Online entry system
17.07.2022 ВС :: г.о. Истра, д. Дубровское, «Истринская сыроварня Олега Сироты»
Сырный Трейл


Total participants 409   Total distance 5748.01 km
Average pace: 06:47 min/km   Max pace: 03:53 min/km


~84%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
156
Конякин Сергей (1987)
Москва
1:20:24,5
1:20:24,5
М - 1
03:53 min/km
2
143
Фарносов Андрей (1980)
Москва
Farnosov Team
1:24:28,5
1:24:29,0
М - 2
04:05 min/km
3
31
Володин Денис (1993)
Московская обл.
1:26:41,4
1:26:42,4
М - 3
04:11 min/km
4
9
Аношкин Николай (1986)
Москва
ALKO-STOP
1:30:05,0
1:30:05,3
М - 4
04:21 min/km
5
45
Данченков Денис (1988)
Москва
1:30:50,4
1:30:50,5
М - 5
04:23 min/km
6
47
Долбунов Сергей (1995)
Московская обл.
Румянцево Ski Team
1:31:21,2
1:31:21,2
М - 6
04:25 min/km
7
134
Сологубов Федор (1991)
Москва
ALKO-STOP
1:31:32,7
1:31:32,9
М - 7
04:25 min/km
8
137
Сырцов Эдуард (1991)
Московская обл.
1:32:34,2
1:32:34,8
М - 8
04:28 min/km
9
138
Темкин Павел (1986)
Москва
Зенит-КМЗ
1:35:03,5
1:35:03,9
М - 9
04:36 min/km
10
59
Калинин Анатолий (1987)
Москва
Братство Беговых Наркоманов
1:36:23,3
1:36:23,7
М - 10
04:40 min/km
11
14
Балин Сергей (1980)
Московская обл.
Megarun
1:36:47,4
1:36:47,4
М - 11
04:40 min/km
12
126
Санников Николай (1984)
Московская обл.
Авега
1:38:30,4
1:38:30,4
М - 12
04:46 min/km
13
105
Паломанов Сергей (1993)
Москва
1:41:51,3
1:41:51,3
М - 13
04:55 min/km
14
6
Андреев Игорь (1989)
Москва
IngosRunClub
1:42:13,4
1:42:13,9
М - 14
04:56 min/km
15
38
Градусов Ринат (1984)
Московская обл.
Щелковоранерс
1:42:17,6
1:42:19,8
М - 15
04:57 min/km
16
62
Карпов Сергей (1982)
Московская обл.
Солбег
1:43:30,2
1:43:33,1
М - 16
05:00 min/km
17
110
Платонов Константин (1989)
Москва
1:43:37,2
1:43:39,6
М - 17
05:01 min/km
18
48
Долинов Константин (1982)
Москва
DD TEAM
1:43:39,2
1:43:41,9
М - 18
05:01 min/km
19
1
Агафонов Алексей (1979)
Москва
1:44:02,5
1:44:03,8
М - 19
05:02 min/km
20
119
Ракитин Сергей (1994)
Москва
IronZel sport team
1:44:37,6
1:44:39,8
М - 20
05:03 min/km
21
152
Шарифуллин Рамиль (1965)
Ханты-Мансийский АО
СК "БАРС"
1:44:52,2
1:44:53,4
М - 21
05:04 min/km
22
160
Роговцова Ольга (1986)
Могилевская обл.
1:45:16,4
1:45:18,5
Ж - 1
05:05 min/km
23
92
Мозолев Станислав (1988)
Московская обл.
ISTRRUN
1:45:24,4
1:45:25,4
М - 22
05:05 min/km
24
141
Тычков Владимир (1977)
Московская обл.
1:46:11,2
1:46:12,4
М - 23
05:08 min/km
25
12
Бабкин Игорь (1968)
Московская обл.
BiathlonMasters
1:46:24,2
1:46:25,3
М - 24
05:09 min/km
26
46
Денисов Денис (1987)
Московская обл.
1:46:38,8
1:46:42,1
М - 25
05:09 min/km
27
146
Ходакова Людмила (1985)
Москва
Engirunners
1:47:24,7
1:47:25,9
Ж - 2
05:12 min/km
28
111
Подкопаев Роман (1979)
Москва
1:48:27,4
1:48:27,9
М - 26
05:15 min/km
29
153
Шеблов Михаил (1990)
Московская обл.
