Online entry system
23.07.2022 СБ :: п. Поляны, курорт Аврора-клуб
AURORA SWIM


Total participants 513   Total distance 1346 km
Average pace: 21:03 min/km   Max pace: 12:13 min/km


~41%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
44
Евсюков Дмитрий (1985)

Фитнесс Хаус
0:49:05,6
М - 1
М35-44 - 1
12:15 min/km
2
4
Буценин Артём (2005)

dream team
0:53:00,5
М - 2
М18-34 - 1
13:13 min/km
3
99
Мальгин Михаил (1965)

World Class
0:55:24,7
М - 3
М55+ - 1
13:53 min/km
4
41
Данишевский Виктор (1984)

Gravity
0:55:33,4
М - 4
М35-44 - 2
13:53 min/km
5
9
Ивлев Николай (1990)

Hydra Masters
0:56:45,7
М - 5
М18-34 - 2
14:14 min/km
6
106
Запатрина Валентина (1988)

ALEXOUTDOOR
0:57:01,7
Ж - 1
Ж18-34 - 1
14:14 min/km
7
13
Лукьяненко Кирилл (1994)

Tsunami
0:57:55,7
М - 6
М18-34 - 3
14:29 min/km
8
102
Беляева Анастасия (1991)

HYDRA OW
0:58:43,9
Ж - 2
Ж18-34 - 2
14:37 min/km
9
56
Лавров Антон (1981)

0:59:23,6
М - 7
М35-44 - 3
14:52 min/km
10
114
Рябова Анастасия (1989)

Гравитация
0:59:30,9
Ж - 3
Ж18-34 - 3
14:52 min/km
11
116
Шорец Анастасия (1998)

SHORETS
0:59:51,9
Ж - 4
Ж18-34 - 4
15:00 min/km
12
78
Шеметов Денис (1983)

ProSwim
0:59:59,0
М - 8
М35-44 - 4
15:00 min/km
13
96
Часовских Алексей (1976)

BUNI
1:00:11,3
М - 9
М45-54 - 1
15:00 min/km
14
88
Ковтун Владимир (1973)

HydraOpenWater
1:00:21,2
М - 10
М45-54 - 2
15:09 min/km
15
104
Дмитриева Светлана (1997)

SM
1:02:10,8
Ж - 5
Ж18-34 - 5
15:34 min/km
16
28
Базаленко Владимир (1985)

Sons of the Beach
1:02:12,6
М - 11
М35-44 - 5
15:34 min/km
17
105
Заболотских Ольга (1990)

HYDRA OW
1:03:21,4
Ж - 6
Ж18-34 - 6
15:52 min/km
18
38
Вотяков Александр (1986)

Джека Воробья
1:04:10,8
М - 12
М35-44 - 6
16:01 min/km
19
112
Панферова Елена (1995)

World class
1:04:49,3
Ж - 7
Ж18-34 - 7
16:10 min/km
20
87
Дыбкин Геннадий (1972)

CLADER
1:05:14,3
М - 13
М45-54 - 3
16:20 min/km
21
54
Крылов Дмитрий (1981)

Железная команда
1:05:28,1
М - 14
М35-44 - 7
16:20 min/km
22
14
Мальцев Дмитрий (1990)

RUBICON
1:05:28,6
М - 15
М18-34 - 4
16:20 min/km
23
20
Седайкин Никита (1995)

Блэки Блэк
1:05:29,7
М - 16
М18-34 - 5
16:20 min/km
24
23
Чирков Роман (1994)

ПловецкийКлуб
1:05:31,8
М - 17
М18-34 - 6
16:20 min/km
25
135
Бочкова Юлия (1976)

Lyatsky team
1:05:52,9
Ж - 8
Ж45-54 - 1
16:30 min/km
26
79
Шершов Станислав (1978)

Buniteam
1:06:01,9
М - 18
М35-44 - 8
16:30 min/km
27
17
Морозов Сергей (1988)

RUBICON
1:06:10,6
М - 19
М18-34 - 7
16:30 min/km
28
49
Исмаилов Шамиль (1981)

SBR-88
1:07:02,5
М - 20
М35-44 - 9
16:50 min/km
29
115
Стругова Мария (1995)

Marfa swim
1:07:55,6
Ж - 9
Ж18-34 - 8
17:00 min/km
30
6
Гранкин Алексей (1990)

1:08:02,2
М - 21
М18-34 - 8
17:00 min/km
31
34
Ботев Пётр (1983)

GPN Tri Club
1:08:05,4
М - 22
М35-44 - 10
17:00 min/km
32
60
Минин Петр (1980)

1:08:10,3
М - 23
М35-44 - 11
17:00 min/km
33
92
Русаков Сергей (1968)

