09.06.2024 ВС :: п. Орехово ПАН
Ореховый трейл – 24/12/6 км



Total finishers 472   Total distance 5560.8 km
Average pace: 06:45 min/km   Max pace: 04:16 min/km


~14%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
130
Парфененко Роман (1999)
Санкт-Петербург
Жажда Километров
1:35:56,9
1:35:56,8
М - 1
М21 - 1
04:20 min/km
2
160
Федоров Андрей (1989)
Санкт-Петербург
1:36:15,5
1:36:15,4
М - 2
М35 - 1
04:21 min/km
3
138
Серов Алексей (1988)
Санкт-Петербург
Студия триатлона KonaBaby
1:37:05,7
1:37:05,3
М - 3
М35 - 2
04:23 min/km
4
119
Мурашко Денис (1994)
Санкт-Петербург
Самсон
1:41:50,4
1:41:49,6
М - 4
М21 - 2
04:36 min/km
5
54
Ардеев Руслан (1990)
Ленинградская обл.
Сосновка
1:42:31,6
1:42:30,7
М - 5
М21 - 3
04:38 min/km
6
162
Иванов Сергей (2000)
Новгородская обл.
1:43:26,7
1:43:25,4
М - 6
М21 - 4
04:40 min/km
7
91
Иванов Иван (1987)
Ленинградская обл.
SL Team
1:44:50,4
1:44:48,5
М - 7
М35 - 3
04:44 min/km
8
58
Ахремчик Александр (1985)
Санкт-Петербург
Trail is the way
1:45:50,7
1:45:49,9
М - 8
М35 - 4
04:47 min/km
9
63
Басай Николай (1983)
Ленинградская обл.
Жажда Километров
1:47:12,1
1:47:11,8
М - 9
М35 - 5
04:50 min/km
10
127
Павлов Дмитрий (1980)
Санкт-Петербург
BegoWELL
1:48:20,9
1:48:20,6
М - 10
М35 - 6
04:54 min/km
11
99
Клиценко Георгий (1986)
Санкт-Петербург
ГЕО GO
1:48:41,6
1:48:41,0
М - 11
М35 - 7
04:54 min/km
12
108
Лобанов Григорий (2001)
Ленинградская обл.
1:49:25,1
1:49:24,0
М - 12
М21 - 5
04:56 min/km
13
101
Кочкин Константин (1979)
Санкт-Петербург
Цветы
1:50:32,5
1:50:32,3
М - 13
М45 - 1
05:00 min/km
14
69
Бжекшиев Рустам (1989)
Санкт-Петербург
Rusttraining
1:50:42,2
1:50:39,4
М - 14
М35 - 8
05:00 min/km
15
150
Хвостиков Александр (1983)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
1:52:49,3
1:52:47,9
М - 15
М35 - 9
05:05 min/km
16
158
Некрасов Геннадий (1967)
Самарская обл.
UltaMotiv
1:54:10,3
1:54:09,5
М - 16
М55 - 1
05:09 min/km
17
65
Безменов Денис (1989)
Ленинградская обл.
За Ленинград!
1:55:34,3
1:55:32,8
М - 17
М35 - 10
05:13 min/km
18
104
Ламах Александр (1981)
Санкт-Петербург
Сосновка
1:56:52,2
1:56:49,6
М - 18
М35 - 11
05:17 min/km
19
149
Ухлов Сергей (1994)
Санкт-Петербург
Сбер
1:57:25,2
1:57:24,6
М - 19
М21 - 6
05:18 min/km
20
72
Брусов Михаил (1989)
Ленинградская обл.
1:57:25,3
1:57:20,7
М - 20
М35 - 12
05:18 min/km
21
71
Болотов Александр (1982)
Санкт-Петербург
Сосновка
1:58:09,7
1:58:07,6
М - 21
М35 - 13
05:20 min/km
22
159
Воропаев Николай (1987)
Санкт-Петербург
1:58:16,1
1:58:12,7
М - 22
М35 - 14
05:20 min/km
23
57
Асеев Григорий (1985)
Ленинградская обл.
