP-М - 58
11:29 min/km
100
183
Лапов Григорий (1975)
Санкт-Петербург
1:20:33,9
нSUP-М - 59
11:29 min/km
101
250
Сапелко Сергей (1996)
Санкт-Петербург
1:20:41,3
нSUP-М - 60
11:29 min/km
102
72
Барболина Оксана (1971)
Санкт-Петербург
ТрэйлФит TFsup
1:20:51,3
нSUP-Ж - 22
11:34 min/km
103
336
СШОР ЗНАМЯ Санкт-Петербург
Борисенко Дмитрий /Кривицкий Даниил /Гаевский Арсений/Пинчук Ян
1:21:54,0
SUP-4 - 6
11:44 min/km
104
298
Чегаровский Михаил (1987)
Санкт-Петербург
ТСН
1:21:59,5
нSUP-М - 61
11:44 min/km
105
288
Халеев Игорь (1981)
Санкт-Петербург
Лично
1:22:00,4
нSUP-М - 62
11:44 min/km
106
172
Кузнецов Павел (1985)
Санкт-Петербург
SpaceX
1:22:45,6
нSUP-М - 63
11:49 min/km
107
138
Иванов Константин (1987)
Санкт-Петербург
1:22:48,0
нSUP-М - 64
11:49 min/km
108
216
Павлова Анна (1985)
Санкт-Петербург
1:22:50,7
нSUP-Ж - 23
11:49 min/km
109
285
Федотова Марина (1981)
Санкт-Петербург
1:23:05,2
нSUP-Ж - 24
11:54 min/km
110
158
Колесниченко Анна (1987)
Санкт-Петербург
1:23:21,5
нSUP-Ж - 25
11:54 min/km
111
277
Токарева Людмила (1985)
Санкт-Петербург
1:23:29,0
нSUP-Ж - 26
11:54 min/km
112
330
Санкт-Петербург
Кёниг Юлия/Кузнецов Сергей
1:23:38,6
SUP-2 - 4
11:59 min/km
113
58
Амосов Виктор (1988)
Санкт-Петербург
1:23:40,9
нSUP-М - 65
11:59 min/km
114
248
Савельева Екатерина (1988)
Ленинградская обл.
1:23:45,0
нSUP-Ж - 27
11:59 min/km
115
63
Андриевская Татьяна (1981)
Санкт-Петербург
1:23:46,2
нSUP-Ж - 28
11:59 min/km
116
301
Чернов Антон (1984)
Санкт-Петербург
ТрэйлФит TFsup
1:23:55,8
нSUP-М - 66
11:59 min/km
117
222
Пирогов Дмитрий (1974)
Санкт-Петербург
1:23:59,4
нSUP-М - 67
11:59 min/km
118
160
Комарова Юлия (1983)
Санкт-Петербург
1:24:34,4
нSUP-Ж - 29
12:04 min/km
119
176
Кузьминых Екатерина (1994)
Санкт-Петербург
1:24:36,8
нSUP-Ж - 30
12:04 min/km
120
142
Игонин Кирилл (1989)
Санкт-Петербург
1:25:13,0
нSUP-М - 68
12:09 min/km
121
29
Шировакина Елизавета (2001)
Санкт-Петербург
1:25:18,0
нSUP-Ж - 31
12:09 min/km
122
48
Larin Nikolai (1988)
Санкт-Петербург
1:25:30,0
нSUP-М - 69
12:15 min/km
123
143
Ильченко Ярослав (1987)
Санкт-Петербург
1:25:33,7
нSUP-М - 70
12:15 min/km
124
321
СШОР ЗНАМЯ Санкт-Петербург
Костылева Надежда /Маняхина Марина /Жеребятьева София/Базина Милена
1:26:13,3
SUP-4 - 7
12:20 min/km
125
247
Русева Татьяна (1987)
Санкт-Петербург
1:27:19,0
нSUP-Ж - 32
12:26 min/km
126
283
Фатулладзе Сархан (1996)
Санкт-Петербург
1:27:20,7
нSUP-М - 71
12:26 min/km
127
152
Ким Елена (1985)
Санкт-Петербург
1:27:23,0
нSUP-Ж - 33
12:26 min/km
128
112
Гунько Марина (1990)
Санкт-Петербург
1:27:43,8
нSUP-Ж - 34
12:31 min/km
129
70
Бабусенко Ольга (1981)
Санкт-Петербург
olga.babusenkof3@gmail.com
1:28:02,7
нSUP-Ж - 35
12:31 min/km
130
348
Петухов Олег (1992)

