Total finishers 55 Total distance 630 km
Average pace: 06:16 min/km Max pace: 04:43 min/km Contest
Gender
Age group
Input your name or team
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
103
Коробков Владимир (1982)
Архангельская обл.
KOROBKOV POMOR team
1:34:41,5
1:34:40,8М - 1
М40 - 1
04:44 min/km
10 km | -> | 00:45:48 04:34 min/km (00:45:48 04:34 min/km) |
20 km | -> | 01:34:42 04:44 min/km (00:48:54 04:53 min/km) |
2
101
Ильин Иван (1989)
Санкт-Петербург
Старые Буриги
1:40:55,2
1:40:54,5М - 2
М - 1
05:03 min/km
10 km | -> | 00:47:05 04:42 min/km (00:47:05 04:42 min/km) |
20 km | -> | 01:40:55 05:02 min/km (00:53:50 05:23 min/km) |
3
111
Травкин Евгений (1987)
Санкт-Петербург
Адмиралтеец
1:45:19,1
1:45:18,3М - 3
М - 2
05:15 min/km
10 km | -> | 00:50:48 05:04 min/km (00:50:48 05:04 min/km) |
20 km | -> | 01:45:19 05:15 min/km (00:54:31 05:27 min/km) |
4
107
Пономарев Кирилл (1969)
Санкт-Петербург
ГМЗ Петергоф
1:51:48,6
1:51:47,9М - 4
М40 - 2
05:35 min/km
10 km | -> | 00:54:23 05:26 min/km (00:54:23 05:26 min/km) |
20 km | -> | 01:51:49 05:35 min/km (00:57:26 05:44 min/km) |
5
106
Немков Олег (1968)
Санкт-Петербург
УралАсбест
1:54:43,7
1:54:42,8М - 5
М40 - 3
05:43 min/km
10 km | -> | 00:56:16 05:37 min/km (00:56:16 05:37 min/km) |
20 km | -> | 01:54:44 05:44 min/km (00:58:28 05:50 min/km) |
6
102
Клёсс Маргарита (1979)
Санкт-Петербург
KlessZaZOЖ
1:55:42,2
1:55:41,5Ж - 1
Ж - 1
05:47 min/km
10 km | -> | 00:56:25 05:38 min/km (00:56:25 05:38 min/km) |
20 km | -> | 01:55:42 05:47 min/km (00:59:17 05:55 min/km) |
7
110
Султанов Руслан (1987)
Тюменская обл.
1:59:41,2
1:59:40,4М - 6
М - 3
05:58 min/km
10 km | -> | 00:59:05 05:54 min/km (00:59:05 05:54 min/km) |
20 km | -> | 01:59:41 05:59 min/km (01:00:36 06:03 min/km) |
8
105
Маслова Татьяна (1975)
Санкт-Петербург
Балтийская Звезда
2:04:02,7
2:04:01,8Ж - 2
Ж - 2
06:11 min/km
10 km | -> | 00:58:16 05:49 min/km (00:58:16 05:49 min/km) |
20 km | -> | 02:04:03 06:12 min/km (01:05:47 06:34 min/km) |
9
104
Кротов Сергей (1973)
Санкт-Петербург
2:11:40,3
2:11:39,4М - 7
М40 - 4
06:35 min/km
10 km | -> | 01:04:15 06:25 min/km (01:04:15 06:25 min/km) |
20 km | -> | 02:11:40 06:35 min/km (01:07:25 06:44 min/km) |
10
112
Травкина Анастасия (1990)
Санкт-Петербург
Адмиралтеец
2:22:24,7
2:22:24,0Ж - 3
Ж - 3
07:07 min/km
10 km | -> | 01:00:05 06:00 min/km (01:00:05 06:00 min/km) |
20 km | -> | 02:22:25 07:07 min/km (01:22:20 08:14 min/km) |
11
108
Радченко Ольга (1980)
Ленинградская обл.
Лыжи/бег Муринский парк
2:32:39,8
2:32:39,0Ж - 4
Ж - 4
07:38 min/km
10 km | -> | 01:12:29 07:14 min/km (01:12:29 07:14 min/km) |
20 km | -> | 02:32:40 07:38 min/km (01:20:11 08:01 min/km) |
12
109
Соколенко Олег (1966)
Санкт-Петербург
Команда Ураган
2:46:12,3
2:46:11,4М - 8
М40 - 5
08:17 min/km
10 km | -> | 01:09:05 06:54 min/km (01:09:05 06:54 min/km) |
20 km | -> | 02:46:12 08:18 min/km (01:37:07 09:42 min/km) |
Other competitions of this organiser: past future