Online entry system
05.09.2020 СБ :: Санкт-Петербург, Петергоф
Пробег памяти Героев Ораниенбаумского плацдарма


Total participants 244   Total distance 1750 km
Average speed: 04:59 min/km   Max speed: 03:10 min/km


~27%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
3
Петров Владимир (1984)

0:32:06.4
0:32:05.7
М - 1
М - 1
03:12 min/km
2
141
Пегушин Юрий (1990)

0:34:32.3
0:34:29.5
М - 2
М - 2
03:27 min/km
3
42
Гауза Игорь (1968)

СПб ГБУ ЦФКСиЗ Петродворцового р-на
0:36:34.0
0:36:32.3
М - 3
М - 3
03:39 min/km
4
196
Тихонов Леонид (1956)

0:36:56.5
0:36:55.6
М - 4
М - 4
03:41 min/km
5
21
Белоусов Алексей (1973)

Сильвия
0:37:49.6
0:37:46.6
М - 5
М - 5
03:46 min/km
6
182
Соколов Павел (1988)

0:38:30.7
0:38:28.2
М - 6
М - 6
03:50 min/km
7
154
Рогожин Сергей (1987)

Alexoutdoor
0:38:41.4
0:38:32.3
М - 7
М - 7
03:50 min/km
8
218
Черноокий Дмитрий (1987)

Alexindor
0:38:41.6
0:38:32.2
М - 8
М - 8
03:50 min/km
9
150
Проскуряков Евгений (1990)

0:39:07.7
0:39:06.1
М - 9
М - 9
03:54 min/km
10
135
Носов Руслан (1977)

Comrunteam
0:39:42.0
0:39:36.6
М - 10
М - 10
03:57 min/km
11
184
Соловьёв Дмитрий (1980)

0:39:46.1
0:39:39.4
М - 11
М - 11
03:58 min/km
12
203
Удалов Дмитрий (1981)

0:39:55.4
0:39:52.7
М - 12
М - 12
03:59 min/km
13
158
Руденко Александр (1990)

Второе Дыхание
0:40:02.0
0:39:59.4
М - 13
М - 13
03:59 min/km
14
183
Соколов Петр (1999)

Горный университет
0:40:15.1
0:40:12.6
М - 14
М - 14
04:01 min/km
15
128
Моисеенко Алексей (1982)

ComRunClub
0:40:23.3
0:40:18.1
М - 15
М - 15
04:01 min/km
16
56
Дихтяр Роман (1986)

0:40:54.6
0:40:48.9
М - 16
М - 16
04:05 min/km
17
96
Кочура Андрей (1984)

Сосновка
0:41:09.4
0:41:05.2
М - 17
М - 17
04:06 min/km
18
177
Смирнов Алексей (1987)

Сосновка
0:41:09.5
0:41:06.2
М - 18
М - 18
04:06 min/km
19
240
Яцуляк Павел (1980)

City Park Family
0:41:13.7
0:41:09.3
М - 19
М - 19
04:06 min/km
20
5
Антипов Александр (1986)

Ленинградская АЭС
0:41:20.5
0:41:18.7
М - 20
М - 20
04:08 min/km
21
111
Логинов Сергей (1974)

0:41:35.1
0:41:27.5
М - 21
М - 21
04:08 min/km
22
60
Елыжев Николай (1981)

Гонка Героев
0:41:39.4
0:41:33.3
М - 22
М - 22
04:09 min/km
23
75
Игнатьев Иван (1985)

#sestroretskrun
0:41:43.7
0:41:36.1
М - 23
М - 23
04:09 min/km
24
79
Кашапов Игорь (1986)

0:41:45.4
0:41:41.9
М - 24
М - 24
04:10 min/km
25
39
Высоцкий Игорь (1986)

White Wolves
0:41:50.6
0:41:44.5
М - 25
М - 25
04:10 min/km
26
71
Иванов Иван (1985)