1:28:26,0
нSUP-М - 72
12:37 min/km
131
77
Белякова Елена (1981)
Санкт-Петербург
1:28:35,9
нSUP-Ж - 36
12:37 min/km
132
292
Ходнева Юлия (1997)
Санкт-Петербург
ЦФКСиЗ
1:29:06,4
нSUP-Ж - 37
12:43 min/km
133
101
Гегуева Мария (1982)
Санкт-Петербург
1:30:28,3
нSUP-Ж - 38
12:55 min/km
134
198
Миронюк Алексей (1972)
Санкт-Петербург
Dикие
1:30:37,1
нSUP-М - 73
12:55 min/km
135
162
Королева Елена (1983)
Санкт-Петербург
White Wolves
1:30:50,5
нSUP-Ж - 39
13:01 min/km
136
200
Михайлова Анаставия (1984)
Ленинградская обл.
Наш рекорд
1:31:06,9
нSUP-Ж - 40
13:01 min/km
137
342
Шальцева Елена (1984)

1:31:23,6
нSUP-Ж - 41
13:01 min/km
138
32
Рукавицына Екатерина (1976)
Санкт-Петербург
Dикие
1:31:29,2
жSUP-Ж - 5
13:01 min/km
139
8
Лежнев Роман (1977)
Санкт-Петербург
1:32:00,3
нSUP-М - 74
13:07 min/km
140
57
Альбинская Юлианна (1993)
Санкт-Петербург
1:32:27,0
нSUP-Ж - 42
13:13 min/km
141
274
Тихомирова Виктория (1983)
Санкт-Петербург
1:32:42,9
нSUP-Ж - 43
13:13 min/km
142
33
Сениченков Пётр (2005)
Санкт-Петербург
СШОР Знамя
1:32:43,4
жSUP-М - 9
13:13 min/km
143
281
Турбин Алексей (1986)
Санкт-Петербург
1:33:02,0
нSUP-М - 75
13:20 min/km
144
145
Иноземцев Андрей (1981)
Санкт-Петербург
СК «Секта бабы Светы»
1:33:10,4
нSUP-М - 76
13:20 min/km
145
7
Екимов Прохор (2007)
Санкт-Петербург
СШОР Знамя
1:33:32,7
жSUP-М - 10
13:20 min/km
146
136
Зыкова Ксения (1989)
Санкт-Петербург
sup_surfing_spb
1:33:37,5
нSUP-Ж - 44
13:20 min/km
147
302
Чернова Виолетта (1988)
Санкт-Петербург
1:33:54,0
нSUP-Ж - 45
13:26 min/km
148
117
Дмитриева Юлия (1986)
Санкт-Петербург
1:34:00,6
нSUP-Ж - 46
13:26 min/km
149
328
Красные коты Санкт-Петербург
Корсаков Денис /Мушкарина Дарья
1:34:01,9
SUP-4 - 8
13:26 min/km
150
269
Стерликова Юлия (1995)
Санкт-Петербург
1:34:08,1
нSUP-Ж - 47
13:26 min/km
151
19
Коротченко Алена (2007)
Санкт-Петербург
СШОР Знамя
1:34:27,9
жSUP-Ж - 6
13:26 min/km
152
214
Окотэтто Евгения (1990)
Санкт-Петербург
1:35:07,4
нSUP-Ж - 48
13:33 min/km
153
141
Иванова Яна (2000)
Санкт-Петербург
1:35:45,1
нSUP-Ж - 49
13:39 min/km
154
218
Воронина Екатерина (1989)
Санкт-Петербург
1:36:09,0
нSUP-Ж - 50
13:46 min/km
155
93
Венская Юлия (1984)
Санкт-Петербург
1:36:22,6
нSUP-Ж - 51
13:46 min/km
156
154
Ковшон Алексей (1975)
Санкт-Петербург
1:36:25,7
нSUP-М - 77
13:46 min/km
157
40
Петруша Алексей (1979)
Санкт-Петербург
1:37:15,6
нSUP-М - 78
13:53 min/km
158
146
Ишанова Екатерина (1980)
Санкт-Петербург
1:37:26,9
нSUP-Ж - 52
13:53 min/km
159
299
Челик Анна (1974)
Санкт-Петербург
1:37:52,5
нSUP-Ж - 53
14:00 min/km
160
45
Юмакаева Лилия (1985)
Санкт-Петербург
SUPiens
1:38:25,4
жSUP-Ж - 7
14:00 min/km
161
317
Юмакаев Рустем (1986)
Санкт-Петербург
SUPiens
1:38:27,1
нSUP-М - 79
14:00 min/km
162
229
Поздняков Дмитрий (1989)
Санкт-Петербург
1:38:49,9
нSUP-М - 80
14:07 min/km
163
316
Щёголев Андрей (1986)
Санкт-Петербург
SC-SPb
1:38:52,6
нSUP-М - 81
14:07 min/km
164
121
Елагина Наталия (1965)
Санкт-Петербург
Лисий Нос
1:39:09,7
нSUP-Ж - 54
14:07 min/km
165
350
Шугаюпов Салават (1983)

