Online entry system
05.06.2021 СБ :: г. Окуловка
III Окуловский лесной полумарафон "Меж двух столиц"


Total participants 487   Total distance 4180.86 km
Average speed: 05:47 min/km   Max speed: 03:42 min/km


~61%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
143
Антонов Евгений (1990)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:27:39,5
1:27:38,6
М - 1
М30 - 1
04:09 min/km
2
227
Федоров Николай (1973)
Новгородская обл.
1:29:17,8
1:29:16,8
М - 2
М40 - 1
04:13 min/km
3
224
Ткачук Иван (1983)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:30:34,8
1:30:33,9
М - 3
М30 - 2
04:17 min/km
4
157
Брагин Андрей (1977)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:35:16,8
1:35:15,9
М - 4
М40 - 2
04:31 min/km
5
173
Егоров Дмитрий (1976)
Новгородская обл.
SPLAT TEAM
1:36:08,4
1:36:07,7
М - 5
М40 - 3
04:33 min/km
6
178
Иванов Сергей (2000)
Новгородская обл.
Спортивная школа
1:36:33,7
1:36:32,4
М - 6
М18 - 1
04:34 min/km
7
151
Березин Алексей (1984)
Санкт-Петербург
ЦФКСЗ «Царское село»
1:37:12,1
1:37:10,7
М - 7
М30 - 3
04:36 min/km
8
159
Будильников Максим (2003)
Новгородская обл.
Спортивная школа
1:39:51,0
1:39:49,1
М - 8
М18 - 2
04:44 min/km
9
226
Тушин Дмитрий (1991)
Тверская обл.
Озерный бежит
1:39:52,3
1:39:50,2
М - 9
М30 - 4
04:44 min/km
10
230
Хваловский Денис (1990)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:40:02,7
1:40:00,6
М - 10
М30 - 5
04:44 min/km
11
222
Смирнов Дмитрий (1970)
Тверская обл.
СШ Бологовский район
1:40:15,9
1:40:12,0
М - 11
М50 - 1
04:44 min/km
12
188
Кудрявцев Виталий (1976)
Новгородская обл.
Акрон
1:40:36,1
1:40:35,2
М - 12
М40 - 4
04:45 min/km
13
189
Кузнецов Пётр (1974)
Тверская обл.
1:42:25,9
1:42:23,4
М - 13
М40 - 5
04:51 min/km
14
142
Антонов Вадим (2002)
Тверская обл.
СШ Бологое
1:43:17,0
1:43:16,7
М - 14
М18 - 3
04:54 min/km
15
180
Иващенко Анна (1991)
Тверская обл.
Озерный бежит
1:43:39,4
1:43:38,2
Ж - 1
Ж30 - 1
04:54 min/km
16
140
Анисимов Андрей (1980)
Санкт-Петербург
Adidas Runners
1:43:54,5
1:43:46,8
М - 15
М40 - 6
04:54 min/km
17
225
Тушин Аркадий (1964)
Тверская обл.
Озерный бежит
1:44:10,3
1:44:09,6
М - 16
М50 - 2
04:55 min/km
18
171
Дементьев Станислав (1989)
Новгородская обл.
1:44:20,8
1:44:18,9
М - 17
М30 - 6
04:56 min/km
19
202
Неженко Павел (1975)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:45:14,2
1:45:13,8
М - 18
М40 - 7
04:59 min/km
20
228
Фомин Александр (1979)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:45:39,6
1:45:38,8
М - 19
М40 - 8
05:00 min/km
21
212
Рахманов Евгений (1978)
Тверская обл.
1:45:57,6
1:45:54,6
М - 20
М40 - 9
05:01 min/km
22
183
Кириллов Александр (1984)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:46:37,1
1:46:33,8
М - 21
М30 - 7
05:03 min/km
23
169
Гунтарева Анастасия (2001)
Тверская обл.
СШ Бологовский район
1:47:30,3
1:47:27,4
Ж - 2
Ж18 - 1
05:05 min/km
24
150
Батков Дмитрий (1979)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:47:48,3
1:47:46,8
М - 22
М40 - 10
05:06 min/km
25
201
Михайлов Андрей (1981)
Тверская обл.
1:48:08,9
1:48:05,2
М - 23
М40 - 11
05:07 min/km
26
168
Грибанов Алексей (1970)
Санкт-Петербург
1:48:30,9
1:48:27,6
М - 24
М50 - 3
05:08 min/km
27
149
Баруцков Артем (1988)
Тверская обл.
