Online entry system
11.10.2020 ВС :: Ленинградская обл. ONLINE-забег
HARD TRAIL | Sand


Total participants 379   Total distance 5633.8 km
Average speed: 06:37 min/km   Max speed: 04:09 min/km


~15%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
105
Серебряницкий Константин (1995)
Ленинградская обл.
KuzmolovoJP
1:56:23
М - 1
М - 1
04:09 min/km
1
98
Попов Артём (1991)
Санкт-Петербург
Inov-8 Team Russia
1:56:23
М - 1
М - 1
04:09 min/km
3
52
Гусейнов Роман (1989)
Санкт-Петербург
Guseinov Crew
1:57:40
М - 3
М - 3
04:11 min/km
4
103
Рюмин Дмитрий (1985)
Ленинградская обл.
TriKirishi / SLTeam
2:05:35
М - 4
М35 - 1
04:28 min/km
5
73
Котенков Николай (1986)
Санкт-Петербург
Роскедр
2:08:35
М - 5
М - 4
04:35 min/km
6
85
Марков Олег (1986)
Ленинградская обл.
TriKirishi / SLTeam
2:11:47
М - 6
М - 5
04:42 min/km
7
102
Рысак Никита (1981)
Санкт-Петербург
За Ленинград!
2:15:33
М - 7
М35 - 2
04:50 min/km
8
428
Сущих Дмитрий (1985)
Санкт-Петербург
For The Boys
2:19:26
М - 8
М35 - 3
04:58 min/km
9
96
Победоносцев Сергей (1984)
Санкт-Петербург
За Ленинград!
2:24:44
М - 9
М35 - 4
05:10 min/km
10
64
Кадесников Сергей (1973)
Ленинградская обл.
Выборгская таможня
2:25:00
М - 10
М35 - 5
05:10 min/km
11
115
Филиппов Игорь (1965)
Санкт-Петербург
ИЖОРА / White Wolves
2:27:00
М - 11
М50 - 1
05:15 min/km
12
54
Жаткин Алексей (1985)
Санкт-Петербург
За Ленинград! 2
2:28:50
М - 12
М35 - 6
05:18 min/km
13
425
Румянцев Сергей (1972)
Санкт-Петербург
2:28:58
М - 13
М35 - 7
05:19 min/km
14
38
Бжекшиев Рустам (1989)
Санкт-Петербург
Rusttrain
2:29:53
М - 14
М - 6
05:21 min/km
15
123
Шувалов Дмитрий (1980)
Санкт-Петербург
2:29:54
М - 15
М35 - 8
05:21 min/km
16
49
Воропаев Николай (1987)
Санкт-Петербург
WorldClass
2:30:25
М - 16
М - 7
05:22 min/km
17
50
Ворошилова Ольга (1976)
Ленинградская обл.
Гатчинские
2:32:29
Ж - 1
Ж35 - 1
05:26 min/km
18
37
Белозеров Сергей (1976)
Ленинградская обл.
За Ленинград!
2:32:57
М - 17
М35 - 9
05:27 min/km
19
60
Зюхова Яна (1998)
Санкт-Петербург
Северный ветер
2:32:58
Ж - 2
Ж - 1
05:27 min/km
20
83
Маликов Игорь (1982)
Ленинградская обл.
2:35:03
М - 18
М35 - 10
05:32 min/km
21
101
Пульнев Марат (1984)
Санкт-Петербург
whitewolwes
2:35:04
М - 19
М35 - 11
05:32 min/km
22
113
Федотов Борис (1973)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:35:30
М - 20
М35 - 12
05:33 min/km
23
81
Ломан Александр (1965)
Санкт-Петербург
2:36:18
М - 21
М50 - 2
05:34 min/km
24
89
Михайлов Артем (1976)
Санкт-Петербург
2:38:25
М - 22
М35 - 13
05:38 min/km
25
39
Бозриков Николай (1977)
Хабаровский край
BOZRIKOVTEAM
2:39:05
М - 23
М35 - 14
05:41 min/km
26
93
Мусихин Константин (1986)
Ленинградская обл.
