Online entry system
27.08.2022 СБ :: г. Гдов
III ГДОВСКИЙ ПОЛУМАРАФОН


Total participants 411   Total distance 2850.6 km
Average pace: 06:10 min/km   Max pace: 03:20 min/km


~18%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
56
Ткачук Иван (1983)
Новгородская обл.
Novgorodrun
1:27:27,9
1:27:26,1
М - 1
04:08 min/km
2
49
Сергеев Юрий (1993)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:32:48,3
1:32:46,5
М - 2
04:23 min/km
3
38
Неженко Павел (1975)
Новгородская обл.
Novgorodrun
1:37:03,5
1:36:58,8
М - 3
М40 - 1
04:35 min/km
4
3
Алексеев Иван (1988)
Псковская обл.
1:37:25,6
1:37:23,9
М - 4
04:37 min/km
5
55
Тихов Николай (1958)
Смоленская обл.
Десногорск, БИМ
1:38:55,3
1:38:49,6
М - 5
М60 - 1
04:40 min/km
6
4
Алексеев Илья (1983)
Новгородская обл.
novgorodrun
1:39:37,1
1:39:32,2
М - 6
04:43 min/km
7
42
Пантелеева Анна (1981)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:39:42,3
1:39:37,7
Ж - 1
Ж40 - 1
04:43 min/km
8
19
Иваненков Андрей (1987)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:39:57,9
1:39:51,7
М - 7
04:44 min/km
9
58
Фомичев Александр (1993)
Санкт-Петербург
HardRunClub
1:40:39,8
1:40:35,8
М - 8
04:45 min/km
10
45
Петров Александр (1957)
Новгородская обл.
NowcorodRun
1:41:35,6
1:41:30,1
М - 9
М60 - 2
04:49 min/km
11
30
Лебединский Дмитрий (1977)
Псковская обл.
Pskov Ski Team
1:41:42,8
1:41:39,2
М - 10
М40 - 2
04:49 min/km
12
28
Королёв Антон (1983)
Ленинградская обл.
КЛБ Сильвия
1:42:32,0
1:42:29,9
М - 11
04:51 min/km
13
37
Надоричев Олег (1973)
Санкт-Петербург
Ахиллес
1:44:54,7
1:44:48,7
М - 12
М40 - 3
04:58 min/km
14
8
Белоусова Дарья (2001)
Санкт-Петербург
NovgorodRun
1:45:44,1
1:45:40,6
Ж - 2
05:00 min/km
15
47
Рогачев Максим (1979)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:46:21,8
1:46:14,8
М - 13
М40 - 4
05:02 min/km
16
9
Бендер Александр (1956)
Новгородская обл.
Акрон
1:46:35,4
1:46:33,5
М - 14
М60 - 3
05:03 min/km
17
59
Chinyakov Oleg (1996)
Новгородская обл.
1:47:12,3
1:47:06,5
М - 15
05:04 min/km
18
24
Касаткина Елена (1984)
Псковская обл.
ЭНДОРФИНЫ
1:47:40,8
1:47:35,7
Ж - 3
05:05 min/km
19
16
Гаврилов Максим (1983)
Новгородская обл.
Novgorodrun
1:48:01,1
1:47:53,7
М - 16
05:06 min/km
20
10
Богданов Иван (1983)
Ленинградская обл.
Кингисепп Л/К Старт
1:49:08,4
1:49:05,0
М - 17
05:10 min/km
21
34
Мацур Сергей (1966)
Санкт-Петербург
1:49:48,0
1:49:41,4
М - 18
М40 - 5
05:11 min/km
22
23
Карпов Александр (1986)
Новгородская обл.
Novgorodrun
1:49:49,0
1:49:43,3
М - 19
05:12 min/km
23
6
Белоусов Алексей (1973)
Ленинградская обл.
BelousovRun
1:49:57,8
1:49:51,8
М - 20
М40 - 6
05:12 min/km
24
60
Шарафулин Руслан (1979)
Новгородская обл.
Novgorodrun
1:50:20,8
1:50:11,7
М - 21
М40 - 7
05:13 min/km
25
18
Епифанова Алина (1997)
