18.09.2021 СБ :: п. Парголово, л/с СШОР по ЛВС
Первенство Санкт-Петербурга среди СШ 1 этап (кросс)



Total finishers 311   Total distance 476 km
Average pace: 04:07 min/km   Max pace: 03:14 min/km


~17%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
1
Розинкин Никита (2008)
Олимпийские Надежды
Соколовская М.А.
0:06:28.5
М - 1
М14 - 1
03:14 min/km
2
15
Зайцев Николай (2008)
СШОР по ЛВС
Зайцева Э.К.
0:06:33.8
М - 2
М14 - 2
03:16 min/km
3
37
Чертес Борис (2008)
СШОР по ЛВС
Волкова Н.Л.
0:06:35.4
М - 3
М14 - 3
03:17 min/km
4
13
Гребенкин Никита (2008)
СШОР по ЛВС
Курочкина Е.В.
0:06:55.8
М - 4
М14 - 4
03:27 min/km
5
142
Карпова Софья (2008)
СШОР по ЛВС
Борисов В.Д.
0:06:59.5
Ж - 1
Ж14 - 1
03:30 min/km
6
34
Чучманов Иван (2008)
СШОР по ЛВС
Сизов А.В.
0:07:03.0
М - 5
М14 - 5
03:31 min/km
7
115
Савельев Михаил (2009)
СШОР Колпинского р-на
Алексеев А.В.
0:07:03.7
М - 6
М14 - 6
03:31 min/km
8
110
Мустин Илья (2008)
СШОР по ЛВС
Соболева С.С.
0:07:05.1
М - 7
М14 - 7
03:32 min/km
9
123
Борисенко Дарья (2009)
СШОР по ЛВС
Курочкина Е.В.
0:07:05.9
Ж - 2
Ж14 - 2
03:33 min/km
10
167
Калинина Варвара (2008)
СШОР по ЛВС
Волкова Н.Л.
0:07:07.4
Ж - 3
Ж14 - 3
03:33 min/km
11
31
Мартынюк Дмитрий (2009)
СШОР№2 Невского р-на
Кочергина А.А.
0:07:07.9
М - 8
М14 - 8
03:34 min/km
11
158
Хомицкая Валерия (2009)
СШОР по ЛВС
Петров П.Г.
0:07:07.9
Ж - 4
Ж14 - 4
03:34 min/km
13
11
Хмелинин Иван (2009)
СШОР по ЛВС
Петров П.Г.
0:07:08.2
М - 9
М14 - 9
03:34 min/km
14
71
Ефимов Никита (2008)
СШОР Курортного р-на
Дьякова Л.В.
0:07:10.4
М - 10
М14 - 10
03:35 min/km
15
26
Шамашов Вячеслав (2009)
СШОР по ЛВС
Таюрская О.А.
0:07:10.6
М - 11
М14 - 11
03:35 min/km
16
80
Барсуков Павел (2009)
СШ Красносельского р-на
Васильев Н.В.
0:07:11.1
М - 12
М14 - 12
03:35 min/km
17
7
Петров Олег (2009)
СШОР Колпинского р-на
Колесова О.Д.
0:07:14.7
М - 13
М14 - 13
03:37 min/km
18
109
Игнатенко Станислав (2008)
СШОР №2 Калининского р-на
Папушина Е.И.
0:07:14.9
М - 14
М14 - 14
03:37 min/km
19
27
Подойницын Матвей (2008)
СШОР №2 Калининского р-на
Александрова Т.А.
0:07:16.5
М - 15
М14 - 15
03:37 min/km
20
25
Егоров Михаил (2008)
ЦФКСЗ Царское Село
Березин А.А.
0:07:17.4
М - 16
М14 - 16
03:38 min/km
20
114
Михайлов Игнат (2009)
Олимпийские Надежды
Гасай В.Д., Гасай Н.Н.
0:07:17.4
М - 16
М14 - 16
03:38 min/km
22
91
Ковалюк Иван (2009)
СШОР по ЛВС
Леденцев Д.А.
0:07:18.8
М - 18
М14 - 18
03:39 min/km
23
32
Столяров Иван (2008)
ЦФКСЗ Царское Село
Березин А.А.