Озерный бежит
1:50:15,1
1:50:12,5
М - 25
М30 - 8
05:13 min/km
28
235
Шабалин Олег (1985)
Ленинградская обл.
Сильвия
1:50:35,2
1:50:31,9
М - 26
М30 - 9
05:14 min/km
29
187
Кудрявцев Алексей (1971)
Новгородская обл.
1:50:37,0
1:50:36,1
М - 27
М50 - 4
05:14 min/km
30
229
Харин Владимир (1996)
Тверская обл.
Озерный бежит
1:50:48,3
1:50:46,7
М - 28
М18 - 4
05:15 min/km
31
234
Чернов Вячеслав (1984)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:51:10,7
1:51:10,2
М - 29
М30 - 10
05:16 min/km
32
233
Чеботаревский Дмитрий (1983)
Москва
SPLAT TEAM
1:51:25,6
1:51:17,9
М - 30
М30 - 11
05:16 min/km
33
216
Самсонова Светлана (1986)
Новгородская обл.
1:51:35,7
1:51:33,9
Ж - 3
Ж30 - 2
05:17 min/km
34
164
Вишняков Евгений (1982)
Санкт-Петербург
K44
1:51:36,6
1:51:34,2
М - 31
М30 - 12
05:17 min/km
35
200
Минин Иван (1990)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:51:38,9
1:51:38,9
М - 32
М30 - 13
05:17 min/km
36
167
Гончаров Игорь (1972)
Московская обл.
Sport Trak Club
1:53:00,4
1:52:58,0
М - 33
М40 - 12
05:21 min/km
37
181
Игнатьев Владислав (1973)
Новгородская обл.
Волхова
1:53:39,8
1:53:35,3
М - 34
М40 - 13
05:22 min/km
38
217
Сауков Михаил (1966)
Новгородская обл.
1:53:59,8
1:53:55,8
М - 35
М50 - 5
05:23 min/km
39
176
Иваненков Андрей (1987)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:54:03,2
1:54:02,3
М - 36
М30 - 14
05:24 min/km
40
138
Алексеев Илья (1983)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:54:09,9
1:54:09,8
М - 37
М30 - 15
05:24 min/km
41
147
Бадеев Евгений (1986)
Ленинградская обл.
1:54:38,0
1:54:33,1
М - 38
М30 - 16
05:25 min/km
42
206
Пантелеева Анна (1981)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:55:36,8
1:55:36,4
Ж - 4
Ж40 - 1
05:28 min/km
43
195
Майский Александр (1981)
Новгородская обл.
ЛИУ-3
1:56:04,7
1:56:00,5
М - 39
М40 - 14
05:30 min/km
44
209
Петрова Юлия (1980)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:56:23,5
1:56:21,0
Ж - 5
Ж40 - 2
05:31 min/km
45
211
Прохоров Олег (1990)
Новгородская обл.
NovgorodRun
1:56:24,5
1:56:24,4
М - 40
М30 - 17
05:31 min/km
46
194
Лосев Вадим (1984)
Московская обл.
1:57:09,3
1:57:06,4
М - 41
М30 - 18
05:33 min/km
47
165
Галяев Юрий (1968)
Новгородская обл.
АктивЛинк
1:58:49,9
1:58:47,6
М - 42
М50 - 6
05:37 min/km
48
137
Акимов Игорь (1964)
Новгородская обл.
Неодент
1:59:01,7
1:58:59,3
М - 43
М50 - 7
05:37 min/km
49
160
Будильникова Арина (2003)
Новгородская обл.
Спортивная школа
2:01:06,6
2:01:04,9
Ж - 6
Ж18 - 2
05:44 min/km
50
139
Алексеева Анастасия (1997)
Новгородская обл.
Окуловка
2:01:33,3
2:01:32,0
Ж - 7
Ж18 - 3
05:46 min/km
51
223
Смирнов Сергей (1984)
Санкт-Петербург
2:02:12,5
2:02:07,0
М - 44
М30 - 19
05:47 min/km
52
220
Синяков Артем (2003)
Тверская обл.
СШ Бологое
2:02:27,3
2:02:27,0
М - 45
М18 - 5
05:48 min/km
53
166
Головин Денис (1991)
Московская обл.