World Class
1:08:16,8
М - 24
М45-54 - 4
17:00 min/km
34
109
Костинова Анастасия (1988)

1:08:19,3
Ж - 10
Ж18-34 - 9
17:00 min/km
35
1
Алексашкин Илья (2005)

1:09:06,3
М - 25
М18-34 - 9
17:21 min/km
36
83
Бжевский Ростислав (1971)

Lyatsky team
1:10:19,3
М - 26
М45-54 - 5
17:32 min/km
37
147
Калабин Андрей (1982)

Swim+
1:10:31,1
М - 27
М35-44 - 12
17:32 min/km
38
26
Абрашевский Евгений (1987)

мокрые питоны
1:11:36,3
М - 28
М35-44 - 13
17:55 min/km
39
283
Синяк Константин (1983)

Молодости нашей
1:12:16,3
М - 29
М35-44 - 14
18:06 min/km
40
46
Зборовский Роман (1978)

Marketica
1:12:37,7
М - 30
М35-44 - 15
18:06 min/km
41
134
Шахова Мария (1987)

ФитнесХаус
1:12:39,9
Ж - 11
Ж35-44 - 1
18:06 min/km
42
24
Шешенин Егор (1991)

1:13:01,9
М - 31
М18-34 - 10
18:18 min/km
43
47
Иванов Иван (1983)

BUNI
1:13:02,7
М - 32
М35-44 - 16
18:18 min/km
44
59
Мамонтов Дмитрий (1979)

Alexoutdoor
1:13:05,9
М - 33
М35-44 - 17
18:18 min/km
45
75
Фадин Владимир (1981)

Silver Swim
1:13:07,4
М - 34
М35-44 - 18
18:18 min/km
46
33
Борисов Артём (1985)

1:13:07,6
М - 35
М35-44 - 19
18:18 min/km
47
130
Постникова Екатерина (1983)

I Love Swimming
1:13:16,5
Ж - 12
Ж35-44 - 2
18:18 min/km
48
22
Чебышев Игорь (1991)

GPNTRICLUB
1:13:18,4
М - 36
М18-34 - 11
18:18 min/km
49
85
Григорьев Михаил (1977)

ZiaSwimming
1:13:21,4
М - 37
М45-54 - 6
18:18 min/km
50
139
Макарова Инна (1971)

World Class Masters
1:13:26,8
Ж - 13
Ж45-54 - 2
18:18 min/km
51
97
Шабанов Юрий (1976)

Ё-team
1:13:37,6
М - 38
М45-54 - 7
18:18 min/km
52
98
Максимкин Сергей (1962)

Сириус
1:13:38,7
М - 39
М55+ - 2
18:18 min/km
53
11
Кузьмичев Василий (1989)

ё-team
1:13:45,9
М - 40
М18-34 - 12
18:31 min/km
54
554
Малаховский Олег (1986)

Lyatskiy team
1:13:56,5
М - 41
М35-44 - 20
18:31 min/km
55
137
Гребенева Елена (1973)

Silver Swim
1:13:58,5
Ж - 14
Ж45-54 - 3
18:31 min/km
56
53
Кондратьев Александр (1987)

KONOVALUCHTEAM
1:15:12,5
М - 42
М35-44 - 21
18:43 min/km
57
12
Лошкарев Павел (1989)

420 high team
1:15:25,1
М - 43
М18-34 - 13
18:56 min/km
58
93
Сергеев Александр (1974)

Lyatskiy Team
1:15:30,5
М - 44
М45-54 - 8
18:56 min/km
59
145
Мирокова Анна (1956)

I love swimming
1:15:35,4
Ж - 15
Ж55+ - 1
18:56 min/km
60
27
Антипов Александр (1986)

Ленинградская АЭС
1:16:00,8
М - 45
М35-44 - 22
18:56 min/km
61
69
Протченко Артемий (1978)

1:16:09,5
М - 46
М35-44 - 23
18:56 min/km
62
120
Гамбургер Ксения (1986)

1:16:10,0
Ж - 16
Ж35-44 - 3
18:56 min/km
63
8
Грибанов Вячеслав (1988)

АРКАИМ
1:16:13,7
М - 47
М18-34 - 14
19:09 min/km
64
63
Митяев Максим (1986)

GPNTriClub
1:16:33,9
М - 48
М35-44 - 24
19:09 min/km
65
71
Сергеев Павел (1983)

Сестрорецке Гвозди
1:16:41,2
М - 49
М35-44 - 25
19:09 min/km
66
113
Ромина Валентина (1990)

Бегаешь как девчонка
1:16:56,6
Ж - 17
Ж18-34 - 10
19:09 min/km
67
133
Шарипова Наргис (1980)