0:07:20.9
М - 19
М14 - 19
03:40 min/km
24
121
Ткач Анна (2009)
СШОР по ЛВС
Петров П.Г.
0:07:22.8
Ж - 5
Ж14 - 5
03:41 min/km
25
55
Печаткин Тимофей (2009)
СШОР Курортного р-на
Шкуренко А.А.
0:07:23.8
М - 20
М14 - 20
03:42 min/km
25
70
Целуйко Максим (2008)
ЦФКСЗ Царское Село
Березин А.А.
0:07:23.8
М - 20
М14 - 20
03:42 min/km
27
150
Малеванова Алевтина (2008)
СШОР по ЛВС
Сизов А.В.
0:07:25.6
Ж - 6
Ж14 - 6
03:43 min/km
28
2
Королев Артем (2008)
СШОР №2 Калининского р-на
Александрова Т.А.
0:07:29.8
М - 22
М14 - 22
03:45 min/km
29
14
Наумов Александр (2008)
СШОР по ЛВС
Ковалева М.А.
0:07:31.6
М - 23
М14 - 23
03:46 min/km
30
188
Шемякова Мария (2009)
СШОР №2 Калининского р-на
Папушина Е.И.
0:07:32.0
Ж - 7
Ж14 - 7
03:46 min/km
31
66
Язов Михаил (2009)
Олимпийские Надежды
Гасай В.Д., Гасай Н.Н.
0:07:32.4
М - 24
М14 - 24
03:46 min/km
32
156
Юрченко Софья (2008)
СШОР Колпинского р-на
Алексеев А.В.
0:07:33.4
Ж - 8
Ж14 - 8
03:46 min/km
33
85
Плющ Максим (2009)
СШ Красносельского р-на
Васильев Н.В.
0:07:33.7
М - 25
М14 - 25
03:46 min/km
34
96
Егоров Егор (2008)
СШОР №2 Калининского р-на
Папушина Е.И.
0:07:33.8
М - 26
М14 - 26
03:46 min/km
35
190
Шагина Анастасия (2008)
СШ Красногвардейского р-на
Якимова И.А.
0:07:35.5
Ж - 9
Ж14 - 9
03:47 min/km
36
8
Исаков Александр (2009)
СШОР Колпинского р-на
Карев Д.А.
0:07:35.8
М - 27
М14 - 27
03:47 min/km
37
108
Скиба Михаил (2009)
СШОР по ЛВС
Леденцев Д.А.
0:07:36.0
М - 28
М14 - 28
03:47 min/km
38
149
Богаткина Юлия (2009)
СШОР по ЛВС
Ковалева М.А.
0:07:36.6
Ж - 10
Ж14 - 10
03:48 min/km
39
95
Баянтуев Олег (2008)
СШ Красносельского р-на
Цветкова И.В.
0:07:36.7
М - 29
М14 - 29
03:48 min/km
40
131
Тиликова Ангелина (2008)
СШОР по ЛВС
Ковалева М.А.
0:07:36.9
Ж - 11
Ж14 - 11
03:48 min/km
41
54
Скорняков Антон (2009)
СШОР №2 Калининского р-на
Папушина Е.И.
0:07:37.4
М - 30
М14 - 30
03:48 min/km
42
9
Эдуардов Иван (2009)
СШОР по ЛВС
Курочкина Е.В.
0:07:37.5
М - 31
М14 - 31
03:48 min/km
43
69
Ибрагимов Никита (2009)
Олимпийские Надежды
Гасай В.Д., Гасай Н.Н.
0:07:38.4
М - 32
М14 - 32
03:48 min/km
44
146
Толстова Варвара (2008)
СШОР по ЛВС
Леденцев Д.А.
0:07:38.7
Ж - 12
Ж14 - 12
03:49 min/km
45
4
Ивлев Георгий (2008)
СШ Красносельского р-на
Федоров А.К.
0:07:41.0
М - 33
М14 - 33
03:50 min/km
46
194
Матвеева Виталина (2008)
СШОР по ЛВС
Сизов А.В.
0:07:43.6
Ж - 13
Ж14 - 13
03:52 min/km
47
36
Смирнов Артем (2008)
СШОР по ЛВС
Сизов А.В.
