24.09.2023 ВС :: п. Стеклянный
Силанде трейл – 18/11/5 км



Total finishers 214   Total distance 2412 km
Average pace: 06:31 min/km   Max pace: 04:19 min/km


~7%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
643
Парфененко Роман (1999)
Санкт-Петербург
РФСО Локомотив
1:17:44,3
1:17:44,0
М - 1
М21 - 1
04:34 min/km
2
603
Андронов Антон (1985)
Ленинградская обл.
Кириши
1:18:37,3
1:18:37,3
М - 2
М35 - 1
04:37 min/km
3
628
Легомский Михаил (1978)
Санкт-Петербург
RunLab
1:20:34,9
1:20:33,1
М - 3
М45 - 1
04:44 min/km
4
623
Кузнецов Андрей (1991)
Санкт-Петербург
YORC
1:20:35,1
1:20:34,8
М - 4
М21 - 2
04:44 min/km
5
652
Сатаров Владислав (1988)
Санкт-Петербург
Mindful Runners
1:22:59,9
1:22:59,8
М - 5
М35 - 2
04:53 min/km
6
620
Клиценко Георгий (1986)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
1:27:07,9
1:27:07,8
М - 6
М35 - 3
05:07 min/km
7
629
Лобанов Григорий (2001)
Ленинградская обл.
1:29:53,2
1:29:51,7
М - 7
М21 - 3
05:17 min/km
8
670
Пашичев Антон (1984)
Ленинградская обл.
YORC
1:31:15,5
1:31:14,5
М - 8
М35 - 4
05:21 min/km
9
624
Кузнецов Дмитрий (1977)
Санкт-Петербург
СК ВЕРШИНА
1:31:16,3
1:31:15,2
М - 9
М45 - 2
05:21 min/km
10
657
Смирнов Николай (1985)
Ленинградская обл.
Юкки
1:34:12,2
1:34:10,3
М - 10
М35 - 5
05:32 min/km
11
671
Тякин Руслан (1991)
Ленинградская обл.
1:34:42,0
1:34:41,5
М - 11
М21 - 4
05:34 min/km
12
663
Тулупов Павел (1982)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
1:35:47,9
1:35:44,5
М - 12
М35 - 6
05:37 min/km
13
646
Плотников Максим (1987)
Санкт-Петербург
Электроприбор
1:35:54,9
1:35:53,2
М - 13
М35 - 7
05:38 min/km
14
635
Морозов Владимир (1988)
Санкт-Петербург
1:40:13,2
1:40:11,7
М - 14
М35 - 8
05:53 min/km
15
668
Чупраков Даниил (1983)
Санкт-Петербург
1:40:27,0
1:40:26,1
М - 15
М35 - 9
05:54 min/km
16
645
Пирогов Виталий (1979)
Санкт-Петербург
Trail Running School
1:40:34,9
1:40:30,6
М - 16
М35 - 10
05:54 min/km
17
617
Итингоф Михаил (1986)
Ленинградская обл.
1:40:37,0
1:40:33,2
М - 17
М35 - 11
05:54 min/km
18
673
Чистяков Илья (1975)
Ленинградская обл.
UltraMotiv
1:41:10,2
1:41:05,8
М - 18
М45 - 3
05:57 min/km
19
613
Евграфова Екатерина (1988)
Санкт-Петербург
Piranha Running Club
1:41:46,1
1:41:43,6
Ж - 1
Ж35 - 1
05:58 min/km
20
634
Меньшиков Павел (1991)
Санкт-Петербург
Бег с удовольствием
1:42:07,3
1:42:02,4
М - 19
М21 - 5
05:59 min/km
21
601
Алексеев Евгений (1973)
Санкт-Петербург
Piranha Running Club
1:42:09,2
1:42:07,2
М - 20
М45 - 4
06:01 min/km
22
641
Оглоблин Николай (1979)
Санкт-Петербург
Ломоносов
1:43:29,9
1:43:28,7
М - 21
М35 - 12
06:04 min/km
23
648
Почегайло Алексей (1975)
Ленинградская обл.
.
1:44:03,9
1:44:00,7
М - 22
М45 - 5
06:07 min/km
24
662
Трофимов Егор (2003)
Санкт-Петербург
1:45:30,5
1:45:23,5
М - 23
М21 - 6
06:11 min/km
25
611
Глазунов Андрей (1981)
Санкт-Петербург
WHITE WOLVES
1:45:34,7
1:45:33,9
М - 24
М35 - 13
06:13 min/km
26
609
Галеев Айрат (1976)
Санкт-Петербург
1:46:19,7
1:46:18,3
М - 25
М45 - 6
06:14 min/km
27
664
Федоров Сергей (1983)
Ленинградская обл.
1:46:33,1
1:46:29,5
М - 26
М35 - 14
06:15 min/km
28
633
Маслова Татьяна (1975)
Санкт-Петербург
Балтийская звезда
1:48:01,9
1:47:59,5
Ж - 2
Ж45 - 1
06:21 min/km
29
667
Чистякова Анна (1975)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
1:48:34,3
1:48:30,2
Ж - 3
Ж45 - 2
06:23 min/km
30
621
Коряков Андрей (1978)
Санкт-Петербург
1:48:48,3
1:48:43,7
М - 27
М45 - 7
06:23 min/km
31
659
Субаев Александр (1990)
Санкт-Петербург
1:49:36,1
1:49:31,6
М - 28
М21 - 7
06:26 min/km
32
672
Михайлов Артем (1976)
Ленинградская обл.
1:51:31,1
1:51:24,9
М - 29
М45 - 8
06:33 min/km
