Online entry system
12.09.2020 СБ :: Ленинградская обл., п. Цвелодубово
Runlab Trail Cup: Начало



Total participants 161   Total distance 1727.6 km
Average speed: 06:14 min/km   Max speed: 03:58 min/km


~60%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
43
Савенков Михаил (1987)
Санкт-Петербург
а/к Политехник
1:30:28.6
1:30:27.1
М - 1
М21 - 1
04:30 min/km
2
37
Мурашко Денис (1994)
Санкт-Петербург
Петродворец
1:30:40.3
1:30:38.0
М - 2
М21 - 2
04:30 min/km
3
7
Верховцев Максим (1994)
Санкт-Петербург
1:32:33.9
1:32:29.1
М - 3
М21 - 3
04:36 min/km
4
17
Иванов Евгений (1987)
Санкт-Петербург
1:40:55.7
1:40:51.9
М - 4
М21 - 4
05:01 min/km
5
21
Калинина Вероника (2000)
Москва
1:41:11.4
1:41:09.4
Ж - 1
Ж20 - 1
05:02 min/km
6
8
Воробьев Виктор (1990)
Санкт-Петербург
Rocket Scienze
1:41:25.2
1:41:23.1
М - 5
М21 - 5
05:03 min/km
7
50
Федотов Борис (1973)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
1:42:26.6
1:42:24.4
М - 6
М45 - 1
05:05 min/km
8
27
Кузнецов Дмитрий (1977)
Санкт-Петербург
СК ВЕРШИНА
1:44:21.4
1:44:19.6
М - 7
М35 - 1
05:11 min/km
9
24
Кондрашова Наталья (1997)
Санкт-Петербург
1:44:45.7
1:44:43.3
Ж - 2
Ж21 - 1
05:12 min/km
10
5
Борисов Александр (1986)
Санкт-Петербург
Time4Run
1:44:51.5
1:44:49.9
М - 8
М21 - 6
05:12 min/km
11
30
Малиновский Андрей (1986)
Санкт-Петербург
1:45:15.0
1:45:11.3
М - 9
М21 - 7
05:14 min/km
12
22
Канафоцкий Николай (1986)
Санкт-Петербург
За Ленинград!
1:45:36.1
1:45:33.3
М - 10
М21 - 8
05:15 min/km
13
38
Мядзель Андрей (1983)
Санкт-Петербург
ЗЭП
1:51:16.4
1:51:13.7
М - 11
М35 - 2
05:32 min/km
14
12
Горячкин Андрей (1979)
Ленинградская обл.
1:52:17.7
1:52:13.0
М - 12
М35 - 3
05:34 min/km
15
9
Воробьева Александра (1990)
Санкт-Петербург
Rocket Scienze
1:52:42.0
1:52:39.9
Ж - 3
Ж21 - 2
05:36 min/km
16
48
Сойту Валерий (1995)
Санкт-Петербург
RunLab
1:52:48.3
1:52:44.5
М - 13
М21 - 9
05:36 min/km
17
28
Курмель Никита (1986)
Санкт-Петербург
1:53:13.2
1:53:06.0
М - 14
М21 - 10
05:37 min/km
18
29
Леонтьев Андрей (1983)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
1:55:26.7
1:55:23.3
М - 15
М35 - 4
05:44 min/km
19
15
Заводова Анна (1972)
Санкт-Петербург
Сильвия
1:56:18.9
1:56:15.3
Ж - 4
Ж45 - 1
05:47 min/km
20
3
Афанасенко Ирина (1987)
Санкт-Петербург
Time4run
1:57:53.5
1:57:51.0
Ж - 5
Ж21 - 3
05:52 min/km
21
14
Жирнов Андрей (1983)
Санкт-Петербург
Runlab
1:59:53.1
1:59:49.6
М - 16
М35 - 5
05:57 min/km
22
23
Ковалева Ольга (1988)
Санкт-Петербург