YORC
1:58:17,5
1:58:17,0
М - 23
М35 - 15
05:21 min/km
24
143
Тихонов Сергей (1980)
Санкт-Петербург
SL Team
1:59:40,8
1:59:38,1
М - 24
М35 - 16
05:24 min/km
25
163
Полуяхтов Андрей (1986)
Санкт-Петербург
1:59:49,2
1:59:45,2
М - 25
М35 - 17
05:24 min/km
26
76
Вишнякова Анна (1991)
Санкт-Петербург
2:00:12,6
2:00:11,2
Ж - 1
Ж21 - 1
05:26 min/km
27
60
Бабин Адам (1982)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
2:00:13,9
2:00:12,7
М - 26
М35 - 18
05:26 min/km
28
100
Копылов Евгений (1988)
Санкт-Петербург
ГЕО GO
2:01:27,2
2:01:24,4
М - 27
М35 - 19
05:30 min/km
29
123
Никифоров Максим (1988)
Санкт-Петербург
Matoksa locals
2:02:53,6
2:02:52,3
М - 28
М35 - 20
05:33 min/km
30
102
Кузнецов Дмитрий (1977)
Санкт-Петербург
СК ВЕРШИНА
2:05:19,8
2:05:18,1
М - 29
М45 - 2
05:40 min/km
31
135
Плотников Максим (1987)
Санкт-Петербург
2:06:48,7
2:06:44,6
М - 30
М35 - 21
05:43 min/km
32
128
Павлов Филипп (1974)
Санкт-Петербург
ZIA Running
2:08:10,7
2:08:03,3
М - 31
М45 - 3
05:47 min/km
33
122
Никитина Елена (1977)
Санкт-Петербург
Сосновка
2:08:27,6
2:08:26,0
Ж - 2
Ж45 - 1
05:48 min/km
34
131
Петлицкий Никита (1996)
Мурманская обл.
2:09:06,9
2:09:03,2
М - 32
М21 - 7
05:50 min/km
35
78
Гайворонский Роман (1992)
Санкт-Петербург
2:09:25,1
2:09:13,2
М - 33
М21 - 8
05:50 min/km
36
147
Тюняткин Андрей (1986)
Санкт-Петербург
ГЕО GO
2:09:43,3
2:09:39,7
М - 34
М35 - 22
05:52 min/km
37
82
Говорухин Алексей (1993)
Красноярский край
Зубры team
2:09:54,2
2:09:50,0
М - 35
М21 - 9
05:52 min/km
38
83
Голубенкова Ольга (1986)
Санкт-Петербург
Ляцдримтим
2:10:46,1
2:10:44,1
Ж - 3
Ж35 - 1
05:54 min/km
39
98
Ким Михаил (1987)
Санкт-Петербург
Лично
2:11:01,5
2:10:59,9
М - 36
М35 - 23
05:55 min/km
40
115
Мёдов Данила (2004)
Санкт-Петербург
ЗЭП
2:11:07,1
2:10:58,7
М - 37
М21 - 10
05:55 min/km
41
75
Вишняков Евгений (1982)
Санкт-Петербург
2:11:12,7
2:11:08,6
М - 38
М35 - 24
05:55 min/km
42
136
Потешкин Дмитрий (1970)
Санкт-Петербург
SkiMeтeOP
2:11:19,0
2:11:15,0
М - 39
М45 - 4
05:55 min/km
43
152
Чернянцев Роман (1987)
Санкт-Петербург
2:11:40,4
2:11:30,8
М - 40
М35 - 25
05:57 min/km
44
107
Ланцов Валерий (1965)
Санкт-Петербург
Dикие
2:11:47,8
2:11:47,3
М - 41
М55 - 2
05:58 min/km
45
90
Иванов Алексей (1977)
Ленинградская обл.
SL TEAM
2:13:08,4
2:13:06,1
М - 42
М45 - 5
06:01 min/km
46
134
Пичкалев Дмитрий (1973)
Санкт-Петербург
КЛЛГ шк. Каретникова
2:13:26,8
2:13:24,3
М - 43
М45 - 6
06:02 min/km
47
86
Гуляева Ирина (1989)
Санкт-Петербург
Vokueva team
2:13:44,8
2:13:42,6
Ж - 4
Ж35 - 2
06:03 min/km
48
161
Пирогов Виталий (1979)
Санкт-Петербург
2:13:45,0
2:13:38,8
М - 44
М45 - 7
06:02 min/km
49
93
Итингоф Михаил (1986)
Ленинградская обл.
Мощь!
2:13:51,7
2:13:40,3
М - 45
М35 - 26
06:02 min/km
50
153
Чистяков Илья (1975)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
2:15:11,5
2:15:08,4
М - 46
М45 - 8
06:06 min/km
51
125
Орехов Алексей (1983)
Санкт-Петербург
Орехи
2:15:13,1
2:15:08,1
М - 47
М35 - 27
06:06 min/km
52
148
Устинов Алексей (1981)
Санкт-Петербург
2:15:43,1
2:15:32,9
М - 48
М35 - 28
06:07 min/km
53
109
Ломан Александр (1965)
Санкт-Петербург
2:16:37,8
2:16:32,5
М - 49
М55 - 3
06:10 min/km
54
124
Никулина Екатерина (1989)
Иркутская обл.