1:48:35,6
1:48:38,1
М - 27
05:15 min/km
30
144
Федоров Евгений (1991)
Московская обл.
1:49:00,0
1:49:07,1
М - 28
05:16 min/km
31
53
Зайковский Егор (1992)
Московская обл.
1:49:11,5
1:49:12,1
М - 29
05:17 min/km
32
100
Никулин Иван (1978)
Московская обл.
Istrrun
1:50:00,8
1:50:04,2
М - 30
05:19 min/km
33
131
Симонов Игорь (1966)
Москва
1:50:25,0
1:50:27,8
М - 31
05:20 min/km
34
130
Серков Станислав (1976)
Москва
1:50:36,6
1:50:43,4
М - 32
05:21 min/km
35
108
Папшев Евгений (1972)
Москва
Goldfinch team
1:51:56,0
1:51:56,0
М - 33
05:25 min/km
36
103
Орлов Филипп (1984)
Москва
ЛюбRUN
1:52:09,9
1:52:12,0
М - 34
05:25 min/km
37
89
Минаков Алексей (1980)
Москва
О-Клуб
1:52:24,4
1:52:26,7
М - 35
05:26 min/km
38
83
Львов Иван (1993)
Московская обл.
1:54:00,0
1:54:01,7
М - 36
05:31 min/km
39
23
Бикчурин Денис (1982)
Москва
TRS
1:54:06,5
1:54:10,2
М - 37
05:31 min/km
40
80
Лосев Алексей (1985)
Московская обл.
1:54:56,7
1:55:00,9
М - 38
05:34 min/km
41
135
Степаненко Сергей (1977)
Москва
BALANCE
1:55:52,6
1:55:53,7
М - 39
05:36 min/km
42
98
Неруш Вячеслав (1977)
Московская обл.
1:56:31,2
1:56:36,4
М - 40
05:38 min/km
43
115
Prokhorov Ivan (1986)
Москва
Outdoor Performance Team
1:56:42,7
1:56:52,5
М - 41
05:38 min/km
44
56
Илющенко Юлия (1986)
Москва
мкб
1:57:22,5
1:57:23,2
Ж - 3
05:41 min/km
45
8
Андрианова Анастасия (1994)
Москва
1:57:39,8
1:57:45,2
Ж - 4
05:41 min/km
46
145
Ходаков Евгений (1983)
Москва
1:58:13,6
1:58:15,3
М - 42
05:43 min/km
47
27
Варыхтин Андрей (1977)
Калужская обл.
PepsiCoRunners
1:58:44,8
1:58:50,1
М - 43
05:44 min/km
48
28
Вергей Ростислав (1992)
Санкт-Петербург
Чайные Бега Питер
1:58:48,6
1:58:53,0
М - 44
05:44 min/km
49
7
Андреев Юрий (1982)
Москва
1:59:00,6
1:59:07,7
М - 45
05:46 min/km
50
79
Логинов Павел (1992)
Москва
Строгино
1:59:24,7
1:59:25,7
М - 46
05:47 min/km
51
113
Пономаренко Павел (1986)
Московская обл.
Синие педали
1:59:39,1
1:59:43,7
М - 47
05:47 min/km
52
123
Рымарь Анатолий (1972)
Москва
1:59:46,7
1:59:48,6
М - 48
05:48 min/km
53
122
Ростовцева Анастасия (1978)
Московская обл.
КМК
2:00:33,7
2:00:36,1
Ж - 5
05:50 min/km
54
106
Панаиотиди Федор (1986)
Москва
2:01:36,0
2:01:41,7
М - 49
05:53 min/km
55
109
Папшева Елена (1979)
Москва
Goldfinch Team
2:02:14,6
2:02:20,0
Ж - 6
05:54 min/km
56
29
Войнов Дмитрий (1981)
Московская обл.
Istrarun
2:02:19,6
2:02:21,5
М - 50
05:55 min/km
57
39
Григорьев Алексей (1998)
Москва
Бег с удовольствием
2:02:46,6
2:02:51,6
М - 51
05:57 min/km
58
37
Гонтаренко Сергей (1981)
Московская обл.
2:04:43,2
2:04:52,4
М - 52
06:02 min/km
59
86
Малютин Вячеслав (1982)
Москва
2:05:59,8
2:06:03,6
М - 53
06:06 min/km
60
61
Камышный Константин (1975)
Московская обл.
