27.05.2023 СБ :: Великий Новгород
Новгородский триатлон NovgorodTRI



Total finishers 216   Total distance 2836.45 km
Average pace: 03:07 min/km   Max pace: 02:21 min/km


~98%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
211
Соловьев Василий (1995)
р. Карелия
ValsoTeam
1:00:44,9
М - 1
М6 - 1
02:21 min/km
2
151
Анчуков Дмитрий (1990)
Санкт-Петербург
Офисный триатлон
1:02:29,7
М - 2
М7 - 1
02:25 min/km
3
212
Соловьев Егор (1988)
Тверская обл.
Rosatom triathlon club
1:02:43,9
М - 3
М8 - 1
02:26 min/km
4
165
Гайденков Денис (1986)
Санкт-Петербург
GPNTriClub
1:03:10,6
М - 4
М8 - 2
02:27 min/km
5
174
Ершов Андрей (1989)
Санкт-Петербург
Офисный триатлон
1:04:00,7
М - 5
М7 - 2
02:29 min/km
6
152
Астафьев Константин (1985)
Санкт-Петербург
Царское Село
1:04:22,3
М - 6
М8 - 3
02:29 min/km
7
190
Литвинцев Евгений (1986)
Санкт-Петербург
МТБтренинг
1:05:07,5
М - 7
М8 - 4
02:31 min/km
8
186
Краснобаев Матвей (2006)
Новгородская обл.
1:05:40,9
М - 8
М5 - 1
02:33 min/km
9
195
Никифоров Максим (1988)
Санкт-Петербург
Matoksa locals
1:06:24,6
М - 9
М8 - 5
02:34 min/km
10
169
Дмитриева Ольга (1981)
Санкт-Петербург
ЦСКА ; DOteam
1:06:50,8
Ж - 1
Ж9 - 1
02:35 min/km
11
217
Тушин Дмитрий (1991)
Тверская обл.
1:07:19,0
М - 10
М7 - 3
02:36 min/km
12
153
Бабчин Олег (1985)
Санкт-Петербург
Второе Дыхание
1:07:51,7
М - 11
М8 - 6
02:38 min/km
13
202
Петров Виталий (2007)
Новгородская обл.
Триатлон Валдай
1:08:30,2
М - 12
М5 - 2
02:39 min/km
14
209
Смирнов Вячеслав (1974)
Ленинградская обл.
1:08:42,2
М - 13
М10 - 1
02:40 min/km
15
157
Беляев Руслан (1991)
Новгородская обл.
1:08:47,1
М - 14
М7 - 4
02:40 min/km
16
178
Игнатьев Владислав (1973)
Новгородская обл.
Волхова
1:08:47,5
М - 15
М11 - 1
02:40 min/km
17
201
Петров Антон (1991)
Новгородская обл.
1:09:36,3
М - 16
М7 - 5
02:42 min/km
18
194
Мацук Вячеслав (1974)
Новгородская обл.
BoroRunners
1:09:51,8
М - 17
М10 - 2
02:42 min/km
19
216
Тушин Аркадий (1964)
Тверская обл.
1:10:27,2
М - 18
М12 - 1
02:44 min/km
20
203
Петров Олег (1963)
Санкт-Петербург
Спортклуб Токсово
1:10:51,0
М - 19
М13 - 1
02:45 min/km
21
154
Барулин Дмитрий (1979)
Новгородская обл.
Трибор
1:10:54,6
М - 20
М9 - 1
02:45 min/km
22
185
Косых Евгений (1991)
Ленинградская обл.
Мамкины атлеты
1:10:57,7
М - 21
М7 - 6
02:45 min/km
23
156
Баруцкова Мария (1992)
Тверская обл.
Озерныйбежит
1:11:11,8
Ж - 2
Ж7 - 1
02:45 min/km
24
223
Хлобыстов Иван (1985)
Санкт-Петербург
GPNTriClub
1:11:23,0
М - 22
М8 - 7
02:46 min/km
25
221
Филиппов Олег (1970)
Новгородская обл.