Borodarun
0:42:01.3
0:41:56.2
М - 26
М - 26
04:11 min/km
27
107
Лебединская Виктория (1988)

Офисный триатлон
0:43:01.1
0:42:57.4
Ж - 1
Ж - 1
04:17 min/km
28
156
Розанов Андрей (1981)

Морс
0:43:16.1
0:43:06.6
М - 27
М - 27
04:18 min/km
29
26
Блумберг Евгений (1993)

0:43:29.5
0:43:21.5
М - 28
М - 28
04:20 min/km
30
24
Блинов Сергей (2000)

СПбГУ
0:44:00.7
0:43:52.6
М - 29
М - 29
04:23 min/km
31
67
Золотарева Татьяна (1970)

Кировец
0:44:30.9
0:44:27.8
Ж - 2
Ж - 2
04:26 min/km
32
127
Михеева Мария (1986)

Дикие зайцы
0:44:35.2
0:44:31.9
Ж - 3
Ж - 3
04:27 min/km
33
125
Микшин Алексей (1993)

White Wolves
0:45:06.4
0:44:59.6
М - 30
М - 30
04:30 min/km
34
64
Жирнов Павел (1986)

City Park Family
0:45:13.5
0:45:05.6
М - 31
М - 31
04:30 min/km
35
99
Куприянов Павел (1974)

Голоса за животных
0:45:13.7
0:45:07.9
М - 32
М - 32
04:31 min/km
36
108
Лебединский Валерий (1983)

Офисный триатлон
0:45:30.4
0:45:11.1
М - 33
М - 33
04:31 min/km
37
133
Новиков Игорь (1985)

#sestroretskrun
0:45:34.1
0:45:29.9
М - 34
М - 34
04:33 min/km
38
130
Нельзин Сергей (1976)

ССПК
0:45:41.0
0:45:35.0
М - 35
М - 35
04:33 min/km
39
105
Лебедев Александр (1974)

parkrun Пушкин
0:45:42.3
0:45:28.6
М - 36
М - 36
04:33 min/km
40
237
Ярославцева Юлия (1989)

Офисный триатлон
0:45:42.6
0:45:38.6
Ж - 4
Ж - 4
04:33 min/km
41
49
Гуков Александр (1973)

0:46:32.9
0:46:27.7
М - 37
М - 37
04:38 min/km
42
65
Зализнюк Александр (1959)

бим
0:46:47.6
0:46:41.2
М - 38
М - 38
04:40 min/km
43
82
Кириллова Наталья (1987)

0:47:19.6
0:47:17.0
Ж - 5
Ж - 5
04:44 min/km
44
58
Егоров Павел (1989)

0:47:19.6
0:47:04.2
М - 39
М - 39
04:42 min/km
45
168
Свириденко Наталья (1990)

0:47:37.4
0:47:35.0
Ж - 6
Ж - 6
04:45 min/km
46
201
Трошин Илья (1992)

0:48:01.3
0:47:55.4
М - 40
М - 40
04:47 min/km
47
74
Иванова Ирина (1989)

0:48:26.6
0:48:20.6
Ж - 7
Ж - 7
04:49 min/km
48
205
Ульяшов Юрий (1977)

0:48:47.3
0:48:39.7
М - 41
М - 41
04:52 min/km
49
90
Комулайнен Анжелика (1983)

City park family
0:48:48.4
0:48:39.7
Ж - 8
Ж - 8
04:52 min/km
50
227
Шарафутдинова Оксана (1987)

0:48:50.8
0:48:41.1
Ж - 9
Ж - 9
04:52 min/km
51
62
Жданова Валентина (1977)

0:49:08.9
0:49:06.2
Ж - 10
Ж - 10
04:54 min/km
52
186
Сомова Ольга (1976)

0:49:09.4
0:48:55.6
Ж - 11
Ж - 11
04:53 min/km
53
202
Тумин Антон (1986)