GW
2:16:44,2
2:16:42,4
Ж - 5
Ж35 - 3
06:11 min/km
55
112
Македонская Альяна (1997)
Санкт-Петербург
Бег с Удовольствием Сборная Юг
2:19:03,1
2:19:02,7
Ж - 6
Ж21 - 2
06:17 min/km
56
139
Степанов Владимир (1978)
Санкт-Петербург
Второе Дыхание
2:20:44,1
2:20:40,8
М - 50
М45 - 9
06:21 min/km
57
114
Медов Александр (1985)
Санкт-Петербург
ЗЭП
2:21:06,8
2:20:58,0
М - 51
М35 - 29
06:23 min/km
58
89
Зайцев Сергей (1993)
Санкт-Петербург
Сосновка
2:21:12,6
2:21:10,4
М - 52
М21 - 11
06:23 min/km
59
80
Глазунов Андрей (1981)
Санкт-Петербург
WHITE WOLVES
2:21:40,5
2:21:37,3
М - 53
М35 - 30
06:24 min/km
60
52
Абаева Юлия (1989)
Санкт-Петербург
2:22:05,1
2:21:59,3
Ж - 7
Ж35 - 4
06:26 min/km
61
79
Глазунов Александр (1974)
Санкт-Петербург
2:23:13,0
2:23:09,6
М - 54
М45 - 10
06:29 min/km
62
157
Шибин Александр (1981)
Санкт-Петербург
2:23:29,0
2:23:27,5
М - 55
М35 - 31
06:29 min/km
63
97
Кашфутдинов Айнур (1991)
Санкт-Петербург
2:24:22,2
2:24:14,1
М - 56
М21 - 12
06:32 min/km
64
95
Картавый Сергей (1977)
Санкт-Петербург
2:25:47,7
2:25:45,4
М - 57
М45 - 11
06:35 min/km
65
59
Ахундзянов Станислав (1979)
Санкт-Петербург
Runlab3
2:26:28,3
2:26:20,6
М - 58
М45 - 12
06:36 min/km
66
140
Степанов Сергей (1976)
Санкт-Петербург
Vokueva Team
2:26:50,4
2:26:46,7
М - 59
М45 - 13
06:38 min/km
67
120
Нагибович Константин (1981)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:26:58,9
2:26:52,8
М - 60
М35 - 32
06:38 min/km
68
51
Абаев Евгений (1985)
Санкт-Петербург
Санкт-Петербург
2:27:05,1
2:26:59,0
М - 61
М35 - 33
06:38 min/km
69
154
Чистякова Анна (1975)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
2:28:08,4
2:28:02,3
Ж - 8
Ж45 - 2
06:41 min/km
70
61
Банкевич Сергей (1986)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:28:25,6
2:28:20,0
М - 62
М35 - 34
06:43 min/km
71
118
Москалёв Иван (1984)
Ленинградская обл.
ЗЭП
2:28:58,7
2:28:50,0
М - 63
М35 - 35
06:44 min/km
72
94
Итингоф Наталья (1985)
Ленинградская обл.
Мощь!
2:29:34,7
2:29:33,7
Ж - 9
Ж35 - 5
06:46 min/km
73
81
Глушкова Светлана (1983)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:33:00,3
2:32:55,4
Ж - 10
Ж35 - 6
06:54 min/km
74
110
Лопухин Алексей (1958)
Санкт-Петербург
Кллг. Школа каретникова
2:33:00,7
2:32:52,5
М - 64
М55 - 4
06:54 min/km
75
103
Куликова Татьяна (1996)
Санкт-Петербург
2:34:43,4
2:34:37,7
Ж - 11
Ж21 - 3
07:00 min/km
76
92
Ингеройнен Владимир (1968)
Санкт-Петербург
СК СУВОРОВ/ КАРАВАЙ
2:35:07,1
2:35:02,4
М - 65
М55 - 5
07:00 min/km
77
121
Назарова Александра (1998)
Санкт-Петербург
2:36:49,2
2:36:47,2
Ж - 12
Ж21 - 4
07:05 min/km
78
145
Толумбаев Данияр (1981)
Санкт-Петербург
AF Outdoor
2:37:09,9
2:37:03,2
М - 66
М35 - 36
07:05 min/km
79
53
Aralbaev Ilshat (1964)
Ленинградская обл.
тулпар
2:38:43,6
2:38:42,5
М - 67
М55 - 6
07:11 min/km
80
96
Каширина Анна (1984)
Санкт-Петербург
Vokuevateam
2:39:25,5
2:39:21,2
Ж - 13
Ж35 - 7
07:12 min/km
81
87
Долженко Олег (1986)
Санкт-Петербург
-
2:41:35,4
2:41:31,1
М - 68
М35 - 37
07:18 min/km
82
151
Химич Константин (1981)
Ленинградская обл.