Гравити спорт
1:17:10,4
Ж - 18
Ж35-44 - 4
19:22 min/km
68
117
Барышникова Ирина (1987)

ABST
1:17:53,5
Ж - 19
Ж35-44 - 5
19:22 min/km
69
74
Усанов Митя (1982)

Динамо СПб
1:18:10,1
М - 50
М35-44 - 26
19:36 min/km
70
32
Бесценный Евгений (1984)

Сами с усами
1:18:26,4
М - 51
М35-44 - 27
19:36 min/km
71
136
Быкова Анастасия (1976)

GRAVITY SPORT
1:18:27,6
Ж - 20
Ж45-54 - 4
19:36 min/km
72
5
Воловиков Артем (1988)

ARSKAлангисты
1:18:43,0
М - 52
М18-34 - 15
19:36 min/km
73
141
Михайлова Юлия (1968)

I love swimming
1:19:14,8
Ж - 21
Ж45-54 - 5
19:50 min/km
74
121
Гусак Дарья (1979)

Wow_swimmer
1:19:34,4
Ж - 22
Ж35-44 - 6
19:50 min/km
75
25
Шустов Фёдор (1988)

Эваучитплавать
1:19:43,8
М - 53
М18-34 - 16
19:50 min/km
76
95
Степанов Юрий (1971)

Позитив
1:19:59,6
М - 54
М45-54 - 9
20:04 min/km
77
30
Белоусов Григорий (1980)

BG
1:20:36,7
М - 55
М35-44 - 28
20:04 min/km
78
129
Пономарева Светлана (1978)

World Class
1:20:58,5
Ж - 23
Ж35-44 - 7
20:19 min/km
79
58
Ли Виктор (1980)

BUNI
1:21:02,0
М - 56
М35-44 - 29
20:19 min/km
80
39
Гольцов Борис (1985)

I Love Swimming Tver
1:21:10,9
М - 57
М35-44 - 30
20:19 min/km
81
84
Большаков Валентин (1969)

Sport way
1:21:17,3
М - 58
М45-54 - 10
20:19 min/km
82
42
Демьяненко Вячеслав (1987)

Konovaluch
1:21:55,2
М - 59
М35-44 - 31
20:34 min/km
83
89
Мехов Сергей (1974)

Мэвис СПб
1:22:03,3
М - 60
М45-54 - 11
20:34 min/km
84
73
Соколов Александр (1980)

1:22:11,6
М - 61
М35-44 - 32
20:34 min/km
85
100
Михайлов Владимир (1955)

КВСП город Липецк
1:22:25,3
М - 62
М55+ - 3
20:34 min/km
86
91
Путалов Глеб (1975)

ZIAswimming
1:24:08,1
М - 63
М45-54 - 12
21:05 min/km
87
110
Ляйстер Мария (1989)

Worldclass
1:24:09,4
Ж - 24
Ж18-34 - 11
21:05 min/km
88
144
Юлина Юлия (1976)

SilverSwim
1:24:28,7
Ж - 25
Ж45-54 - 6
21:05 min/km
89
146
Петрова Светлана (1958)

SHORETS
1:24:41,6
Ж - 26
Ж55+ - 2
21:05 min/km
90
40
Данилин Антон (1979)

1:24:51,1
М - 64
М35-44 - 33
21:05 min/km
91
18
Невидимов Никита (1988)

RawLifeTeam
1:24:53,8
М - 65
М18-34 - 17
21:05 min/km
92
125
Клементьева Елена (1982)

Gravity Sport
1:24:55,3
Ж - 27
Ж35-44 - 8
21:05 min/km
93
21
Слепухин Максим (1989)

I Love Supersport
1:25:28,7
М - 66
М18-34 - 18
21:22 min/km
94
45
Елизаветенков Евгений (1979)

Alexoutdoor
1:25:34,7
М - 67
М35-44 - 34
21:22 min/km
95
77
Чупраков Виктор (1986)

50 ударов шваброй
1:25:37,8
М - 68
М35-44 - 35
21:22 min/km
96
118
Брагина Александра (1985)

Пинагор
1:26:01,1
Ж - 28
Ж35-44 - 9
21:22 min/km
97
43
Домбит Андрей (1979)

ЖЕЛЕЗНАЯ КОМАНДА
1:26:13,1
М - 69
М35-44 - 36
21:38 min/km
98
48
Имайкин Константин (1985)

1:27:17,9
М - 70
М35-44 - 37
21:55 min/km
99
111
Олейникова Анна (1989)

Let's Swim
1:27:18,2
Ж - 29
Ж18-34 - 12
21:55 min/km
100
37
Володин Артем (1984)