0:07:44.2
М - 34
М14 - 34
03:52 min/km
48
35
Даниленок Артем (2008)
СШОР по ЛВС
Ковалева М.А.
0:07:44.4
М - 35
М14 - 35
03:52 min/km
49
129
Петраченкова Дарья (2009)
Олимпийские Надежды
Соколовская М.А.
0:07:45.0
Ж - 14
Ж14 - 14
03:52 min/km
50
77
Пережогин Михаил (2009)
СШОР по ЛВС
Иванова О.С.
0:07:46.5
М - 36
М14 - 36
03:53 min/km
51
98
Тюрин Алексей (2008)
СШОР Курортного р-на
Дьякова Л.В.
0:07:49.9
М - 37
М14 - 37
03:54 min/km
52
182
Стома Вероника (2008)
СШОР №2 Калининского р-на
Папушина Е.И.
0:07:50.3
Ж - 15
Ж14 - 15
03:54 min/km
53
184
Соболева Елизавета (2008)
СШОР по ЛВС
Соболева С.С.
0:07:50.8
Ж - 16
Ж14 - 16
03:55 min/km
54
81
Афонин Василий (2009)
СШ Красносельского р-на
Кравченко М.О.
0:07:50.9
М - 38
М14 - 38
03:55 min/km
54
90
Стрекавин Владимир (2009)
Олимпийские Надежды
Гасай В.Д., Гасай Н.Н.
0:07:50.9
М - 38
М14 - 38
03:55 min/km
56
21
Тимофеев Игорь (2008)
ЦФКСЗ Царское Село
Березин А.А.
0:07:51.6
М - 40
М14 - 40
03:55 min/km
57
185
Кунчарова Валерия (2008)
СШОР Колпинского р-на
Карев Д.А.
0:07:51.8
Ж - 17
Ж14 - 17
03:55 min/km
58
78
Копылов Богдан (2009)
СШ Красносельского р-на
Кравченко М.О.
0:07:52.1
М - 41
М14 - 41
03:55 min/km
59
134
Клеева Анна (2008)
СШОР по ЛВС
Сизов А.В.
0:07:52.5
Ж - 18
Ж14 - 18
03:55 min/km
60
24
Рогов Александр (2009)
СШОР Курортного р-на
Дьякова Л.В.
0:07:53.2
М - 42
М14 - 42
03:56 min/km
60
33
Воробьев Илья (2008)
СШОР №2 Калининского р-на
Папушина Е.И.
0:07:53.2
М - 42
М14 - 42
03:56 min/km
62
50
Пилипенко Павел (2009)
СШОР им. В. Коренькова
Плотникова В.А.
0:07:53.4
М - 44
М14 - 44
03:56 min/km
63
113
Котелевский Алексей (2009)
СШОР Колпинского р-на
Карев Д.А.
0:07:54.7
М - 45
М14 - 45
03:57 min/km
64
60
Здыренков Кирилл (2008)
Олимпийские Надежды
Соколовская М.А.
0:07:55.6
М - 46
М14 - 46
03:58 min/km
65
39
Ковалев Александр (2009)
СШОР по ЛВС
Ковалева М.А.
0:07:56.3
М - 47
М14 - 47
03:58 min/km
66
28
Гуляев Захар (2009)
СШОР №2 Калининского р-на
Папушина Е.И.
0:07:56.7
М - 48
М14 - 48
03:58 min/km
67
57
Дробышевский Данила (2008)
Олимпийские Надежды
Соколовская М.А.
0:07:57.6
М - 49
М14 - 49
03:59 min/km
68
93
Сосин Михаил (2009)
СШОР по ЛВС
Курочкина Е.В.
0:07:57.7
М - 50
М14 - 50
03:59 min/km
69
173
Коптева Анастасия (2009)
СШОР по ЛВС
Ковалева М.А.
0:07:57.8
Ж - 19
Ж14 - 19
03:59 min/km
70
175
Тиликова Эвелина (2008)
СШОР по ЛВС
Ковалева М.А.
0:07:58.2
Ж - 20
Ж14 - 20
03:59 min/km
71
79
Драгунов Егор (2008)
СШОР по ЛВС
Леденцев Д.А.