BrenTriathlonTeam
0:49:15.3
0:49:05.3
М - 42
М - 42
04:54 min/km
54
176
Смащенко Владимир (1965)

0:49:24.5
0:49:16.4
М - 43
М - 43
04:55 min/km
55
197
Толмачев Александр (1991)

0:49:24.8
0:49:20.9
М - 44
М - 44
04:55 min/km
56
45
Грачева Наталья (1976)

0:49:25.5
0:49:17.1
Ж - 12
Ж - 12
04:55 min/km
57
216
Черкашин Иван (1989)

0:49:37.8
0:49:19.7
М - 45
М - 45
04:55 min/km
58
16
Бабук Кристина (1989)

0:49:43.6
0:49:39.0
Ж - 13
Ж - 13
04:57 min/km
59
15
Бабук Алексей (1983)

Голоса за животных
0:49:43.7
0:49:39.5
М - 46
М - 46
04:57 min/km
60
155
Рогожина Ирина (1988)

0:49:52.7
0:49:43.6
Ж - 14
Ж - 14
04:58 min/km
61
87
Комаров Роман (1988)

0:50:03.9
0:49:55.5
М - 47
М - 47
04:59 min/km
62
55
Демин Сергей (1976)

0:50:33.9
0:50:31.0
М - 48
М - 48
05:03 min/km
63
132
Бабайлова Ольга (1979)

0:50:34.3
0:50:20.6
Ж - 15
Ж - 15
05:02 min/km
64
122
Мельник Екатерина (1972)

Кировец
0:50:34.7
0:50:18.7
Ж - 16
Ж - 16
05:02 min/km
65
138
Остроконский Виталий (1993)

0:50:59.4
0:50:53.8
М - 49
М - 49
05:05 min/km
66
214
Чемакин Дмитрий (1991)

0:51:25.0
0:51:18.0
М - 50
М - 50
05:07 min/km
67
172
Сиделов Алексей (2001)

СПбГУ
0:51:51.3
0:51:38.0
М - 51
М - 51
05:09 min/km
68
121
Матвеев Николай (1967)

0:51:58.5
0:51:49.2
М - 52
М - 52
05:10 min/km
69
189
Степынин Владимир (1989)

0:52:20.1
0:52:12.3
М - 53
М - 53
05:13 min/km
70
68
Зотикова Екатерина (1989)

0:52:28.4
0:52:21.8
Ж - 17
Ж - 17
05:14 min/km
71
190
Суворова Анна (1978)

0:52:29.5
0:52:23.6
Ж - 18
Ж - 18
05:14 min/km
72
235
Юрина Татьяна (1989)

WhiteWolves
0:52:43.3
0:52:38.7
Ж - 19
Ж - 19
05:15 min/km
73
69
Зубарев Дмитрий (1985)

WHITE WOLVES
0:52:43.3
0:52:32.0
М - 54
М - 54
05:15 min/km
74
73
Иванова Дарья (1993)

0:52:54.6
0:52:44.2
Ж - 20
Ж - 20
05:16 min/km
75
8
Аракчеев Владимир (1986)

0:53:15.8
0:53:00.5
М - 55
М - 55
05:18 min/km
76
192
Суханова Юлия (1980)

0:53:35.3
0:53:25.3
Ж - 21
Ж - 21
05:20 min/km
77
207
Фомина Татьяна (1990)

Сосновка
0:53:48.1
0:53:43.1
Ж - 22
Ж - 22
05:22 min/km
78
109
Левин Владимир (1976)

0:54:15.9
0:53:45.1
М - 56
М - 56
05:22 min/km
79
163
Савченко Игорь (1987)

СпбГУ
0:54:24.2
0:54:17.0
М - 57
М - 57
05:25 min/km
80
123
Меркулова Анастасия (1992)

0:54:42.6
0:54:28.2
Ж - 23
Ж - 23
05:26 min/km
81
19
Бегус Анна (1993)