Лично
2:07:08,2
2:07:11,1
М - 54
06:09 min/km
61
78
Лобанова Екатерина (2002)
Москва
2:07:16,5
2:07:20,7
Ж - 7
06:10 min/km
62
52
Жеков Алексей (1975)
Москва
Nechaeva Runners
2:07:43,9
2:07:47,4
М - 55
06:11 min/km
63
96
Невская Евгения (1990)
Московская обл.
Красногорский беговой клуб
2:07:59,3
2:08:03,9
Ж - 8
06:11 min/km
64
148
Цыганкова Наталья (1976)
Москва
нет
2:08:29,9
2:08:31,6
Ж - 9
06:13 min/km
65
73
Крупнов Николай (1957)
Москва
ЛАН-ПРОЕКТ
2:09:40,4
2:09:42,6
М - 56
06:17 min/km
66
121
Романов Ярослав (1994)
Москва
2:10:01,0
2:10:04,9
М - 57
06:17 min/km
67
63
Карпова Марина (1983)
Московская обл.
СолБег
2:10:06,1
2:10:09,3
Ж - 10
06:17 min/km
68
42
Гришин Антон (1985)
Московская обл.
2:10:27,4
2:10:36,9
М - 58
06:18 min/km
69
95
Науджюс Артем (1987)
Москва
2:10:49,5
2:10:56,0
М - 59
06:20 min/km
70
82
Лысов Евгений (1980)
Московская обл.
Пещерные города
2:11:12,5
2:11:14,2
М - 60
06:21 min/km
71
18
Бахановский Дмитрий (1987)
Москва
2:12:32,5
2:12:39,1
М - 61
06:24 min/km
72
36
Гладышев Денис (1988)
Москва
2:12:55,4
2:13:03,3
М - 62
06:26 min/km
73
3
Алагизова Мария (1988)
Московская обл.
БК «Арбуз»
2:12:57,3
2:13:05,4
Ж - 11
06:26 min/km
74
30
Волегова Анна (1989)
Пермский край
2:13:12,1
2:13:14,9
Ж - 12
06:27 min/km
75
154
Шмелев Александр (1983)
Москва
2:14:44,9
2:14:54,3
М - 63
06:32 min/km
76
116
Пятницкий Юрий (1978)
Москва
RunLabClub
2:15:04,2
2:15:04,2
М - 64
06:32 min/km
77
55
Иванова Анна (1991)
Москва
2:15:08,8
2:15:14,9
Ж - 13
06:32 min/km
78
75
Курносова Александра (1987)
Московская обл.
2:16:28,6
2:16:29,9
Ж - 14
06:36 min/km
79
71
Краснопольский Павел (1988)
Москва
2:17:48,5
2:17:54,6
М - 65
06:40 min/km
80
125
Самохвалова Наталья (1982)
Москва
Istrrun
2:17:54,6
2:18:00,8
Ж - 15
06:40 min/km
81
67
Коротаев Александр (1977)
Московская обл.
2:18:41,4
2:18:43,6
М - 66
06:43 min/km
82
87
Меркулов Виталий (1988)
Челябинская обл.
Марляндия
2:19:04,9
2:19:09,9
М - 67
06:44 min/km
83
40
Григорьев Константин (1975)
Москва
2:19:33,3
2:19:38,6
М - 68
06:44 min/km
84
120
Роговин Иван (1982)
Москва
2:20:16,4
2:20:23,6
М - 69
06:48 min/km
85
19
Бедина Виктория (1989)
Владимирская обл.
2:20:22,2
2:20:26,8
Ж - 16
06:48 min/km
86
114
Попов Алексей (1993)
Московская обл.
2:20:36,4
2:20:40,6
М - 70
06:48 min/km
87
41
Вдовин Владимир (1965)
Вологодская обл.
Istrrun
2:20:50,0
2:20:55,9
М - 71
06:49 min/km
88
107
Панова Мария (1987)
Московская обл.
2:20:58,4
2:21:04,1
Ж - 17
06:49 min/km
89
93
Назарцев Андрей (1983)
Москва
2:21:00,9
2:21:09,0
М - 72
06:49 min/km
90
102
Омельченко Сергей (1979)
Москва
2:21:18,2
2:21:28,3
М - 73
06:49 min/km
91
324
Лукьянец Екатерина (1983)
Смоленская обл.