0:07:58.3
М - 51
М14 - 51
03:59 min/km
72
45
Чугунов Богдан (2008)
СШОР по ЛВС
Волкова В.В.
0:07:58.5
М - 52
М14 - 52
03:59 min/km
73
53
Шадрин Александр (2008)
СШОР №2 Калининского р-на
Папушина Е.И.
0:07:59.5
М - 53
М14 - 53
03:59 min/km
74
84
Трофимович Илья (2008)
СШОР по ЛВС
Таюрская О.А.
0:08:00.4
М - 54
М14 - 54
03:59 min/km
75
16
Троязыков Максим (2009)
Олимпийские Надежды
Соколовская М.А.
0:08:03.3
М - 55
М14 - 55
04:01 min/km
76
92
Шашков Илья (2009)
Олимпийские Надежды
Гасай В.Д., Гасай Н.Н.
0:08:04.0
М - 56
М14 - 56
04:02 min/km
77
124
Кольвах Мирослава (2009)
Олимпийские Надежды
Гасай В.Д., Гасай Н.Н.
0:08:04.3
Ж - 21
Ж14 - 21
04:02 min/km
78
86
Митрофанов Даниил (2009)
СШОР Колпинского р-на
Колесова О.Д.
0:08:04.6
М - 57
М14 - 57
04:02 min/km
79
154
Колесова Ксения (2009)
СШОР Колпинского р-на
Колесова О.Д.
0:08:05.1
Ж - 22
Ж14 - 22
04:02 min/km
80
30
Бабанов Станислав (2009)
СШОР по ЛВС
Иванова О.С.
0:08:05.5
М - 58
М14 - 58
04:02 min/km
81
133
Федосеева Виктория (2008)
СШОР по ЛВС
Курочкина Е.В.
0:08:06.5
Ж - 23
Ж14 - 23
04:02 min/km
82
172
Кольвах Владислава (2009)
Олимпийские Надежды
Гасай В.Д., Гасай Н.Н.
0:08:06.9
Ж - 24
Ж14 - 24
04:03 min/km
83
49
Паюсов Семён (2009)
СШОР им. В. Коренькова
Плотникова В.А.
0:08:07.8
М - 59
М14 - 59
04:03 min/km
84
62
Иванов Ярослав (2008)
СШОР№2 Невского р-на
Кочергина А.А.
0:08:07.9
М - 60
М14 - 60
04:03 min/km
85
42
Бодруг Кристиан (2008)
СШОР №2 Калининского р-на
Александрова Т.А.
0:08:08.2
М - 61
М14 - 61
04:03 min/km
85
166
Удалова Софья (2008)
СШОР по ЛВС
Ковалева М.А.
0:08:08.2
Ж - 25
Ж14 - 25
04:03 min/km
87
176
Рябова Елена (2008)
СШОР по ЛВС
Таюрская О.А.
0:08:08.9
Ж - 26
Ж14 - 26
04:04 min/km
88
177
Сайфуллина Дина (2009)
СШОР по ЛВС
Ковалева М.А.
0:08:09.8
Ж - 27
Ж14 - 27
04:05 min/km
89
135
Полякова Анна (2008)
Олимпийские Надежды
Гасай В.Д., Гасай Н.Н.
0:08:10.5
Ж - 28
Ж14 - 28
04:05 min/km
90
12
Должиков Максим (2009)
СШ Красносельского р-на
Васильев Н.В.
0:08:12.2
М - 62
М14 - 62
04:05 min/km
91
87
Коренюк Кирилл (2009)
СШОР по ЛВС
Ковалева М.А.
0:08:12.4
М - 63
М14 - 63
04:05 min/km
92
105
Васильев Егор (2009)
Олимпийские Надежды
Гасай В.Д., Гасай Н.Н.
0:08:13.1
М - 64
М14 - 64
04:06 min/km
93
165
Давыдова Анастасия (2008)
СШОР по ЛВС
Таюрская О.А.
0:08:13.4
Ж - 29
Ж14 - 29
04:06 min/km
94
75
Гер Артем (2009)
СШОР по ЛВС
Волкова В.В.