Toksovo Sport Club
2:41:49,1
2:41:41,2
М - 69
М35 - 38
07:18 min/km
83
74
Быковский Станислав (1988)
Санкт-Петербург
2:42:24,4
2:42:19,2
М - 70
М35 - 39
07:20 min/km
84
84
Горохова Ирина (1963)
Санкт-Петербург
НикПартс
2:42:54,3
2:42:44,5
Ж - 14
Ж45 - 3
07:22 min/km
85
77
Востряков Александр (1989)
Санкт-Петербург
2:43:11,7
2:43:01,8
М - 71
М35 - 40
07:22 min/km
86
106
Ланк Герман (1997)
Краснодарский край
Нет
2:43:25,4
2:43:22,5
М - 72
М21 - 13
07:24 min/km
87
146
Требушкина Наталья (1989)
Санкт-Петербург
2:44:58,8
2:44:50,1
Ж - 15
Ж35 - 8
07:28 min/km
88
113
Малышев Игорь (1987)
Санкт-Петербург
2:45:06,2
2:45:01,4
М - 73
М35 - 41
07:28 min/km
89
62
Бараев Сергей (1958)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
2:45:08,4
2:45:00,9
М - 74
М55 - 7
07:28 min/km
90
85
Григорьев Михаил (1977)
Санкт-Петербург
Zia Swimming
2:45:48,5
2:45:41,4
М - 75
М45 - 14
07:30 min/km
91
70
Бирина Юлия (1973)
Санкт-Петербург
2:46:02,7
2:46:01,5
Ж - 16
Ж45 - 4
07:30 min/km
92
66
Беленикин Владимир (1987)
Санкт-Петербург
ГЕО GO
2:48:54,9
2:48:50,2
М - 76
М35 - 42
07:38 min/km
93
73
Бусыгин Геннадий (1968)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:50:06,5
2:49:54,4
М - 77
М55 - 8
07:40 min/km
94
55
Архипов Дмитрий (1965)
Санкт-Петербург
2:50:14,9
2:50:09,4
М - 78
М55 - 9
07:42 min/km
95
111
Lugacheva Olga (1988)
Санкт-Петербург
2:51:59,8
2:51:49,7
Ж - 17
Ж35 - 9
07:47 min/km
96
126
Осипов Роман (1990)
Санкт-Петербург
2:52:34,8
2:52:23,9
М - 79
М21 - 14
07:47 min/km
97
155
Shanus Irina (1991)
Санкт-Петербург
2:52:35,0
2:52:24,5
Ж - 18
Ж21 - 5
07:47 min/km
98
116
Меньшенин Александр (1983)
Санкт-Петербург
Sestroretsk run
2:53:24,1
2:53:17,3
М - 80
М35 - 43
07:49 min/km
99
68
Березовский Андрей (1976)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:55:27,2
2:55:20,2
М - 81
М45 - 15
07:56 min/km
100
117
Микрюков Дмитрий (1995)
Санкт-Петербург
Saint.P Lions
2:55:30,3
2:55:21,8
М - 82
М21 - 15
07:56 min/km
101
67
Березовская Екатерина (1986)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:56:17,8
2:56:10,8
Ж - 19
Ж35 - 10
07:58 min/km
102
133
Петров Сергей (1987)
Санкт-Петербург
2:56:38,1
2:56:28,5
М - 83
М35 - 44
07:58 min/km
103
56
Асанкина Марина (1976)
Санкт-Петербург
2:58:22,5
2:58:11,7
Ж - 20
Ж45 - 5
08:03 min/km
104
129
Павлова Наталья (1974)
Санкт-Петербург
3:04:27,0
3:04:19,6
Ж - 21
Ж45 - 6
08:20 min/km
105
144
Токарева Любовь (1988)
Санкт-Петербург
3:05:10,0
3:05:03,2
Ж - 22
Ж35 - 11
08:22 min/km
106
88
Дофс Сергей (1982)
Санкт-Петербург
3:18:22,6
3:18:08,9
М - 84
М35 - 45
08:57 min/km
107
64
Безбородов Дмитрий (1991)
Ленинградская обл.
White wolves
3:33:48,2
3:33:41,0
М - 85
М21 - 16
09:41 min/km
108
105
Ламри Анна (1987)
Санкт-Петербург
White wolves
3:34:36,5
3:34:29,2
Ж - 23
Ж35 - 12
09:41 min/km
109
141
Стриженко Алексей (1986)
Санкт-Петербург
#СвойЗабег
4:31:59,1
4:31:53,2
М - 86
М35 - 46
12:20 min/km
110
132
Петров Артем (1988)
Санкт-Петербург
4:46:28,1
4:46:03,0
М - 87
М35 - 47
12:55 min/km

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024    Политика_конфиденциальности