Псковская обл.
1:54:12,2
1:54:04,4
Ж - 4
05:24 min/km
26
11
Ботоговская Ольга (1978)
Санкт-Петербург
Ижорец
1:54:36,7
1:54:28,3
Ж - 5
Ж40 - 2
05:25 min/km
27
12
Ботоговский Андрей (1974)
Санкт-Петербург
1:55:52,9
1:55:44,2
М - 22
М40 - 8
05:28 min/km
28
52
Степаненко Сергей (1979)
Санкт-Петербург
FenixTeam
1:57:18,4
1:57:06,7
М - 23
М40 - 9
05:33 min/km
29
15
Бугайченко Дмитрий (1982)
Санкт-Петербург
1:58:31,7
1:58:23,5
М - 24
М40 - 10
05:36 min/km
30
62
Яшкин Игорь (1966)
Псковская обл.
1:58:52,7
1:58:36,5
М - 25
М40 - 11
05:37 min/km
31
13
Брагин Андрей (1977)
Новгородская обл.
NovgorodTri
1:59:44,1
1:59:36,1
М - 26
М40 - 12
05:40 min/km
32
2
Айсина Екатерина (1979)
Новгородская обл.
Novgorodrun
1:59:48,9
1:59:41,2
Ж - 6
Ж40 - 3
05:40 min/km
33
61
Яперов Константин (1980)
Санкт-Петербург
2:00:08,3
1:59:58,5
М - 27
М40 - 13
05:41 min/km
34
29
Кузьменко Елена (1978)
Санкт-Петербург
Piranha
2:00:42,5
2:00:33,2
Ж - 7
Ж40 - 4
05:42 min/km
35
7
Белоусов Михаил (1994)
Псковская обл.
2:03:40,4
2:03:29,8
М - 28
05:50 min/km
36
26
Кодь Александр (1983)
Санкт-Петербург
2:04:54,6
2:04:40,2
М - 29
05:54 min/km
37
51
Скипидаров Алексей (1973)
Псковская обл.
2:05:21,7
2:05:16,9
М - 30
М40 - 14
05:55 min/km
38
20
Иванов Дмитрий (1986)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
2:07:17,4
2:07:07,5
М - 31
06:01 min/km
39
27
Корнева Тамара (1985)
Новгородская обл.
Novgorodrun
2:11:35,3
2:11:22,4
Ж - 8
06:13 min/km
40
33
Мартынова Лада (1968)
Ленинградская обл.
Runlab
2:11:35,8
2:11:32,4
Ж - 9
Ж50 - 1
06:14 min/km
41
22
Карабанова Сусанна (1981)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:11:36,8
2:11:29,9
Ж - 10
Ж40 - 5
06:14 min/km
42
35
Минин Иван (1990)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:12:48,4
2:12:46,0
М - 32
06:17 min/km
43
44
Петров Александр (1950)
Псковская обл.
Скобарь
2:14:32,1
2:14:24,9
М - 33
М60 - 4
06:21 min/km
44
5
Бабанакова Марина (1983)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:15:35,6
2:15:24,1
Ж - 11
06:24 min/km
45
46
Рашковская Ольга (1989)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:15:35,6
2:15:25,6
Ж - 12
06:24 min/km
46
50
Сергеева Ксения (1992)
Новгородская обл.
Novgorodrun
2:15:35,8
2:15:22,9
Ж - 13
06:24 min/km
47
53
Тарасов Алексей (1975)
Ленинградская обл.
Сланца не тапки
2:20:35,4
2:20:25,8
М - 34
М40 - 15
06:40 min/km
48
32
Малыгина Мария (1984)
Псковская обл.
2:21:02,9
2:20:54,5
Ж - 14
06:40 min/km
49
36
Нагорный Михаил (1980)
Санкт-Петербург
ILS
2:21:41,3
2:21:28,3
М - 35
М40 - 16
06:41 min/km
50
14
Бродовский Даниил (1994)
Новгородская обл.
novgorodrun
2:23:57,8
2:23:44,4
М - 36
06:48 min/km

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2022     Информация для организаторов