ЛГУ им. А.С. Пшкина
0:55:00.1
0:54:48.9
Ж - 24
Ж - 24
05:28 min/km
82
89
Комиссарова Анастасия (1987)

0:55:25.0
0:55:07.1
Ж - 25
Ж - 25
05:31 min/km
83
31
Бруславцева Елена (1985)

SpbRun
0:55:38.7
0:55:27.0
Ж - 26
Ж - 26
05:32 min/km
84
139
Павловский Андрей (1977)

Heros Race
0:55:38.8
0:55:26.4
М - 58
М - 58
05:32 min/km
85
88
Комарова Юлия (1987)

0:56:25.1
0:56:11.1
Ж - 27
Ж - 27
05:36 min/km
86
219
Чеча Юлия (1989)

0:56:33.6
0:56:22.1
Ж - 28
Ж - 28
05:37 min/km
87
217
Черкашина Наталья (1991)

0:57:06.9
0:56:50.5
Ж - 29
Ж - 29
05:41 min/km
88
232
Шляков Дмитрий (1983)

0:57:11.0
0:57:07.6
М - 59
М - 59
05:42 min/km
89
134
Новокрещенных Софья (1988)

0:57:19.9
0:57:17.8
Ж - 30
Ж - 30
05:43 min/km
90
221
Чуглова Анастасия (1995)

0:58:03.2
0:57:50.9
Ж - 31
Ж - 31
05:47 min/km
91
164
Савченко Ольга (1987)

СпбГУ
0:58:04.5
0:57:57.5
Ж - 32
Ж - 32
05:47 min/km
92
59
Елагина Мария (1990)

0:58:22.0
0:58:04.0
Ж - 33
Ж - 33
05:48 min/km
93
119
Мамина Ольга (1966)

Сильвия
0:59:13.4
0:59:01.4
Ж - 34
Ж - 34
05:54 min/km
94
204
Удальцов Сергей (1987)

0:59:18.0
0:59:11.6
М - 60
М - 60
05:54 min/km
95
33
Бывшева Галина (1974)

1:00:02.6
0:59:52.5
Ж - 35
Ж - 35
05:59 min/km
96
81
Киреева Галина (1991)

1:00:20.3
1:00:02.5
Ж - 36
Ж - 36
05:59 min/km
97
199
Третьякова Ирина (1999)

СПбГУ
1:00:27.8
1:00:12.6
Ж - 37
Ж - 37
06:01 min/km
98
14
Афанасьева Анастасия (1983)

1:00:36.9
1:00:27.8
Ж - 38
Ж - 38
06:02 min/km
99
38
Воробьева Влада (1994)

1:01:11.8
1:01:01.1
Ж - 39
Ж - 39
06:06 min/km
100
175
Сложеникина Юлия (1993)

1:01:40.1
1:01:33.2
Ж - 40
Ж - 40
06:09 min/km
101
206
Филимонов Юрий (1989)

Адмиралтеец
1:01:43.6
1:01:43.6
М - 61
М - 61
06:10 min/km
102
25
Блинова Елена (1982)

1:01:44.3
1:01:28.3
Ж - 41
Ж - 41
06:09 min/km
103
51
Гусева Юлия (1986)

1:02:28.6
1:02:18.1
Ж - 42
Ж - 42
06:13 min/km
104
193
Сухына Артём (1995)

Адмералтейские верфи
1:07:04.0
1:07:04.0
М - 62
М - 62
06:41 min/km
105
66
Звирбуль Сергей (1961)

Адмиралтеец
1:11:45.2
0:47:49.2
М - 63
М - 63
04:46 min/km
106
165
Салаткова Екатерина (1977)

Адмиралтеец
1:13:57.0
1:13:57.0
Ж - 43
Ж - 43
07:24 min/km
DNF
179
Смирнова Мария (1988)

---
---

Other competitions of this organiser: past future



© O-time.ru 2020     Информация для организаторов