Позитив
1:27:25,7
М - 71
М35-44 - 38
21:55 min/km
101
52
Киркин Денис (1979)

Шершень
1:27:46,2
М - 72
М35-44 - 39
21:55 min/km
102
108
Кардаш Елена (1991)

@safonovcoach DREAMTEAM
1:27:59,2
Ж - 30
Ж18-34 - 13
21:55 min/km
103
31
Бензионович Кирилл (1980)

Marketica
1:28:16,7
М - 73
М35-44 - 40
21:55 min/km
104
119
Воробьева Татьяна (1985)

1:28:18,7
Ж - 31
Ж35-44 - 10
22:13 min/km
105
142
Пирожкова Елена (1970)

Ковальски
1:28:43,5
Ж - 32
Ж45-54 - 7
22:13 min/km
106
36
Коппер Фёдор (1982)

Let's Swim
1:28:52,2
М - 74
М35-44 - 41
22:13 min/km
107
15
Мелентьев Андрей (1995)

АМА
1:29:57,7
М - 75
М18-34 - 19
22:31 min/km
108
143
Попова Валентина (1972)

Фитес хаус Лахта
1:30:11,7
Ж - 33
Ж45-54 - 8
22:31 min/km
109
81
Антышев Алексей (1976)

1:30:15,3
М - 76
М45-54 - 13
22:31 min/km
110
67
Новиков Евгений (1980)

#поросячья_трусца
1:30:23,8
М - 77
М35-44 - 42
22:31 min/km
111
123
Зайцева Ксения (1982)

Бегемотик из Бора
1:30:57,1
Ж - 34
Ж35-44 - 11
22:49 min/km
112
138
Кожухова Ирина (1976)

Пловецкий Клуб
1:31:05,3
Ж - 35
Ж45-54 - 9
22:49 min/km
113
80
Ямчук Андрей (1984)

Ленивые плавунцы
1:31:25,3
М - 78
М35-44 - 43
22:49 min/km
114
86
Грушко Михаил (1977)

1:31:42,0
М - 79
М45-54 - 14
22:49 min/km
115
107
Золотухина Татьяна (1993)

I love swimming
1:32:06,9
Ж - 36
Ж18-34 - 14
23:08 min/km
116
124
Казачкова Екатерина (1986)

1:32:41,3
Ж - 37
Ж35-44 - 12
23:08 min/km
117
132
Устимова Ксения (1985)

LaytskiyTeam
1:32:43,1
Ж - 38
Ж35-44 - 13
23:08 min/km
118
72
Смирнов Виталий (1984)

Sport way
1:32:56,9
М - 80
М35-44 - 44
23:08 min/km
119
127
Обыночная Юлия (1982)

Sport way
1:32:58,9
Ж - 39
Ж35-44 - 14
23:08 min/km
120
61
Мироненко Константин (1987)

1:33:04,3
М - 81
М35-44 - 45
23:08 min/km
121
101
Шляхтенко Сергей (1951)

Скорая помощь
1:34:15,9
М - 82
М55+ - 4
23:28 min/km
122
103
Бондаренко Галина (1991)

I love swimming
1:34:21,1
Ж - 40
Ж18-34 - 15
23:28 min/km
123
82
Артеменко Дмитрий (1976)

Шершень
1:34:25,2
М - 83
М45-54 - 15
23:28 min/km
124
128
Позднеева Елена (1981)

ЛЯЦДРИМТИМ
1:34:31,2
Ж - 41
Ж35-44 - 15
23:28 min/km
125
62
Митенёв Александр (1981)

ILS
1:34:32,3
М - 84
М35-44 - 46
23:28 min/km
126
16
Мищенко Иван (2001)

Sl Team
1:35:41,1
М - 85
М18-34 - 20
23:48 min/km
127
122
Дроздова Екатерина (1982)

GoSwim
1:36:19,4
Ж - 42
Ж35-44 - 16
24:09 min/km
128
94
Соловьев Игорь (1972)

ILSS
1:40:38,5
М - 86
М45-54 - 16
25:15 min/km
129
140
Митина Ирина (1973)

STAMINA
1:43:59,1
Ж - 43
Ж45-54 - 10
26:02 min/km
130
10
Корнилов Сергей (1988)

Wall
1:47:45,2
М - 87
М18-34 - 21
26:52 min/km
131
126
Новикова Татьяна (1980)

Кроль
1:56:26,9
Ж - 44
Ж35-44 - 17
29:14 min/km
132
552
Москалец Ольга (1957)

1:59:03,8
Ж - 45
Ж55+ - 3
29:45 min/km

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2022     Информация для организаторов