33
612
Гуляева Ирина (1989)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
1:51:44,1
1:51:41,6
Ж - 4
Ж21 - 1
06:33 min/km
34
637
Мухаров Анатолий (1983)
Санкт-Петербург
1:51:50,8
1:51:40,8
М - 30
М35 - 15
06:33 min/km
35
674
Кожин Петр (1961)
Ленинградская обл.
YORC
1:52:04,8
1:52:01,2
М - 31
М55 - 1
06:35 min/km
36
661
Третьяков Семён (1986)
Санкт-Петербург
1:52:18,7
1:52:16,4
М - 32
М35 - 16
06:36 min/km
37
619
Кашфутдинов Айнур (1991)
Санкт-Петербург
1:52:26,1
1:52:18,0
М - 33
М21 - 8
06:36 min/km
38
658
Степанов Сергей (1976)
Санкт-Петербург
Горняк
1:52:42,7
1:52:39,8
М - 34
М45 - 9
06:38 min/km
39
604
Aralbaev Ilshat (1964)
Ленинградская обл.
тулпар
1:53:08,2
1:53:05,4
М - 35
М55 - 2
06:38 min/km
40
651
Самусев Алексей (1975)
Санкт-Петербург
ГЕО Go
1:54:19,8
1:54:14,2
М - 36
М45 - 10
06:43 min/km
41
610
Глазунов Александр (1974)
Санкт-Петербург
1:54:32,2
1:54:31,4
М - 37
М45 - 11
06:44 min/km
42
649
Прыгов Максим (1978)
Санкт-Петербург
PAPA RUN
1:57:19,0
1:57:15,0
М - 38
М45 - 12
06:53 min/km
43
653
Свиридова Татьяна (1963)
Ленинградская обл.
КЛЛГ
1:57:32,7
1:57:31,2
Ж - 5
Ж45 - 3
06:54 min/km
44
656
Слободянюк Илья (1987)
Санкт-Петербург
Боль и страдание
1:58:08,0
1:58:02,2
М - 39
М35 - 17
06:56 min/km
45
626
Куликова Татьяна (1996)
Санкт-Петербург
1:58:18,1
1:58:16,0
Ж - 6
Ж21 - 2
06:56 min/km
46
622
Кронин Григорий (1974)
Санкт-Петербург
1:58:24,8
1:58:19,4
М - 40
М45 - 13
06:58 min/km
47
605
Афанасьев Павел (1990)
Санкт-Петербург
Хурма
1:59:32,4
1:59:31,3
М - 41
М21 - 9
07:01 min/km
48
614
Загайнова Александра (1995)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
1:59:42,4
1:59:34,3
Ж - 7
Ж21 - 3
07:01 min/km
49
618
Итингоф Наталья (1985)
Ленинградская обл.
2:00:10,8
2:00:04,2
Ж - 8
Ж35 - 2
07:03 min/km
50
666
Цибро Станислав (1978)
Санкт-Петербург
Бег с удовольствием
2:01:38,2
2:01:32,9
М - 42
М45 - 14
07:09 min/km
51
660
Тихонова Мария (1989)
Калужская обл.
Нет
2:01:45,7
2:01:42,6
Ж - 9
Ж21 - 4
07:09 min/km
52
644
Петрусевич Юлия (1986)
Санкт-Петербург
PIRANHA
2:02:15,9
2:02:12,7
Ж - 10
Ж35 - 3
07:11 min/km
53
640
Никишин Дмитрий (1978)
Санкт-Петербург
Бег с Удовольствием
2:03:04,1
2:02:57,4
М - 43
М45 - 15
07:14 min/km
54
669
Яблоков Михаил (1992)
Санкт-Петербург
2:05:43,8
2:05:37,7
М - 44
М21 - 10
07:22 min/km
55
608
Volkov Vladislav (1992)
Санкт-Петербург
2:08:28,2
2:08:20,7
М - 45
М21 - 11
07:32 min/km
56
632
Маловичко Кирилл (1988)
Санкт-Петербург
2:12:46,1
2:12:39,2
М - 46
М35 - 18
07:47 min/km
57
627
Курозина Светлана (1977)
Санкт-Петербург
БК Алисы Кубышкиной
2:12:51,5
2:12:46,5
Ж - 11
Ж45 - 4
07:49 min/km
58
647
Поповцева Анна (1983)
Санкт-Петербург
нет
2:12:52,7
2:12:49,6
Ж - 12
Ж35 - 4
07:49 min/km
59
655
Ситкова Полина (1994)
Санкт-Петербург
NSplit
2:14:26,5
2:14:19,0
Ж - 13
Ж21 - 5
07:53 min/km
60
630
Луковкина Оксана (1988)
Санкт-Петербург
2:19:19,5
2:19:14,4
Ж - 14
Ж35 - 5
08:12 min/km
61
650
Рязанов Михаил (1967)
Санкт-Петербург
NevSki_Club
2:20:38,4
2:20:31,4
М - 47
М55 - 3
08:15 min/km
62
625
Кузнецов Николай (1964)
Вологодская обл.
Возрождение
2:24:05,5
2:23:59,0
М - 48
М55 - 4
08:27 min/km
63
615
Ивануса Мария (1990)
Санкт-Петербург
Piranha running club
2:26:17,5
2:26:14,7
Ж - 15
Ж21 - 6
08:35 min/km
64
616
Игревский Иван (1983)
Санкт-Петербург
Гео go
2:36:48,0
2:36:43,0
М - 49
М35 - 19
09:12 min/km
65
636
Мулярчук Юлия (1985)
Санкт-Петербург
Дикие
2:41:04,0
2:40:58,5
Ж - 16
Ж35 - 6
09:28 min/km
66
631
Максимов Олег (1989)
Санкт-Петербург
За пирожками
2:42:29,8
2:42:24,0
М - 50
М21 - 12
09:34 min/km

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024