Online entry system
25.09.2021 СБ :: п. Синявино
Синявинские высоты


Total participants 246   Total distance 2447.456 km
Average pace: 05:40 min/km   Max pace: 03:36 min/km


~7%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
17
Елизаров Даниил (1992)
Санкт-Петербург
runandbite
1:25:10,5
1:25:07,1
М - 1
М19 - 1
04:02 min/km
2
42
Рюмин Дмитрий (1985)
Ленинградская обл.
SLTeam
1:25:57,2
1:25:53,5
М - 2
М19 - 2
04:04 min/km
3
2
Агапов Артём (1989)
Санкт-Петербург
1:28:18,1
1:28:14,5
М - 3
М19 - 3
04:11 min/km
4
34
Матреничев Алексей (1986)
Ленинградская обл.
Тихвин
1:29:50,4
1:29:46,4
М - 4
М19 - 4
04:15 min/km
5
11
Вакарчук Денис (1981)
Ленинградская обл.
Динамо СпБ
1:36:48,6
1:36:44,2
М - 5
М40 - 1
04:35 min/km
6
20
Иванов Иван (1987)
Ленинградская обл.
IVA
1:37:00,8
1:36:57,7
М - 6
М19 - 5
04:35 min/km
7
40
Руденко Максим (1988)
Ленинградская обл.
1:37:04,2
1:37:00,3
М - 7
М19 - 6
04:36 min/km
8
30
Липанов Дмитрий (1989)
Санкт-Петербург
UGRIVO SV
1:37:43,6
1:37:36,8
М - 8
М19 - 7
04:37 min/km
9
41
Руденко Юлия (1992)
Ленинградская обл.
SLTeam
1:40:43,7
1:40:39,4
Ж - 1
Ж19 - 1
04:46 min/km
10
32
Масалев Алексей (1981)
Ленинградская обл.
Тихвин
1:41:11,2
1:41:06,7
М - 9
М40 - 2
04:47 min/km
11
10
Быков Алексей (1964)
Санкт-Петербург
Второе Дыхание
1:42:17,9
1:42:14,2
М - 10
М50 - 1
04:50 min/km
12
29
Кузнецов Дмитрий (1977)
Санкт-Петербург
СК ВЕРШИНА
1:42:20,1
1:42:15,1
М - 11
М40 - 3
04:50 min/km
13
46
Филиппов Игорь (1965)
Санкт-Петербург
White Wolves
1:42:38,6
1:42:34,6
М - 12
М50 - 2
04:51 min/km
14
15
Домащенко Андрей (1984)
Санкт-Петербург
1:44:09,9
1:44:04,6
М - 13
М19 - 8
04:55 min/km
15
38
Петров Александр (1957)
Новгородская обл.
NowgorodRun
1:46:33,0
1:46:28,4
М - 14
М60 - 1
05:03 min/km
16
39
Петров Дмитрий (1985)
Ленинградская обл.
ТихвинКросс
1:48:00,6
1:47:54,9
М - 15
М19 - 9
05:06 min/km
17
22
Килевой Алексей (1982)
Санкт-Петербург
1:48:40,1
1:48:36,7
М - 16
М19 - 10
05:08 min/km
18
49
Шестаков Сергей (1982)
Санкт-Петербург
1:48:52,9
1:48:46,9
М - 17
М19 - 11
05:09 min/km
19
4
Багрянцев Алексей (1980)
Санкт-Петербург
1:49:11,0
1:49:04,2
М - 18
М40 - 4
05:10 min/km
20
9
Беляева Татьяна (1984)
Санкт-Петербург
OCRдвор
1:49:15,9
1:49:12,5
Ж - 2
Ж19 - 2
05:10 min/km
21
19
Земский Сергей (1981)
Ленинградская обл.
Союз любителей бега
1:49:53,9
1:49:49,0
М - 19
М40 - 5
05:12 min/km
22
50
Маслова Татьяна (1975)
Санкт-Петербург
1:50:05,6
1:50:01,4
Ж - 3
Ж40 - 1
05:12 min/km
23
12
Войнов Вячеслав (1970)
Ленинградская обл.
#ТихвинКросс
1:51:03,7
1:50:58,6
М - 20
М50 - 3
05:15 min/km
24
31
Луцев Сергей (1978)
Астраханская обл.