2:39:42
М - 24
М - 8
05:42 min/km
27
47
Воронов Антон (1983)
Санкт-Петербург
КсюШа&ТоШа
2:39:43
М - 25
М35 - 15
05:42 min/km
28
57
Заводова Анна (1972)
Санкт-Петербург
Сильвия
2:39:44
Ж - 3
Ж35 - 2
05:42 min/km
29
48
Воронюк Марина (1984)
Санкт-Петербург
2:39:45
Ж - 4
Ж35 - 3
05:42 min/km
30
43
Васин Михаил (1985)
Санкт-Петербург
2:41:23
М - 26
М35 - 16
05:46 min/km
31
42
Васильев Роман (1983)
Санкт-Петербург
2:43:58
М - 27
М35 - 17
05:50 min/km
32
70
Коротеев Михаил (1975)
Санкт-Петербург
ФорМуЛа
2:46:38
М - 28
М35 - 18
05:57 min/km
33
117
Черненков Юрий (1986)
Санкт-Петербург
2:48:30
М - 29
М - 9
06:01 min/km
34
118
Шаманов Сергей (1989)
Санкт-Петербург
Nex Team
2:49:50
М - 30
М - 10
06:03 min/km
35
63
Иванов Павел (1985)
Санкт-Петербург
Dикие
2:49:58
М - 31
М35 - 19
06:03 min/km
36
88
Мигунова Екатерина (1982)
Ленинградская обл.
За Ленинград!
2:49:59
Ж - 5
Ж35 - 4
06:03 min/km
37
100
Поспелов Игорь (1984)
Санкт-Петербург
AtomRun
2:50:59
М - 32
М35 - 20
06:06 min/km
38
110
Третьяков Семён (1986)
Санкт-Петербург
proRunning
2:51:05
М - 33
М - 11
06:06 min/km
39
121
Шмелёв Григорий (1979)
Новосибирская обл.
СОЮЗ-54
2:51:13
М - 34
М35 - 21
06:06 min/km
40
59
Зиневич Константин (1983)
Санкт-Петербург
2:51:20
М - 35
М35 - 22
06:07 min/km
41
40
Borisov Pavel (1984)
Москва
Бегу за чудом
2:51:47
М - 36
М35 - 23
06:07 min/km
42
58
Зайцев Александр (1989)
Ленинградская обл.
2:53:51
М - 37
М - 12
06:13 min/km
43
116
Фомичев Александр (1993)
Санкт-Петербург
Бегом Быстрее
2:54:43
М - 38
М - 13
06:14 min/km
44
92
Моргач Роман (1987)
Санкт-Петербург
2:56:31
М - 39
М - 14
06:18 min/km
45
61
Иванов Владимир (1991)
Санкт-Петербург
2:58:02
М - 40
М - 15
06:21 min/km
46
99
Попов Роман (1980)
Санкт-Петербург
Бой с ленью
2:59:50
М - 41
М35 - 24
06:26 min/km
47
46
Волков Константин (1980)
Санкт-Петербург
3:02:42
М - 42
М35 - 25
06:32 min/km
48
90
Михеева Мария (1986)
Санкт-Петербург
3:02:51
Ж - 6
Ж - 2
06:32 min/km
49
84
Малыгин Иван (1979)
Санкт-Петербург
3:04:26
М - 43
М35 - 26
06:35 min/km
50
108
Степанов Анатолий (1981)
Москва
3:05:00
М - 44
М35 - 27
06:36 min/km
51
35
Барский Александр (1974)
Санкт-Петербург
3:06:36
М - 45
М35 - 28
06:40 min/km
52
246
Ригин Дмитрий (1985)
Санкт-Петербург
Sportsmenus Anonimus
3:07:16
М - 46
М35 - 29
06:41 min/km
53
51
Горохова Ирина (1963)
Санкт-Петербург
НикПартс
3:07:26
Ж - 7
Ж50 - 1
06:41 min/km
54
122
Шолохов Сергей (1979)
Санкт-Петербург
JoySport
3:07:29
М - 47
М35 - 30
06:41 min/km
55
80
Леонова Татьяна (1978)
Ленинградская обл.