Марляндия
2:21:55,9
2:22:00,4
Ж - 18
06:53 min/km
92
60
Каменева Елена (1980)
Московская обл.
2:21:56,5
2:22:00,4
Ж - 19
06:53 min/km
93
124
Сабаева Елена (1987)
Москва
2:21:56,4
2:22:00,4
Ж - 20
06:53 min/km
94
81
Лушникова Марина (1981)
Москва
Марляндия
2:21:55,5
2:22:00,6
Ж - 21
06:53 min/km
95
11
Бабанин Сергей (1975)
Владимирская обл.
Марляндия
2:21:56,3
2:22:00,6
М - 74
06:53 min/km
96
2
Акиньшина Варвара (1998)
Москва
2:22:17,0
2:22:20,2
Ж - 22
06:53 min/km
97
54
Зарипова Юлия (1986)
Московская обл.
2:22:34,6
2:22:37,9
Ж - 23
06:54 min/km
98
58
Казакова Елена (1991)
Хабаровский край
2:23:24,2
2:23:31,3
Ж - 24
06:56 min/km
99
16
Барсуков Дмитрий (1985)
Москва
IzMyLong
2:23:34,3
2:23:37,4
М - 75
06:56 min/km
100
17
Барсукова Екатерина (1980)
Москва
IzMyLong
2:23:33,8
2:23:37,4
Ж - 25
06:56 min/km
101
25
Болдырева Нина (1985)
Москва
2:23:53,5
2:24:00,0
Ж - 26
06:58 min/km
102
72
Кротов Александр (1985)
Москва
2:24:12,4
2:24:19,1
М - 76
06:58 min/km
103
21
Белова Мария (1986)
Москва
2:25:04,4
2:25:11,0
Ж - 27
07:01 min/km
104
158
Берденников Станислав (1978)
Москва
2:25:21,9
2:25:29,9
М - 77
07:01 min/km
105
10
Афонькина Мария (1987)
Московская обл.
Fitness one
2:25:28,3
2:25:37,5
Ж - 28
07:01 min/km
106
101
Новикова Ирина (1973)
Москва
Яuzarun
2:26:06,4
2:26:15,1
Ж - 29
07:03 min/km
107
34
Гаич Вероника (1995)
Москва
2:26:15,2
2:26:21,5
Ж - 30
07:05 min/km
108
33
Гаич Александр (1995)
Москва
2:26:15,3
2:26:21,6
М - 78
07:05 min/km
109
151
Чертин Дмитрий (1992)
Москва
OCRLAB
2:26:40,1
2:26:43,8
М - 79
07:05 min/km
110
26
Бочкарев Денис (1985)
Московская обл.
2:27:06,7
2:27:15,8
М - 80
07:07 min/km
111
91
Модина Екатерина (1991)
Владимирская обл.
2:27:14,4
2:27:18,7
Ж - 31
07:07 min/km
112
139
Тихомирова Ольга (1987)
Владимирская обл.
2:27:14,0
2:27:18,9
Ж - 32
07:07 min/km
113
49
Ермилова Ксения (1985)
Москва
OCRLAB
2:27:16,0
2:27:22,3
Ж - 33
07:07 min/km
114
43
Дамарад Александр (1978)
Московская обл.
ISTRRUN
2:27:48,2
2:27:50,0
М - 81
07:09 min/km
115
133
Сирота Светлана (1989)
Москва
2:28:20,7
2:28:22,3
Ж - 34
07:11 min/km
116
51
Ефимова Ксения (1989)
Москва
OCR lab
2:28:49,3
2:28:49,3
Ж - 35
07:12 min/km
117
127
Сапрыкин Николай (1978)
Москва
2:29:58,8
2:29:59,5
М - 82
07:16 min/km
118
112
Гринкевич Яна (1986)
Москва
2:30:04,8
2:30:08,6
Ж - 36
07:16 min/km
119
149
Черникова Юлия (1974)
Москва
2:30:21,9
2:30:29,4
Ж - 37
07:16 min/km
120
22
Берковская Наталья (1981)
Москва
2:30:27,6
2:30:30,7
Ж - 38
07:16 min/km
121
90
Митрофанова Елена (1983)
Москва
GPBRun
2:31:10,7
2:31:16,3
Ж - 39
07:18 min/km
122
70
Красиков Евгений (1984)
Московская обл.