2:03:21,1
2:03:18,5
М - 46
М30 - 20
05:50 min/km
54
154
Богданова Елена (1962)
р. Карелия
КЛБ Северное Сияние
2:04:05,5
2:04:02,4
Ж - 8
Ж50 - 1
05:53 min/km
55
153
Богданов Василий (1957)
р. Карелия
КЛБ Северное Сияние
2:04:05,5
2:04:03,3
М - 47
М50 - 8
05:53 min/km
56
238
Шахов Валерий (1968)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:04:46,1
2:04:41,0
М - 48
М50 - 9
05:54 min/km
57
145
Бабанакова Марина (1983)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:04:45,8
2:04:43,0
Ж - 9
Ж30 - 3
05:54 min/km
58
204
Никулина Екатерина (1989)
Санкт-Петербург
2:05:29,1
2:05:24,4
Ж - 10
Ж30 - 4
05:57 min/km
59
172
Денисенко Юрий (1982)
Тверская обл.
2:05:48,3
2:05:41,9
М - 49
М30 - 21
05:57 min/km
60
193
Липанова Ольга (1985)
Москва
2:07:53,1
2:07:50,9
Ж - 11
Ж30 - 5
06:03 min/km
61
192
Липанов Александр (1962)
Новгородская обл.
Ugrivo SV
2:07:54,5
2:07:53,3
М - 50
М50 - 10
06:03 min/km
62
218
Сергеев Олег (1982)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:08:12,0
2:08:09,9
М - 51
М30 - 22
06:04 min/km
63
161
Бучев Андрей (1975)
Ленинградская обл.
2:09:23,0
2:09:17,4
М - 52
М40 - 15
06:07 min/km
64
237
Шарафулин Руслан (1979)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:10:21,1
2:10:14,0
М - 53
М40 - 16
06:10 min/km
65
236
Шамшурина Ольга (1981)
Новгородская обл.
ТриБор
2:10:21,5
2:10:19,9
Ж - 12
Ж40 - 3
06:10 min/km
66
186
Корнева Тамара (1985)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:12:03,4
2:11:59,4
Ж - 13
Ж30 - 6
06:15 min/km
67
177
Иванов Геннадий (1958)
Новгородская обл.
ТриБор
2:14:29,2
2:14:24,6
М - 54
М50 - 11
06:21 min/km
68
152
Блинова Надежда (2001)
Санкт-Петербург
2:14:58,8
2:14:53,7
Ж - 14
Ж18 - 4
06:23 min/km
69
210
Прокопенко Константин (1983)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
2:16:24,1
2:16:15,6
М - 55
М30 - 23
06:27 min/km
70
182
Ичетовкина Людмила (1957)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:17:30,8
2:17:26,6
Ж - 15
Ж50 - 2
06:30 min/km
71
156
Боровикова Наталия (1972)
Санкт-Петербург
2:20:36,7
2:20:33,6
Ж - 16
Ж40 - 4
06:40 min/km
72
199
Мельник Екатерина (1972)
Санкт-Петербург
Кировец
2:22:28,8
2:22:24,4
Ж - 17
Ж40 - 5
06:44 min/km
73
163
Вихарева Ирина (1973)
Тверская обл.
СШ Бологое
2:24:50,8
2:24:48,3
Ж - 18
Ж40 - 6
06:51 min/km
74
146
Бадеев Дмитрий (1984)
Санкт-Петербург
2:25:29,6
2:25:24,6
М - 56
М30 - 24
06:53 min/km
75
179
Иванова Варвара (1975)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:26:14,8
2:26:10,1
Ж - 19
Ж40 - 7
06:54 min/km
76
213
Рашковская Ольга (1989)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:39:55,7
2:39:50,1
Ж - 20
Ж30 - 7
07:34 min/km
77
203
Неженко Татьяна (1977)
Новгородская обл.
NovgorodRun
2:41:58,4
2:41:52,9
Ж - 21
Ж40 - 8
07:40 min/km
78
144
Ануфриенко Екатерина (1992)
Москва
SPLAT TEAM
2:46:20,9
2:46:12,3
Ж - 22
Ж18 - 5
07:51 min/km
79
598
Дудич Игорь (1953)
Санкт-Петербург
3:11:01,8
3:10:54,7
М - 57
М50 - 12
09:03 min/km
80
155
Богданова Любовь (1956)
Санкт-Петербург
Сильвия
3:11:01,7
3:10:55,3
Ж - 23
Ж50 - 3
09:03 min/km

Other competitions of this organiser: past future



© O-time.ru 2021     Информация для организаторов