Online entry system
11.07.2020 СБ :: Ленинградская обл., п. Орехово
Коскиярви ULTRAтрейл – 65/22/11/6 км (II этап КДТ)


Total participants 386   Total distance 7350.7 km
Average speed: 06:43 min/km   Max speed: 04:17 min/km


~45%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
1940
Чегаровский Михаил (1987)
Санкт-Петербург
Kuzmolovo Jukola Project
5:28:45.5
М - 1
05:08 min/km
2
1902
Андронов Антон (1985)
Ленинградская обл.
5:54:06.4
М - 2
05:32 min/km
3
1935
Старков Станислав (1988)
Ямало-Ненецкий АО
Dикие
6:10:41.7
М - 3
05:47 min/km
4
1944
Шитов Илья (1986)
Санкт-Петербург
RunLab
6:23:28.2
М - 4
05:59 min/km
5
1934
Рысак Никита (1981)
Санкт-Петербург
За Ленинград!
6:26:32.3
М - 5
06:02 min/km
6
1928
Мочалов Александр (1972)
Санкт-Петербург
За Ленинград
6:40:40.2
М - 6
06:15 min/km
7
1930
Песоцкий Иван (1986)
Санкт-Петербург
Dикие
6:44:38.4
М - 7
06:18 min/km
8
1917
Кириллов Юрий (1985)
Ленинградская обл.
Ореховские слизни
6:51:32.6
М - 8
06:26 min/km
9
1942
Шеин Дмитрий (1985)
Санкт-Петербург
Dикие
6:51:50.4
М - 9
06:26 min/km
10
1903
Бабин Адам (1982)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
6:52:10.1
М - 10
06:26 min/km
11
1931
Петров Эдуард (1996)
Санкт-Петербург
6:54:55.6
М - 11
06:29 min/km
12
1920
Коротков Александр (1989)
Санкт-Петербург
7:01:20.2
М - 12
06:35 min/km
13
1927
Мостовых Павел (1989)
Санкт-Петербург
Sylvia
7:02:54.1
М - 13
06:36 min/km
14
1939
Хвостиков Александр (1983)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
7:09:23.4
М - 14
06:43 min/km
15
1910
Громов Михаил (1984)
Санкт-Петербург
Mining - Voenmeh - Mass sport
7:11:57.4
М - 15
06:44 min/km
16
1904
Бажуков Алексей (1982)
Санкт-Петербург
За Ленинград!
7:13:16.4
М - 16
06:46 min/km
17
1941
Чернов Александр (1986)
Санкт-Петербург
За Ленинград!
7:13:16.9
М - 17
06:46 min/km
18
1911
Гузеев Дмитрий (1972)
Санкт-Петербург
Opti24
7:17:36.9
М - 18
06:49 min/km
19
1929
Нагибович Константин (1981)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
7:18:10.0
М - 19
06:51 min/km
20
1922
Кулаков Марат (1980)
Санкт-Петербург
Dикие
7:19:57.0
М - 20
06:53 min/km
21
1926
Мигунова Екатерина (1982)
Ленинградская обл.
За Ленинград!
7:20:27.2
Ж - 1
06:53 min/km
22
1906
Вахрушев Александр (1979)
Санкт-Петербург
Петербургские
7:24:42.1
М - 21
06:56 min/km
23
1905
Бренайзен Илья (1968)
Санкт-Петербург
BrenTriTeam
7:31:18.8
М - 22
07:03 min/km
24
1924
Лахно Павел (1977)
Санкт-Петербург
Dикие
7:33:18.9
М - 23
07:05 min/km
25
1936
Третьяков Семён (1986)
Санкт-Петербург
proRunning
7:45:58.9
М - 24
07:16 min/km
26
1912
Дихтяр Роман (1986)
Ленинградская обл.
Dикие
7:47:39.8
М - 25
07:18 min/km
27
1937
Ушакова Екатерина (1988)
Ленинградская обл.
Dикие
7:49:08.0
Ж - 2
07:20 min/km
28
1916
Канафоцкий Николай (1986)
Санкт-Петербург
За Ленинград!
7:56:21.3
М - 26
07:26 min/km
29
1901
Абдрахманов Вадим (1983)
Ленинградская обл.
Dикие
8:02:01.3
М - 27
07:32 min/km
30
1923
Лавров Антон (1981)
Санкт-Петербург
SBR88
8:04:49.3
М - 28
07:34 min/km
31
1925
Малаховский Олег (1986)
Ленинградская обл.
Мы за все хорошее
8:04:50.7
М - 29
07:34 min/km
32
1913
Жданов Андрей (1987)
Санкт-Петербург
8:13:12.9
М - 30
07:42 min/km
33
1919
Константинов Максим (1982)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
8:19:06.2
М - 31
07:47 min/km
34
1932
Помешкин Юрий (1983)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
8:19:06.5
М - 32
07:47 min/km
35
1907
Вахрушева Светлана (1977)
Санкт-Петербург
Петербургские
9:21:22.1
Ж - 3
08:46 min/km
DNF
1943
Яковлев Юрий (1969)
Ленинградская обл.
ХК КИРИШИ
---
---
DNF
1921
Краснов Владимир (1990)
Санкт-Петербург
Некультурная столица
---
---
DNF
1938
Федоров Антон (1990)
Санкт-Петербург
некультурная Столица
---
---
DNF
1908
Волынец Алексей (1994)
Санкт-Петербург
Некультурная столица
---
---

Other competitions of this organiser: past future



© O-time.ru 2020     Информация для организаторов