Online entry system
16.05.2021 ВС :: г. Гатчина, Орлова роща, бассеин Волна
Акватлон "НА ВОЛНЕ ГАТЧИНСКИХ ПРОБЕЖЕК"


Total participants 155   Total distance 332.05 km
Average speed: 06:38 min/km   Max speed: 03:46 min/km


~48%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
203
Anchukov Dmitrii (1990)
Санкт-Петербург
Офисный триатлон
0:31:55,5
М - 1
lМ30 - 1
05:19 min/km
2
206
Морозов Сергей (1988)
Санкт-Петербург
RUBICON
0:31:58,7
М - 2
lМ30 - 2
05:19 min/km
3
209
Травкин Дмитрий (1986)
Ленинградская обл.
Кислород
0:34:04,1
М - 3
lМ30 - 3
05:40 min/km
4
222
Дмитриева Ольга (1981)
Санкт-Петербург
DOteam
0:35:27,8
Ж - 1
lЖ30 - 1
05:54 min/km
5
204
Гайденков Денис (1986)
Санкт-Петербург
#GPNTriClub
0:35:37,1
М - 4
lМ30 - 4
05:55 min/km
6
210
Шарко Алексей (1981)
Ленинградская обл.
0:35:46,1
М - 5
lМ30 - 5
05:57 min/km
7
211
Капранов Андрей (1977)
Санкт-Петербург
0:36:27,5
М - 6
lМ40 - 1
06:04 min/km
8
217
Смащенко Владимир (1965)
Санкт-Петербург
Mad Wave Masters
0:39:29,5
М - 7
lМ50 - 1
06:35 min/km
9
201
Зосименко Владимир (1992)
Санкт-Петербург
SBR 88
0:40:02,9
М - 8
lМ20 - 1
06:40 min/km
10
202
Яковлев Антон (1993)
Санкт-Петербург
Океаниум
0:40:45,4
М - 9
lМ20 - 2
06:48 min/km
11
226
Александрова Татьяна (1968)
Ленинградская обл.
Гатчинские пробежки
0:40:57,2
Ж - 2
lЖ50 - 1
06:49 min/km
12
218
Астафьева Анна (1998)
Ленинградская обл.
Гатчинские пробежки
0:41:20,9
Ж - 3
lЖ20 - 1
06:53 min/km
13
220
Микрюкова Алина (1991)
Ленинградская обл.
I One Team
0:41:35,7
Ж - 4
lЖ20 - 2
06:56 min/km
14
208
Сумской Андрей (1981)
Ленинградская обл.
0:41:40,1
М - 10
lМ30 - 6
06:56 min/km
15
216
Тимохин Артем (1978)
Ленинградская обл.
Кислород
0:41:54,1
М - 11
lМ40 - 2
06:58 min/km
16
205
Любимцев Денис (1981)
Санкт-Петербург
SBR88
0:42:09,6
М - 12
lМ30 - 7
07:01 min/km
17
225
Осипова Юлия (1990)
Ленинградская обл.
Фитнес Хаус
0:43:09,5
Ж - 5
lЖ30 - 2
07:11 min/km
18
214
Меркульев Николай (1978)
Ленинградская обл.
0:43:54,6
М - 13
lМ40 - 3
07:18 min/km
19
221
Данилова Ксения (1991)
Санкт-Петербург
0:44:33,6
Ж - 6
lЖ30 - 3
07:26 min/km
20
215
Рябинин Сергей (1975)
Санкт-Петербург
SBR88
0:44:40,8
М - 14
lМ40 - 4
07:26 min/km
21
224
Любимцева Тамара (1985)
Санкт-Петербург
SBR88
0:48:32,1
Ж - 7
lЖ30 - 4
08:05 min/km
22
212
Кронин Григорий (1974)
Санкт-Петербург
0:49:20,6
М - 15
lМ40 - 5
08:12 min/km
23
207
Сироткин Иван (1990)
Санкт-Петербург
Беги всем Сердцем
0:49:48,7
М - 16
lМ30 - 8
08:17 min/km
24
219
Ванькина Анна (2000)
Санкт-Петербург
0:52:38,0
Ж - 8
lЖ20 - 3
08:46 min/km

Other competitions of this organiser: past future



© O-time.ru 2021     Информация для организаторов