1:59:58.5
1:59:55.7
Ж - 6
Ж21 - 4
05:58 min/km
23
36
Мосягин Алексей (1984)
Ленинградская обл.
2:04:49.1
2:04:39.0
М - 17
М35 - 6
06:11 min/km
24
2
Артёмова Александра (1989)
Ленинградская обл.
Выборг
2:06:03.6
2:06:01.2
Ж - 7
Ж21 - 5
06:15 min/km
25
10
Glazyrin Alexander (1986)
Санкт-Петербург
2:06:13.1
2:06:09.2
М - 18
М21 - 11
06:15 min/km
26
19
Иванова Марина (1987)
Санкт-Петербург
COME ON SWIMRUN
2:06:19.8
2:06:16.9
Ж - 8
Ж21 - 6
06:17 min/km
27
35
Москалёв Иван (1984)
Ленинградская обл.
ЗЭП
2:07:48.6
2:07:46.2
М - 19
М35 - 7
06:21 min/km
28
34
Мещерякова Наталия (1970)
Санкт-Петербург
Сосновка
2:08:27.7
2:08:23.3
Ж - 9
Ж45 - 2
06:23 min/km
29
26
Крикунов Алексей (1992)
Санкт-Петербург
2:08:58.8
2:08:54.9
М - 20
М21 - 12
06:24 min/km
30
1
Андреев Алексей (1975)
Санкт-Петербург
Красногвардеец
2:09:35.4
2:09:30.5
М - 21
М45 - 2
06:26 min/km
31
18
Иванова Ирина (1989)
Санкт-Петербург
2:10:39.5
2:10:31.2
Ж - 10
Ж21 - 7
06:29 min/km
32
32
Мащенко Георгий (1987)
Санкт-Петербург
АРТ
2:10:48.2
2:10:41.9
М - 22
М21 - 13
06:30 min/km
33
31
Марков Артемий (1979)
Санкт-Петербург
2:11:09.0
2:11:04.3
М - 23
М35 - 8
06:30 min/km
34
16
Зайкин Василий (1986)
Санкт-Петербург
Sputnikrun
2:11:16.5
2:11:13.2
М - 24
М21 - 14
06:32 min/km
35
52
Шмелёв Григорий (1979)
Новосибирская обл.
СОЮЗ-54
2:11:35.0
2:11:29.7
М - 25
М35 - 9
06:32 min/km
36
47
Sitnikov Evgeniy (1986)
Санкт-Петербург
SputnikRun
2:12:43.4
2:12:39.9
М - 26
М21 - 15
06:35 min/km
37
11
Горохова Ирина (1963)
Санкт-Петербург
НикПартс
2:13:05.7
2:13:01.3
Ж - 11
Ж55 - 1
06:36 min/km
38
46
Симонов Сергей (1984)
Санкт-Петербург
2:15:57.5
2:15:55.7
М - 27
М35 - 10
06:46 min/km
39
53
Щеглов Александр (1997)
Санкт-Петербург
2:17:40.6
2:17:35.4
М - 28
М21 - 16
06:51 min/km
40
45
Сафронов Александр (1991)
Ленинградская обл.
kirishirun
2:19:08.1
2:19:03.6
М - 29
М21 - 17
06:54 min/km
41
33
Метельский Дмитрий (1992)
Ленинградская обл.
kirishirun
2:19:13.0
2:19:08.5
М - 30
М21 - 18
06:54 min/km
42
57
Слащилин Максим (1986)

2:21:51.4
2:21:46.6
М - 31
М21 - 19
07:03 min/km
43
25
Коробков Андрей (1988)
Санкт-Петербург
Sputnikrun
2:25:23.9
2:25:21.4
М - 32
М21 - 20
07:14 min/km
44
44
Самойленко Елена (1986)
Санкт-Петербург
TravelRun
2:37:52.3
2:37:44.8
Ж - 12
Ж21 - 8
07:51 min/km
45
6
Бубнов Андрей (1981)
Москва
2:46:11.8
2:46:08.1
М - 33
М35 - 11
08:15 min/km

Other competitions of this organiser: past future



© O-time.ru 2020     Информация для организаторов