Online entry system
09.10.2021 СБ :: п. Коробицыно
ULTRA Трейл Золотая долина (IX этап КДТ)



Total participants 227   Total distance 4161 km
Average pace: 05:58 min/km   Max pace: 03:59 min/km


~25%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
3
Воронков Максим (1982)
Санкт-Петербург
Galaxy
4:11:09,8
4:11:06,6
М - 1
М-Ultra - 1
04:51 min/km
2
16
Павлов Дмитрий (1980)
Санкт-Петербург
BegoWELL
4:19:14,5
4:19:11,5
М - 2
М-Ultra - 2
05:01 min/km
3
18
Пашичев Антон (1984)
Санкт-Петербург
Электронмаш
4:20:17,9
4:20:16,0
М - 3
М-Ultra - 3
05:02 min/km
4
19
Поляков Денис (1987)
Абхазия
За Ленинград!-2
4:21:22,9
4:21:21,7
М - 4
М-Ultra - 4
05:03 min/km
5
22
Таболин Юрий (1986)
Санкт-Петербург
StruGGle!
4:26:34,1
4:26:32,0
М - 5
М-Ultra - 5
05:09 min/km
6
14
Мосягин Алексей (1984)
Ленинградская обл.
Dикие
4:40:57,5
4:40:56,0
М - 6
М-Ultra - 6
05:25 min/km
7
24
Хвостиков Александр (1983)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
4:52:04,6
4:52:00,0
М - 7
М-Ultra - 7
05:38 min/km
8
4
Гранкин Дмитрий (1983)
Санкт-Петербург
TIME4RUN
4:53:10,4
4:53:07,7
М - 8
М-Ultra - 8
05:40 min/km
9
11
Малиновский Андрей (1986)
Санкт-Петербург
4:57:49,0
4:57:44,4
М - 9
М-Ultra - 9
05:46 min/km
10
21
Путалов Глеб (1975)
Санкт-Петербург
ZIA Running
4:58:42,1
4:58:40,2
М - 10
М-Ultra - 10
05:46 min/km
11
17
Павлов Филипп (1974)
Санкт-Петербург
ZIA Running
5:00:27,0
5:00:24,9
М - 11
М-Ultra - 11
05:48 min/km
12
1
Алексеев Юрий (1989)
Санкт-Петербург
5:08:42,6
5:08:41,7
М - 12
М-Ultra - 12
05:58 min/km
13
2
Богданова Анна (1985)
Санкт-Петербург
Северный пресс
5:09:33,4
5:09:32,2
Ж - 1
Ж-Ultra - 1
05:59 min/km
14
13
Молчанов Евгений (1981)
Санкт-Петербург
Северный пресс
5:09:35,5
5:09:33,4
М - 13
М-Ultra - 13
05:59 min/km
15
15
Нагибович Константин (1981)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
5:45:15,1
5:45:13,2
М - 14
М-Ultra - 14
06:40 min/km
16
9
Костенко Артем (1978)
Санкт-Петербург
5:47:38,8
5:47:35,9
М - 15
М-Ultra - 15
06:43 min/km
17
8
Инедеркина Анна (1990)
Санкт-Петербург
За Ленинград!
5:49:38,9
5:49:36,1
Ж - 2
Ж-Ultra - 2
06:46 min/km
18
23
Федотов Сергей (1983)
Санкт-Петербург
Dикие
5:55:38,3
5:55:34,5
М - 16
М-Ultra - 16
06:53 min/km
19
20
Попов Никита (1987)
Ленинградская обл.
6:28:36,3
6:28:34,3
М - 17
М-Ultra - 17
07:30 min/km
20
12
Меньшенин Александр (1983)
Санкт-Петербург
6:30:03,3
6:29:59,5
М - 18
М-Ultra - 18
07:32 min/km
21
7
Иванова Дарья (1989)
Москва
7:16:59,4
7:16:56,5
Ж - 3
Ж-Ultra - 3
08:27 min/km
22
10
Кузнецова Елизавета (1986)
Санкт-Петербург
Kuteam
7:30:08,2
7:30:02,8
Ж - 4
Ж-Ultra - 4
08:43 min/km

Other competitions of this organiser: past future



© O-time.ru 2021     Информация для организаторов