1:39:13,1
нSUP-М - 82
14:07 min/km
166
264
Старунова Ангелина (1992)
Санкт-Петербург
RZD_OZD_running team
1:39:51,1
нSUP-Ж - 55
14:14 min/km
167
293
Хомутов Игорь (1993)
Санкт-Петербург
Октябрьская ЖД
1:39:57,6
нSUP-М - 83
14:14 min/km
168
265
Старунова Вероника (1992)
Санкт-Петербург
OZD-Running Team
1:40:01,9
нSUP-Ж - 56
14:14 min/km
169
98
Галоян Екатерина (1988)
Санкт-Петербург
1:40:21,9
нSUP-Ж - 57
14:22 min/km
170
221
Петров Алексей (1984)
Санкт-Петербург
Сайгаки
1:40:24,9
нSUP-М - 84
14:22 min/km
171
126
Загуляев Евгений (1994)
Санкт-Петербург
Gazprom Triathlon Team
1:41:09,7
нSUP-М - 85
14:29 min/km
172
234
Пушкин Сергей (1972)
Санкт-Петербург
1:41:13,0
нSUP-М - 86
14:29 min/km
173
61
Андреева Нина (1986)
Санкт-Петербург
Североходцы
1:41:13,8
нSUP-Ж - 58
14:29 min/km
174
163
Костеница Полина (1999)
Санкт-Петербург
1:41:41,3
нSUP-Ж - 59
14:29 min/km
175
140
Иванова Наталия (1974)
Санкт-Петербург
1:41:44,6
нSUP-Ж - 60
14:29 min/km
176
191
Малетина Маргарита (1979)
Санкт-Петербург
1:41:55,7
нSUP-Ж - 61
14:37 min/km
177
240
Родионова Елена (1982)
Санкт-Петербург
1:42:04,9
нSUP-Ж - 62
14:37 min/km
178
315
Шувалова Анна (1971)
Санкт-Петербург
Сап чат
1:43:37,9
нSUP-Ж - 63
14:44 min/km
179
300
Новиков Артем (1987)
Санкт-Петербург
1:43:48,3
нSUP-М - 87
14:52 min/km
180
282
Лифанова Юлия (1986)
Санкт-Петербург
1:44:06,4
нSUP-Ж - 64
14:52 min/km
181
25
Дюкарева Юлия (1980)
Санкт-Петербург
1:45:06,1
нSUP-Ж - 65
15:00 min/km
182
54
Алексеев Максим (1973)
Санкт-Петербург
ТрэйлФит TFsup
1:45:37,2
нSUP-М - 88
15:09 min/km
183
42
Загуляева Ольга (1998)
Санкт-Петербург
1:45:42,1
нSUP-Ж - 66
15:09 min/km
184
84
Бурдин Дмитрий (1968)
Санкт-Петербург
Предел Африки
1:45:46,8
нSUP-М - 89
15:09 min/km
185
127
Зайцева Дарья (1983)
Санкт-Петербург
1:45:48,7
нSUP-Ж - 67
15:09 min/km
186
267
Степанова Анна (1970)
Санкт-Петербург
Трейлфит
1:45:54,8
нSUP-Ж - 68
15:09 min/km
187
307
Шамшина Светлана (1976)
Санкт-Петербург
ТрэйлФит
1:45:55,5
нSUP-Ж - 69
15:09 min/km
188
185
Лебедева Нина (1983)
Ленинградская обл.
1:45:57,3
нSUP-Ж - 70
15:09 min/km
189
197
Минакова Юлия (1986)
Санкт-Петербург
1:46:51,4
нSUP-Ж - 71
15:17 min/km
190
313
Шмелева Елена (1988)
Санкт-Петербург
ТрэйлФит
1:47:56,1
нSUP-Ж - 72
15:25 min/km
191
345
Курникова (1984)