2:32:40,0
2:32:44,0
М - 83
07:24 min/km
123
84
Макарова Ирина (1985)
Московская обл.
ISTRRUN
2:32:40,8
2:32:44,5
Ж - 40
07:24 min/km
124
69
Косач Николай (1991)
Москва
2:32:46,5
2:32:52,3
М - 84
07:24 min/km
125
97
Некрасов Николай (1977)
Москва
2:32:51,5
2:33:00,6
М - 85
07:24 min/km
126
94
Назимова Екатерина (1992)
Москва
2:33:51,0
2:33:56,7
Ж - 41
07:26 min/km
127
32
Воротникова Татьяна (1989)
Москва
2:35:38,2
2:35:43,3
Ж - 42
07:32 min/km
128
129
Сергашов Кирилл (1985)
Москва
Минэкономразвития России
2:37:21,2
2:37:26,1
М - 86
07:36 min/km
129
44
Данилин Дмитрий (1975)
Москва
ТК Вестра
2:42:00,4
2:42:08,1
М - 87
07:51 min/km
130
140
Тихоненко Евгений (1985)
Москва
Wake&Run
2:42:07,8
2:42:16,1
М - 88
07:51 min/km
131
142
Узгорова Екатерина (1982)
Москва
Wake&Run
2:42:08,2
2:42:16,2
Ж - 43
07:51 min/km
132
35
Гаряев Ренат (1974)
Москва
2:42:49,5
2:42:58,0
М - 89
07:53 min/km
133
118
Райкова Оксана (1980)
Москва
2:43:20,8
2:43:29,7
Ж - 44
07:53 min/km
134
117
Райков Михаил (1974)
Москва
2:43:21,9
2:43:30,0
М - 90
07:53 min/km
135
104
Павловская Наталья (1981)
Москва
2:44:07,0
2:44:07,0
Ж - 45
07:56 min/km
136
77
Лимин Георгий (1998)
Москва
2:44:20,1
2:44:23,2
М - 91
07:58 min/km
137
85
Макейцев Роман (1987)
р. Коми
Champion of the island
2:44:21,1
2:44:25,8
М - 92
07:58 min/km
138
15
Бальва Владислав (1978)
Москва
2:44:23,0
2:44:31,1
М - 93
07:58 min/km
139
74
Кузембаев Олжас (1982)
Москва
ЛК Измайлово
2:44:38,7
2:44:48,5
М - 94
07:58 min/km
140
65
Климов Валерий (2000)
Московская обл.
2:45:15,4
2:45:24,5
М - 95
08:00 min/km
141
4
Александрова Евгения (1995)
Москва
2:45:23,3
2:45:26,2
Ж - 46
08:00 min/km
142
24
Болгов Павел (1984)
Москва
ЛК Измайлово
2:45:39,5
2:45:49,3
М - 96
08:00 min/km
143
136
Суханов Сергей (1990)
Московская обл.
Istrrun
2:48:43,4
2:48:50,7
М - 97
08:10 min/km
144
157
Алешина Анна (1996)
Москва
2:50:03,1
2:50:09,8
Ж - 47
08:15 min/km
145
66
Колондаева Ирина (1972)
Москва
Бег с удовольствием
2:53:33,7
2:53:44,5
Ж - 48
08:25 min/km
146
128
Саргаев Валерий (1982)
Московская обл.
Вестра
2:53:40,1
2:53:47,8
М - 98
08:25 min/km
147
155
Яковлева Елена (1988)
Москва
2:55:49,5
2:55:58,0
Ж - 49
08:30 min/km
148
13
Баландин Олег (1983)
Москва
2:58:37,1
2:58:39,9
М - 99
08:38 min/km
149
88
Мещерский Леонид (1989)
Москва
3:12:43,8
3:12:46,0
М - 100
09:18 min/km
150
147
Хрунина Екатерина (1987)
Москва
Begym
3:12:40,9
3:12:46,0
Ж - 50
09:18 min/km
DNF
57
Искра Ксения (1987)
Москва
---
---
DNF
68
Коршикова Вероника (1991)
Московская обл.
---
---
DNF
159
Клюквин Евгений (1990)
Москва
#SlimFitClub
---
---

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2022     Информация для организаторов