СтР
1:11:48,7
М - 23
М11 - 2
02:47 min/km
26
198
Овчинникова Арина (1996)
р. Карелия
VALSO TEAM
1:11:57,8
Ж - 3
Ж6 - 1
02:47 min/km
27
171
Егоров Леонид (2007)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
1:12:15,6
М - 24
М5 - 3
02:48 min/km
28
183
Ковальчук Данил (1990)
Санкт-Петербург
КС-конструкция
1:12:21,2
М - 25
М7 - 7
02:48 min/km
29
218
Усанов Митя (1982)
Санкт-Петербург
Динамо СПб
1:12:21,7
М - 26
М9 - 2
02:48 min/km
30
214
Терентьв Вадим (1982)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
1:12:43,9
М - 27
М9 - 3
02:49 min/km
31
191
Ломаев Алексей (1975)
Новгородская обл.
1:12:55,8
М - 28
М10 - 3
02:50 min/km
32
177
Иванов Михаил (1977)
Новгородская обл.
Trisystems
1:13:25,9
М - 29
М10 - 4
02:51 min/km
33
199
Осипов Артур (1989)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
1:13:51,5
М - 30
М7 - 8
02:52 min/km
34
181
Клещенко Александр (1981)
Санкт-Петербург
GPNTriClub
1:14:36,9
М - 31
М9 - 4
02:53 min/km
35
172
Егоров Сергей (1970)
Новгородская обл.
1:14:43,5
М - 32
М11 - 3
02:54 min/km
36
222
Харчевников Андрей (1982)
Санкт-Петербург
Мамкины атлеты
1:14:45,9
М - 33
М9 - 5
02:54 min/km
37
204
Прокопенко Константин (1983)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
1:14:52,7
М - 34
М9 - 6
02:54 min/km
38
205
Реутов Антор (1975)
Санкт-Петербург
Run the World
1:15:24,7
М - 35
М10 - 5
02:55 min/km
39
187
Крючкин Михаил (1976)
Санкт-Петербург
DoTeam
1:15:51,3
М - 36
М10 - 6
02:56 min/km
40
225
Шаляпин Валерий (1963)
Новгородская обл.
В. Новгород
1:16:12,0
М - 37
М13 - 2
02:57 min/km
41
176
Иванов Дмитрий (1986)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
1:16:21,9
М - 38
М8 - 8
02:57 min/km
42
193
Макарычев Олег (1984)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
1:17:25,8
М - 39
М8 - 9
03:00 min/km
43
148
Агафонова Екатерина (2003)
Новгородская обл.
Чёрные Медведи
1:17:51,6
Ж - 4
Ж6 - 2
03:01 min/km
44
182
Ковалева Кристина (1998)
Санкт-Петербург
1:17:57,1
Ж - 5
Ж6 - 3
03:01 min/km
45
210
Смирнов Роман (1973)
Санкт-Петербург
1:18:05,0
М - 40
М11 - 4
03:01 min/km
46
149
Айсина Екатерина (1979)
Новгородская обл.
NovgorodTri
1:19:03,3
Ж - 6
Ж9 - 2
03:04 min/km
47
184
Кормановский Андрей (1964)
Новгородская обл.
В. Новгород
1:19:08,3
М - 41
М12 - 2
03:04 min/km
48
150
Анисимов Дмитрий (1988)
Тверская обл.
Озерныйбежит
1:19:19,3
М - 42
М8 - 10
03:04 min/km
49
170
Дурягин Виктор (1990)
Санкт-Петербург
GPNTriClub
1:19:51,0
М - 43
М7 - 9
03:06 min/km
50
208
Семакова Анна (1991)
Санкт-Петербург
Gravity Sport
1:20:08,0
Ж - 7
Ж7 - 2
03:06 min/km
51
179
Картушин Олег (1963)
Новгородская обл.