Гатчинские пробежки
3:09:56
Ж - 8
Ж35 - 5
06:46 min/km
56
66
Киселева Ирина (1989)
Санкт-Петербург
Dикие
3:12:25
Ж - 9
Ж - 3
06:51 min/km
57
87
Мещерякова Наталия (1970)
Санкт-Петербург
Сосновка
3:13:35
Ж - 10
Ж50 - 2
06:54 min/km
58
86
Марковец Михаил (1975)
Санкт-Петербург
3:14:41
М - 48
М35 - 31
06:56 min/km
59
69
Моргач Сергей (1985)
Санкт-Петербург
3:16:53
М - 49
М35 - 32
07:01 min/km
60
56
Жирнов Павел (1986)
Санкт-Петербург
PAP
3:17:41
М - 50
М - 16
07:03 min/km
61
68
Комулайнен Анжелика (1983)
Санкт-Петербург
PAP
3:17:46
Ж - 11
Ж35 - 6
07:03 min/km
62
125
Яцуляк Павел (1980)
Санкт-Петербург
PAP
3:17:46
М - 51
М35 - 33
07:03 min/km
63
41
Буга Алексей (1975)
Архангельская обл.
Vokueva team
3:32:54
М - 52
М35 - 34
07:36 min/km
64
82
Максимова Ольга (1999)
Санкт-Петербург
3:34:47
Ж - 12
Ж - 4
07:40 min/km
65
34
Балкаров Вячеслав (1992)
Санкт-Петербург
3:34:56
М - 53
М - 17
07:40 min/km
66
75
Крылова Елена (1963)
Санкт-Петербург
Galaxy
3:36:46
Ж - 13
Ж50 - 3
07:45 min/km
67
32
Баженов Михаил (1973)
Санкт-Петербург
3:39:58
М - 54
М35 - 35
07:51 min/km
68
36
Шпагина Елена (1986)
Санкт-Петербург
3:45:07
Ж - 14
Ж - 5
08:03 min/km
69
157
Вергей Ростислав (1992)
Санкт-Петербург
3:45:08
М - 55
М - 18
08:03 min/km
70
124
Яжбина Надежда (1995)
Санкт-Петербург
VOKUEVA team
3:52:56
Ж - 15
Ж - 6
08:20 min/km
71
104
Самойленко Елена (1986)
Санкт-Петербург
3:53:14
Ж - 16
Ж - 7
08:20 min/km
72
79
Лебедева Дарья (1989)
Санкт-Петербург
Чайные Бега Питер
3:57:03
Ж - 17
Ж - 8
08:27 min/km
73
72
Костин Владимир (1989)
Санкт-Петербург
Чайные Бега Питер
3:57:05
М - 56
М - 19
08:27 min/km
74
62
Сидорова Светлана (1986)
Санкт-Петербург
чайные бега
3:57:08
Ж - 18
Ж - 9
08:27 min/km
75
76
Кузьмин Дмитрий (1969)
Санкт-Петербург
RUN9
4:00:45
М - 57
М50 - 3
08:35 min/km
76
67
Ковалев Михаил (1985)
Санкт-Петербург
4:01:03
М - 58
М35 - 36
08:35 min/km
77
74
Кричевский Андрей (1989)
Санкт-Петербург
Alfatrail
4:02:37
М - 59
М - 20
08:40 min/km
78
55
Жбанова Инесса (1960)
Санкт-Петербург
Динамо-СПБ
4:08:09
Ж - 19
Ж50 - 4
08:51 min/km
79
45
Вильховецкая Олеся (1980)
Санкт-Петербург
4:27:44
Ж - 20
Ж35 - 7
09:34 min/km
DNF
71
Короткова Дарья (1989)
Ленинградская обл.
White Wolves
---
---

Other competitions of this organiser: past future



© O-time.ru 2020     Информация для организаторов