0:08:13.5
М - 65
М14 - 65
04:06 min/km
95
56
Шиляев Юрий (2009)
СШОР Колпинского р-на
Карев Д.А.
0:08:13.7
М - 66
М14 - 66
04:06 min/km
96
102
Рудаков Кирилл (2009)
СШОР №2 Калининского р-на
Папушина Е.И.
0:08:15.7
М - 67
М14 - 67
04:08 min/km
97
126
Анохина Евгения (2008)
СШОР по ЛВС
Таюрская О.А.
0:08:17.7
Ж - 30
Ж14 - 30
04:08 min/km
98
6
Васильев Марк (2009)
СШ Красносельского р-на
Кравченко М.О.
0:08:18.4
М - 68
М14 - 68
04:08 min/km
99
101
Харитонов Иван (2009)
СШ Красногвардейского р-на
Фомина Н.В.
0:08:20.2
М - 69
М14 - 69
04:10 min/km
100
145
Селиверстова Анна (2009)
СШОР№2 Невского р-на
Павленко В.П.
0:08:21.7
Ж - 31
Ж14 - 31
04:11 min/km
101
58
Мантула Андриан (2008)
СШОР по ЛВС
Курочкина Е.В.
0:08:22.2
М - 70
М14 - 70
04:11 min/km
102
140
Леонтьева Ульяна (2008)
СШОР по ЛВС
Зайцева Э.К.
0:08:25.0
Ж - 32
Ж14 - 32
04:12 min/km
103
19
Земсков Михаил (2009)
СШ Красносельского р-на
Кравченко М.О.
0:08:25.2
М - 71
М14 - 71
04:12 min/km
104
130
Грохольская Ника (2009)
Олимпийские Надежды
Гасай В.Д., Гасай Н.Н.
0:08:26.4
Ж - 33
Ж14 - 33
04:13 min/km
105
67
Семенов Лев (2009)
СШОР№2 Невского р-на
Кочергина А.А.
0:08:26.5
М - 72
М14 - 72
04:13 min/km
106
104
Рассохин Матвей (2008)
СШ Красносельского р-на
Кравченко М.О.
0:08:27.6
М - 73
М14 - 73
04:13 min/km
107
144
Шепелева Полина (2008)
СШОР Колпинского р-на
-
0:08:28.5
Ж - 34
Ж14 - 34
04:13 min/km
108
160
Цветкова Валерия (2009)
СШ Красногвардейского р-на
Якимова И.А.
0:08:28.6
Ж - 35
Ж14 - 35
04:14 min/km
109
141
Семилетова Дарья (2008)
СШ Красносельского р-на
Кречетова Л.В.
0:08:32.3
Ж - 36
Ж14 - 36
04:15 min/km
110
46
Евдокимов Александр (2008)
СШОР№2 Невского р-на
Павленко В.П.
0:08:32.6
М - 74
М14 - 74
04:16 min/km
111
161
Монакова Карина (2009)
Олимпийские Надежды
Гасай В.Д., Гасай Н.Н.
0:08:33.8
Ж - 37
Ж14 - 37
04:17 min/km
112
22
Герич Даниил (2008)
СШОР по ЛВС
Курочкина Е.В.
0:08:33.9
М - 75
М14 - 75
04:17 min/km
113
148
Цветкова Маргарита (2009)
СШОР по ЛВС
Иванова О.С.
0:08:35.4
Ж - 38
Ж14 - 38
04:17 min/km
114
136
Медкова Валерия (2008)
СШОР №2 Калининского р-на
Скрипкина Т.М.
0:08:35.8
Ж - 39
Ж14 - 39
04:17 min/km
115
106
Чугунов Александр (2009)
СШОР им. В. Коренькова
Пантилеева И.В.
0:08:36.3
М - 76
М14 - 76
04:17 min/km
116
99
Орлов Михаил (2009)
СШОР Колпинского р-на
Колесова О.Д.
0:08:39.2
М - 77
М14 - 77
04:19 min/km
117
127
Фомина Ксения (2009)
СШ Красногвардейского р-на
Фомина Н.В.
0:08:39.4
Ж - 40
Ж14 - 40
04:19 min/km
118
48
Федосов Матвей (2008)
СШОР Колпинского р-на
Карев Д.А.