TriBor
1:20:16,0
М - 44
М13 - 3
03:06 min/km
52
168
Грицай Сергей (1969)
Санкт-Петербург
UTAL100
1:20:18,8
М - 45
М11 - 5
03:07 min/km
53
189
Леванов Андрей (1961)
Санкт-Петербург
Trisystems
1:20:47,4
М - 46
М13 - 4
03:08 min/km
54
206
Самков Павел (1983)
Новгородская обл.
Великий Новгород
1:21:00,3
М - 47
М9 - 7
03:08 min/km
55
197
Николаев Виктор (1967)
Новгородская обл.
Акрон
1:21:22,1
М - 48
М12 - 3
03:09 min/km
56
219
Фатыхов Рустем (1971)
Новгородская обл.
NovgorodTri
1:21:27,7
М - 49
М11 - 6
03:09 min/km
57
192
Маилян Самвел (1988)
Новгородская обл.
Novgorodtri
1:21:43,7
М - 50
М8 - 11
03:10 min/km
58
180
Кирпичников Сергей (1983)
Ленинградская обл.
1:21:57,6
М - 51
М9 - 8
03:10 min/km
59
173
Ерофеев Леонид (1974)
Новгородская обл.
Клуб триатлона Валдай
1:21:57,8
М - 52
М10 - 7
03:10 min/km
60
224
Черемхина Екатерина (1983)
Санкт-Петербург
Gravity Sport
1:22:08,7
Ж - 8
Ж9 - 3
03:11 min/km
61
220
Федорова Мария (1987)
Новгородская обл.
NovgorodTri
1:23:35,4
Ж - 9
Ж8 - 1
03:14 min/km
62
226
Шарафулин Руслан (1979)
Новгородская обл.
Novgorodrun
1:24:06,7
М - 53
М9 - 9
03:16 min/km
63
213
Сучилина Юлия (1976)
Санкт-Петербург
Paparun
1:24:44,7
Ж - 10
Ж10 - 1
03:17 min/km
64
160
Бурянина Светлана (1990)
Ленинградская обл.
1:25:16,3
Ж - 11
Ж7 - 3
03:18 min/km
65
161
Бычковская Наталья (1984)
Новгородская обл.
NovgorodTri
1:25:27,9
Ж - 12
Ж8 - 2
03:19 min/km
66
200
Павлова Ольга (1981)
Санкт-Петербург
No_Limits_People
1:26:24,7
Ж - 13
Ж9 - 4
03:21 min/km
67
166
Ганусяк Елена (1982)
Новгородская обл.
"Торнадо"
1:26:47,2
Ж - 14
Ж9 - 5
03:22 min/km
68
163
Величко Евгений (1960)
Новгородская обл.
1:28:43,7
М - 54
М13 - 5
03:26 min/km
69
155
Барулина Светлана (1976)
Новгородская обл.
ТриБор
1:29:26,2
Ж - 15
Ж10 - 2
03:28 min/km
70
207
Селезнёв Николай (1955)
Новгородская обл.
лично
1:30:21,6
М - 55
М14 - 1
03:30 min/km
71
196
Николаев Алексей (1972)
Новгородская обл.
1:30:52,9
М - 56
М11 - 7
03:31 min/km
72
159
Бродовский Даниил (1994)
Новгородская обл.
NOVGORODRUN
1:31:42,7
М - 57
М6 - 2
03:33 min/km
73
164
Вересов Николай (1957)
Тверская обл.
Rosatom triathlon club
1:33:52,3
М - 58
М14 - 2
03:38 min/km
74
175
Загороднюк Наталья (1992)
Санкт-Петербург
Tinkoff Triathlon Team
1:34:10,1
Ж - 16
Ж7 - 4
03:39 min/km
75
162
Ванцевичус Шарунас (1987)
Санкт-Петербург
Спорт - норма жизни
1:39:33,2
М - 59
М8 - 12
03:52 min/km
76
158
Берн Екатерина (1985)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
1:40:11,6
Ж - 17
Ж8 - 3
03:53 min/km
77
167
Грицай Елена (1970)
Санкт-Петербург
DOteam
1:41:41,8
Ж - 18
Ж11 - 1
03:56 min/km

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024