1:48:18,5
нSUP-Ж - 73
15:25 min/km
192
124
Жирнов Андрей (1983)
Санкт-Петербург
Runlab
1:48:43,9
нSUP-М - 90
15:34 min/km
193
308
Шаройко Маргарита (1981)
Санкт-Петербург
Runlab
1:48:59,4
нSUP-Ж - 74
15:34 min/km
194
246
Рурукина Юлия (1989)
Санкт-Петербург
Runlab
1:49:01,6
нSUP-Ж - 75
15:34 min/km
195
259
Симонов Даниил (1998)
Санкт-Петербург
ТСН
1:49:22,2
нSUP-М - 91
15:34 min/km
196
228
Подзигунова Ольга (2006)
Санкт-Петербург
1:49:29,0
нSUP-Ж - 76
15:34 min/km
197
102
Гончарова Полина (2004)
Санкт-Петербург
ТСН
1:50:09,2
нSUP-Ж - 77
15:43 min/km
198
151
Каргашина Ксения (1989)
Санкт-Петербург
1:50:55,5
нSUP-Ж - 78
15:52 min/km
199
271
Титов Андрей (1985)
Санкт-Петербург
1:50:55,5
нSUP-М - 92
15:52 min/km
200
343
Евдакимов Максим (1975)

1:51:23,0
нSUP-М - 93
15:52 min/km
201
344
Евдакимова Вера (1975)

1:51:51,3
нSUP-Ж - 79
16:01 min/km
202
207
Мухамедова Алина (1991)
Ленинградская обл.
Наш рекорд
1:51:53,6
нSUP-Ж - 80
16:01 min/km
203
165
Котляренко Александра (1988)
Санкт-Петербург
Наш рекорд
1:51:54,7
нSUP-Ж - 81
16:01 min/km
204
88
Васильев Павел (1991)
Санкт-Петербург
1:52:24,2
нSUP-М - 94
16:01 min/km
205
208
Нагурянская Юлия (1989)
Санкт-Петербург
Белые волки
1:52:38,7
нSUP-Ж - 82
16:01 min/km
206
107
Груздев Игорь (1990)
Санкт-Петербург
1:52:50,6
нSUP-М - 95
16:10 min/km
207
164
Костенко Глеб (1989)
Ленинградская обл.
1:53:07,2
нSUP-М - 96
16:10 min/km
208
284
Фатхтдинов Вадим (1974)
Санкт-Петербург
Runlab
1:53:15,6
нSUP-М - 97
16:10 min/km
209
213
Солоткина Кристина (1994)
Санкт-Петербург
1:54:25,6
нSUP-Ж - 83
16:20 min/km
210
65
Андрусяк Екатерина (1984)
Санкт-Петербург
1:54:41,4
нSUP-Ж - 84
16:20 min/km
211
309
Шевелева Наталья (1991)
Санкт-Петербург
1:54:55,1
нSUP-Ж - 85
16:20 min/km
212
86
Бутусова Ольга (1983)
Санкт-Петербург
Североходцы
1:55:33,9
нSUP-Ж - 86
16:30 min/km
213
171
Кудрявцева Ирина (1986)
Санкт-Петербург
1:55:52,7
нSUP-Ж - 87
16:30 min/km
214
346
Кочетков Виктор (1963)

1:56:46,0
нSUP-М - 98
16:40 min/km
215
256
Симаков Евгений (1975)
Санкт-Петербург
1:56:57,5
нSUP-М - 99
16:40 min/km
216
34
Сильченко Анастасия (1997)
Санкт-Петербург
1:57:51,2
нSUP-Ж - 88
16:50 min/km
217
257
Симакова Мария (1987)
Санкт-Петербург
1:58:01,5
нSUP-Ж - 89
16:50 min/km
218
294
Хорошавцева Вероника (1981)
Санкт-Петербург
1:58:49,4
нSUP-Ж - 90
17:00 min/km
219
17
Алексеева Анастасия (1998)
Санкт-Петербург
1:58:52,3
нSUP-Ж - 91
17:00 min/km
220
182
Лазарев Дмитрий (1989)
Санкт-Петербург
White Wolves
1:59:15,0
нSUP-М - 100
17:00 min/km
221
22
Верещагина Елизавета (2001)
Санкт-Петербург
1:59:46,2
нSUP-Ж - 92
17:10 min/km
222
20
Тершуков Егор (1995)
Санкт-Петербург
1:59:48,3
нSUP-М - 101
17:10 min/km
223
94
Волчанова Яна (2007)
Санкт-Петербург
1:59:49,8
нSUP-Ж - 93
17:10 min/km
224
170
Крылова Елена (1991)
Санкт-Петербург
Трейлфит
1:59:56,6
нSUP-Ж - 94
17:10 min/km
225
60
Андреева Надежда (1988)
Санкт-Петербург
Ржд
2:01:12,7
нSUP-Ж - 95
17:21 min/km
226
334
Санкт-Петербург
Мустафаев Рафаэль/Бадаев Евгений
2:10:24,6
SUP-2 - 5
18:43 min/km
227
36
Бадаев Евгений (1996)
Санкт-Петербург
2:10:27,9
нSUP-М - 102
18:43 min/km

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024