0:08:41.3
М - 78
М14 - 78
04:20 min/km
119
10
Калянов Ярослав (2008)
СШОР№2 Невского р-на
Кочергина А.А.
0:08:42.2
М - 79
М14 - 79
04:21 min/km
120
181
Симахина Дарья (2008)
Олимпийские Надежды
Соколовская М.А.
0:08:42.7
Ж - 41
Ж14 - 41
04:21 min/km
121
97
Курган Ярослав (2009)
СШОР по ЛВС
Курочкина Е.В.
0:08:44.1
М - 80
М14 - 80
04:21 min/km
122
138
Харченко Ирина (2009)
СШОР им. В. Коренькова
Плотникова В.А.
0:08:45.6
Ж - 42
Ж14 - 42
04:23 min/km
123
111
Трапезников Глеб (2009)
Олимпийские Надежды
Супрович В.М.
0:08:46.3
М - 81
М14 - 81
04:23 min/km
124
191
Одинцова Антонина (2009)
СШОР им. В. Коренькова
Плотникова В.А.
0:08:47.2
Ж - 43
Ж14 - 43
04:23 min/km
125
68
Филатов Артемий (2009)
СШОР по ЛВС
Соболева С.С.
0:08:51.1
М - 82
М14 - 82
04:25 min/km
126
157
Череда Анна (2009)
СШОР по ЛВС
Курочкина Е.В.
0:08:52.2
Ж - 44
Ж14 - 44
04:25 min/km
127
183
Литвинова Снежана (2008)
СШОР Курортного р-на
Дьякова Л.В.
0:08:53.9
Ж - 45
Ж14 - 45
04:26 min/km
128
41
Шамашов Владислав (2009)
СШОР по ЛВС
Таюрская О.А.
0:08:54.4
М - 83
М14 - 83
04:26 min/km
129
72
Куксов Иван (2009)
СШОР Петродворцового р-на
Кравченко Е.С.
0:08:56.0
М - 84
М14 - 84
04:28 min/km
130
89
Лойко Егор (2009)
СШОР Колпинского р-на
Колесова О.Д.
0:08:56.5
М - 85
М14 - 85
04:28 min/km
131
170
Локтионова Марта (2009)
СШОР по ЛВС
Иванова О.С.
0:08:56.8
Ж - 46
Ж14 - 46
04:28 min/km
132
192
Сидорук Полина (2008)
СШОР по ЛВС
Леденцев Д.А.
0:09:01.3
Ж - 47
Ж14 - 47
04:30 min/km
133
153
Медвидь Елизавета (2008)
СШОР№2 Невского р-на
Павленко В.П.
0:09:02.2
Ж - 48
Ж14 - 48
04:31 min/km
134
59
Литвинов Владислав (2008)
Олимпийские Надежды
Соколовская М.А.
0:09:05.5
М - 86
М14 - 86
04:32 min/km
135
63
Исаков Андрей (2009)
СШОР Колпинского р-на
Карев Д.А.
0:09:06.5
М - 87
М14 - 87
04:33 min/km
136
164
Крылова Ольга (2009)
СШ Красносельского р-на
Кравченко М.О.
0:09:07.0
Ж - 49
Ж14 - 49
04:33 min/km
137
139
Белякова Алена (2009)
СШОР№2 Невского р-на
Кочергина А.А.
0:09:08.8
Ж - 50
Ж14 - 50
04:34 min/km
138
155
Павлович Татьяна (2009)
СШ Красносельского р-на
Кравченко М.О.
0:09:09.2
Ж - 51
Ж14 - 51
04:34 min/km
139
107
Ермачков Артем (2009)
СШ Красносельского р-на
Кравченко М.О.
0:09:11.1
М - 88
М14 - 88
04:35 min/km
140
83
Колбин Андрей (2009)
Олимпийские Надежды
Супрович В.М.
0:09:11.4
М - 89
М14 - 89
04:35 min/km
141
44
Терехин Иван (2009)
СШ Красносельского р-на
Кравченко М.О.
0:09:13.1
М - 90
М14 - 90
04:36 min/km
142
125
Кузьмина Ангелина (2009)
СШОР по ЛВС
Соболева С.С.
