Online entry system
23.02.2021 ВТ :: г/к Охта парк
UpSki Sprint - Лыжный спринт в гору


Total participants 56   Total distance 37.6 km
Average speed: 00:00 min/km   Max speed: 00:00 min/km


~6%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
8
Ручьев Юрий (1992)
Ленинградская обл.
RUNLAB
02:42,07
Квал. - 3 м.
М21 - 1
03:51 min/km
1
32
Степанов Сергей (2005)
Санкт-Петербург
Сш красногвардейского района
02:59,84
Квал. - 1 м.
М18 - 1
04:17 min/km
1
20
Beliakov Andrey (1973)
Архангельская обл.
Полюс
03:12,68
Квал. - 1 м.
М40 - 1
04:35 min/km
1
52
Калинина Варвара (2008)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
03:18,99
Квал. - 1 м.
Ж14 - 1
04:44 min/km
1
58
Бородулина Ольга (1992)
Санкт-Петербург
Кузьмолово
03:34,69
Квал. - 1 м.
Ж21 - 1
05:06 min/km
1
34
Ивлев Георгий (2008)
Санкт-Петербург
СШ Красносельского р-на
03:56,18
Квал. - 1 м.
М14 - 1
05:37 min/km
1
26
Петров Олег (1963)
Санкт-Петербург
Lyatcteam
04:15,14
Квал. - 1 м.
М50 - 1
06:04 min/km
1
40
Гаврилов Егор (2010)
Санкт-Петербург
СШ Красносельского р-на
04:38,82
Квал. - 1 м.
М12 - 1
06:38 min/km
1
47
Гиршов Олег (2012)
Ленинградская обл.
Горячие финские
05:06,14
Квал. - 1 м.
М10 - 1
07:16 min/km
2
2
Соболев Григорий (1997)
Санкт-Петербург
02:50,72
Квал. - 8 м.
М21 - 2
04:03 min/km
2
30
Григорьев Гришаня (2004)
Санкт-Петербург
PUBG Team
02:59,86
Квал. - 2 м.
М18 - 2
04:17 min/km
2
21
Забелин Юрий (1977)
Санкт-Петербург
КЛЛГ С-Пб
03:16,97
Квал. - 2 м.
М40 - 2
04:41 min/km
2
55
Малеванова Алевтина (2008)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
03:53,84
Квал. - 2 м.
Ж14 - 2
05:34 min/km
2
39
Обухов Артем (2007)
Санкт-Петербург
Сш Красносельского района
04:03,82
Квал. - 2 м.
М14 - 2
05:48 min/km
2
49
Кононова Екатерина (1979)
Санкт-Петербург
Kononov
04:07,69
Квал. - 2 м.
Ж21 - 2
05:53 min/km
2
28
Дешко Валерий (1957)
Санкт-Петербург
Азимут
04:35,93
Квал. - 2 м.
М50 - 2
06:33 min/km
2
41
Меньшиков Лев (2009)
Санкт-Петербург
СШ Красносельского района
05:19,78
Квал. - 4 м.
М12 - 2
07:36 min/km
2
46
Бунин Дмитрий (2012)
Санкт-Петербург
05:49,74
Квал. - 2 м.
М10 - 2
08:20 min/km
3
1
Курочкин Михаил (1993)
Санкт-Петербург
KUROCHKIN SPORT
02:47,06
Квал. - 6 м.
М21 - 3
03:58 min/km
3
25
Богданов Алексей (1974)
Санкт-Петербург
RLM
03:26,98
Квал. - 4 м.
М40 - 3
04:55 min/km
3
53
Богаткина Диана (2008)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
03:55,71
Квал. - 3 м.
Ж14 - 3
05:36 min/km
3
38
Бурнаев Артем (2008)
Санкт-Петербург
04:09,63
Квал. - 3 м.
М14 - 3
05:57 min/km
3
42
Ухов Тимофей (2010)
Ленинградская обл.
04:53,44
Квал. - 3 м.
М12 - 3
06:58 min/km
3
51
Рожкова Екатерина (1983)
Санкт-Петербург
Ski Time Saint-Petersburg
05:25,39
Квал. - 3 м.
Ж21 - 3
07:45 min/km
3
31
Мотора Иван (2006)
Санкт-Петербург
