Online entry system
19.09.2021 ВС :: г. Янтарный
X-WATERS KALININGRAD


Total participants 120   Total distance 352 km
Average pace: 23:47 min/km   Max pace: 15:02 min/km


~51%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
497
Кудюков Александр (1983)

1:15:34,1
М - 1
М30 - 1
15:09 min/km
2
498
Ежков Вадим (1965)

1:26:49,8
М - 2
М50 - 1
17:21 min/km
3
460
Антонов Александр (1970)
Смоленск
1:37:06,0
М - 3
М50 - 2
19:22 min/km
4
490
Хвостов Юрий (1988)
Зеленоградск
BL1N_team
1:38:31,4
М - 4
М30 - 2
19:36 min/km
5
496
Chernikov Maksim (1989)
Калининград
1:38:52,0
М - 5
М30 - 3
19:50 min/km
6
468
Диких Константин (1980)
Санкт-Петербург
1:39:13,8
М - 6
М40 - 1
19:50 min/km
7
471
Ковальчук Михаил (1980)
Москва
1:40:10,0
М - 7
М40 - 2
20:04 min/km
8
476
Морозов Андрей (1959)
Ижевск
SWIM+ Ижевск
1:40:16,2
М - 8
М60 - 1
20:04 min/km
9
464
Булгаков Алексей (1981)
Москва
SwimRocket
1:44:31,8
М - 9
М40 - 3
20:50 min/km
10
477
Моторкин Максим (1988)
Калининград
1:45:52,3
М - 10
М30 - 4
21:05 min/km
11
493
Цуканов Алексей (1981)
Зеленоградск
1:45:56,9
М - 11
М40 - 4
21:05 min/km
12
470
Иванькина Екатерина (1992)
Москва
1:46:50,8
Ж - 1
Ж18 - 1
21:22 min/km
13
472
Колосова Анна (1992)
Санкт-Петербург
1:46:51,2
Ж - 2
Ж18 - 2
21:22 min/km
14
486
Савицкий Михаил (1986)
Новосибирск
1:48:43,4
М - 12
М30 - 5
21:38 min/km
15
488
Токарский Илья (1992)
Калининград
1:48:51,0
М - 13
М18 - 1
21:38 min/km
16
494
Черноок Мария (1989)
Екатеринбург
1:50:10,6
Ж - 3
Ж30 - 1
21:55 min/km
17
466
Глущенко Александр (1968)
Калининград
Amberman
1:54:19,0
М - 14
М50 - 3
22:49 min/km
18
462
Барсуков Александр (1965)
Калининград
Amberman
1:55:21,5
М - 15
М50 - 4
23:08 min/km
19
463
Брагина Александра (1985)
Санкт-Петербург
1:55:26,9
Ж - 4
Ж30 - 2
23:08 min/km
20
487
Сержан Константин (1982)
Красноярск
1:56:32,0
М - 16
М30 - 6
23:08 min/km
21
491
Хомутов Дмитрий (1976)
Калининград
MindfullTri
2:04:27,5
М - 17
М40 - 5
24:52 min/km
22
478
Накаряков Андрей (1971)
Пермь
Клуб триатлона «Южный»
2:07:53,2
М - 18
М50 - 5
25:38 min/km
23
473
Лопатин Виктор (1978)
Калининград
Fox&Bro
2:10:18,7
М - 19
М40 - 6
26:02 min/km
24
492
Хуриев Рамзес (1988)
Москва
STAMINA
2:13:17,0
М - 20
М30 - 7
26:27 min/km
25
489
Ушаков Денис (1986)
Санкт-Петербург
Время Плавать
2:16:54,2
М - 21
М30 - 8
27:19 min/km
26
467
Горбунчиков Евгений (1978)
Калининград
IronBro
2:18:13,2
М - 22
М40 - 7
27:46 min/km
27
485
Савиных Павел (1976)
Королёв
2:25:58,4
М - 23
М40 - 8
29:14 min/km
28
484
Романова Наталья (1979)
Зеленоградск
2:28:11,1
Ж - 5
Ж40 - 1
29:45 min/km
29
483
Прохоров Вячеслав (1983)
Москва
2:30:53,5
М - 24
М30 - 9
30:18 min/km
30
474
Мальгина Ксения (1984)
Калининград
2:33:28,8
Ж - 6
Ж30 - 3
30:51 min/km

Other competitions of this organiser: past future



© O-time.ru 2021     Информация для организаторов