0:09:15.9
Ж - 52
Ж14 - 52
04:37 min/km
143
180
Кабаева Василиса (2009)
СШОР им. В. Коренькова
Плотникова В.А.
0:09:18.5
Ж - 53
Ж14 - 53
04:39 min/km
144
137
Грицаенка Василиса (2009)
СШОР№2 Невского р-на
Кочергина А.А.
0:09:19.7
Ж - 54
Ж14 - 54
04:40 min/km
145
187
Семелькина Арина (2009)
СШОР им. В. Коренькова
Плотникова В.А.
0:09:20.0
Ж - 55
Ж14 - 55
04:40 min/km
146
76
Лапин Михаил (2008)
СШОР по ЛВС
Соболева С.С.
0:09:21.4
М - 91
М14 - 91
04:40 min/km
147
151
Котельниц Дарья (2009)
СШОР по ЛВС
Иванова О.С.
0:09:24.1
Ж - 56
Ж14 - 56
04:41 min/km
148
186
Татарченко Арина (2009)
СШОР им. В. Коренькова
Плотникова В.А.
0:09:24.8
Ж - 57
Ж14 - 57
04:42 min/km
149
94
Петров Максим (2009)
СШОР №2 Калининского р-на
Филиппов Г.В.
0:09:33.0
М - 92
М14 - 92
04:46 min/km
150
112
Бражников Андрей (2008)
СШОР Колпинского р-на
Алексеев А.В.
0:09:33.7
М - 93
М14 - 93
04:47 min/km
151
29
Куценко Дмитрий (2008)
СШОР по ЛВС
Соболева С.С.
0:09:34.3
М - 94
М14 - 94
04:47 min/km
152
82
Копылов Вадим (2009)
СШОР Колпинского р-на
Алексеев А.В.
0:09:36.1
М - 95
М14 - 95
04:48 min/km
153
171
Киреева Виктория (2009)
СШОР по ЛВС
Соболева С.С.
0:09:36.6
Ж - 58
Ж14 - 58
04:48 min/km
154
20
Осипов Вадим (2008)
СШОР№2 Невского р-на
Кочергина А.А.
0:09:37.7
М - 96
М14 - 96
04:49 min/km
155
40
Богданов Николай (2009)
Олимпийские Надежды
Соколовская М.А.
0:09:39.5
М - 97
М14 - 97
04:49 min/km
156
73
Климентов Александр (2009)
СШОР №2 Калининского р-на
Александрова Т.А.
0:09:42.4
М - 98
М14 - 98
04:50 min/km
157
88
Кухтенко Михаил (2009)
СШОР им. В. Коренькова
Пантилеева И.В.
0:09:49.4
М - 99
М14 - 99
04:54 min/km
158
162
Кудаярова Алиса (2009)
СШОР Колпинского р-на
Колесова О.Д.
0:09:51.6
Ж - 59
Ж14 - 59
04:55 min/km
159
122
Грекова Марьяна (2009)
СШОР по ЛВС
Соболева С.С.
0:10:17.2
Ж - 60
Ж14 - 60
05:08 min/km
160
178
Никитина Алена (2009)
СШОР по ЛВС
Соболева С.С.
0:10:23.9
Ж - 61
Ж14 - 61
05:11 min/km
161
174
Абрамкина Варвара (2009)
Олимпийские Надежды
Соколовская М.А.
0:10:29.1
Ж - 62
Ж14 - 62
05:14 min/km
162
193
Федорова Екатерина (2008)
СШ Красносельского р-на
Кравченко М.О.
0:10:29.9
Ж - 63
Ж14 - 63
05:15 min/km
163
52
Смирнов Егор (2008)
СШОР Колпинского р-на
Колесова О.Д.
0:10:36.9
М - 100
М14 - 100
05:18 min/km
164
64
Буйлов Максим (2009)
Олимпийские Надежды
Соколовская М.А.
0:10:37.6
М - 101
М14 - 101
05:19 min/km
165
47
Хричков Григорий (2009)
СШОР им. В. Коренькова
Пантилеева И.В.
0:11:09.4
М - 102
М14 - 102
05:34 min/km

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024