IngosRunClub
1:51:40,8
1:51:36,9
М - 21
М40 - 6
05:17 min/km
25
14
Дмитриев Валерий (1972)
Ленинградская обл.
Ski-Factor
1:55:16,7
1:55:11,9
М - 22
М40 - 7
05:27 min/km
26
8
Беляева Елена (1988)
Санкт-Петербург
1:56:14,4
1:54:07,6
Ж - 4
Ж19 - 3
05:24 min/km
27
16
Дьяченко Дмитрий (1984)
Ленинградская обл.
Северная
1:57:30,0
1:57:25,4
М - 23
М19 - 12
05:34 min/km
28
45
Третьяков Семён (1986)
Санкт-Петербург
ProRunning
1:57:37,1
1:57:30,7
М - 24
М19 - 13
05:34 min/km
29
48
Шелковников Артём (1989)
Ленинградская обл.
1:58:15,9
1:58:12,2
М - 25
М19 - 14
05:36 min/km
30
13
Волкова Наталия (1988)
Ленинградская обл.
1:59:01,7
1:58:57,1
Ж - 5
Ж19 - 4
05:37 min/km
31
21
Казаков Юрий (1967)
Санкт-Петербург
Йети
1:59:57,8
1:59:50,7
М - 26
М50 - 4
05:41 min/km
32
18
Ерощенко Никита (1989)
Ленинградская обл.
Северная
1:59:57,8
1:59:52,6
М - 27
М19 - 15
05:41 min/km
33
24
Колошенко Максим (1989)
Санкт-Петербург
2:02:30,0
2:02:23,2
М - 28
М19 - 16
05:48 min/km
34
43
Свиридова Татьяна (1963)
Ленинградская обл.
Динамо СПб
2:03:12,3
2:03:07,7
Ж - 6
Ж50 - 1
05:49 min/km
35
25
Комаров Сергей (1983)
Ленинградская обл.
Искра
2:04:54,3
2:04:47,1
М - 29
М19 - 17
05:54 min/km
36
28
Кошелев Александр (1959)
Санкт-Петербург
White Wolves
2:04:54,6
2:04:49,1
М - 30
М60 - 2
05:54 min/km
37
1
Абдуллоев Мирзомансур (1985)
Ленинградская обл.
Северная
2:06:46,2
2:06:41,5
М - 31
М19 - 18
05:59 min/km
38
6
Балабан Елена (1972)
Ленинградская обл.
Кировск
2:08:35,1
2:08:29,7
Ж - 7
Ж40 - 2
06:04 min/km
39
37
Новиков Константин (1978)
Санкт-Петербург
Команда Ураган
2:09:19,5
2:09:13,4
М - 32
М40 - 8
06:07 min/km
40
44
Стерхов Павел (1977)
Удмуртская р.
Клб"Италмас" Ижевск
2:13:19,4
2:13:15,6
М - 33
М40 - 9
06:18 min/km
41
26
Коричкин Михаил (1947)
Ленинградская обл.
Кировск
2:14:43,2
2:14:36,6
М - 34
М70 - 1
06:23 min/km
42
47
Шатунов Владимир (1967)
Санкт-Петербург
2:16:17,5
2:16:11,3
М - 35
М50 - 5
06:27 min/km
43
5
Баженов Михаил (1973)
Санкт-Петербург
2:19:17,7
2:19:11,9
М - 36
М40 - 10
06:35 min/km
44
33
Матвеев Николай (1967)
Санкт-Петербург
2:23:04,1
2:22:59,4
М - 37
М50 - 6
06:46 min/km
45
7
Белов Александр (1954)
Ленинградская обл.
Тихвин
2:27:17,9
2:27:12,4
М - 38
М60 - 3
06:58 min/km
46
36
Низкий Роман (1979)
Ленинградская обл.
2:36:23,7
2:36:17,4
М - 39
М40 - 11
07:24 min/km
47
23
Колерова Юлия (1967)
Москва
Runlab
2:36:56,6
2:36:49,0
Ж - 8
Ж50 - 2
07:26 min/km
48
35
Нетяга Ольга (1959)
Ленинградская обл.
2:41:52,2
2:41:46,0
Ж - 9
Ж60 - 1
07:40 min/km

Other competitions of this organiser: past future



© O-time.ru 2021     Информация для организаторов