Олимпийские надежды
05:36,99
Квал. - 3 м.
М18 - 3
08:00 min/km
3
45
Погорелов Василий (2012)
Санкт-Петербург
06:05,60
Квал. - 3 м.
М10 - 3
08:43 min/km
4
10
Гапонов Алексей (1985)
Санкт-Петербург
УМ Метрострой
02:41,62
Квал. - 1 м.
М21 - 4
03:50 min/km
4
19
Лукьяненко Андрей (1975)
Санкт-Петербург
RLM
03:26,20
Квал. - 3 м.
М40 - 4
04:54 min/km
4
54
Данилова Арина (2007)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
04:06,42
Квал. - 4 м.
Ж14 - 4
05:52 min/km
4
36
Чемоданов Михаил (2008)
Новгородская обл.
Спарта
04:33,02
Квал. - 4 м.
М14 - 4
06:30 min/km
4
43
Белопольский Константин (2009)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
04:40,67
Квал. - 2 м.
М12 - 4
06:41 min/km
4
48
Белопольская Анна (1971)
Санкт-Петербург
БелКА
06:00,68
Квал. - 4 м.
Ж21 - 4
08:35 min/km
5
11
Малышев Николай (1982)
Санкт-Петербург
DRIVE Сестрорецк
02:44,48
Квал. - 4 м.
М21 - 5
03:54 min/km
5
23
Сергеев Сергей (1980)
Санкт-Петербург
03:41,30
Квал. - 5 м.
М40 - 5
05:16 min/km
5
56
Борисенко Дарья (2009)
Санкт-Петербург
04:34,41
Квал. - 5 м.
Ж14 - 5
06:32 min/km
5
33
Гришин Михаил (2007)
Санкт-Петербург
СШ-Красносельского района
04:36,37
Квал. - 5 м.
М14 - 5
06:35 min/km
5
44
Эдуардов Иван (2009)
Санкт-Петербург
05:28,78
Квал. - 5 м.
М12 - 5
07:49 min/km
6
13
Пшеницын Евгений (1986)
Ленинградская обл.
Никулясы
02:46,90
Квал. - 5 м.
М21 - 6
03:58 min/km
6
18
Зарезин Александр (1973)
Санкт-Петербург
04:05,79
Квал. - 6 м.
М40 - 6
05:50 min/km
6
37
Бодруг Кристиан (2008)
Санкт-Петербург
СШОР 2 Калининского района
04:43,08
Квал. - 6 м.
М14 - 6
06:44 min/km
7
14
Серегин Алексей (1991)
Санкт-Петербург
Динамо
02:47,63
Квал. - 7 м.
М21 - 7
03:59 min/km
7
35
Ухов Иван (2007)
Ленинградская обл.
04:49,48
Квал. - 7 м.
М14 - 7
06:53 min/km
7
24
Эдуардов Денис (1973)
Санкт-Петербург
05:49,83
Квал. - 7 м.
М40 - 7
08:20 min/km
8
9
Соколов Пётр (1999)
Санкт-Петербург
Горный университет
02:41,86
Квал. - 2 м.
М21 - 8
03:51 min/km
9
7
Грохотов Алексей (1998)
Санкт-Петербург
ПГУПС
02:51,67
Квал. - 9 м.
М21 - 9
04:05 min/km
10
5
Морозов Сергей (1988)
Санкт-Петербург
RUBICON
02:52,69
Квал. - 10 м
М21 - 10
04:06 min/km
11
12
Нелюбов Сергей (1997)
Санкт-Петербург
02:58,57
Квал. - 11 м
М21 - 11
04:15 min/km
12
4
Смирнов Павел (1995)
Санкт-Петербург
03:20,79
Квал. - 12 м
М21 - 12
04:46 min/km
13
15
Соковец Артем (1988)
Санкт-Петербург
Nikels team
03:22,83
Квал. - 13 м
М21 - 13
04:49 min/km
14
3
Лаврешов Дмитрий (1999)
Санкт-Петербург
03:39,54
Квал. - 14 м
М21 - 14
05:13 min/km
15
17
Гусев Иван (1982)
Санкт-Петербург
Kayaker.ru
03:46,50
Квал. - 15 м
М21 - 15
05:23 min/km
16
16
Долгополов Игорь (1989)
Санкт-Петербург
04:21,07
Квал. - 16 м
М21 - 16
06:13 min/km

Other competitions of this organiser: past future



© O-time.ru 2021