06.07.2024 СБ :: Ленинградская обл., ж/д ст. Яппиля, оз. Зеркальное
COME ON SWIMRUN 2024



Total finishers 322   Total distance 3936.9 km
Average pace: 09:45 min/km   Max pace: 06:13 min/km


~58%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
76
Mikhailusov Aleksey (1994)
р. Коми
Vyvodnoi
1:37:42,8
1:37:42,3
М - 1
06:15 min/km
2
40
Астафьев Константин (1985)
Санкт-Петербург
Gazprom Triathlon Team
1:39:08,6
1:39:08,1
М - 2
06:21 min/km
3
62
Котов Сергей (1989)
Ленинградская обл.
SL Team
1:39:37,0
1:39:36,5
М - 3
06:23 min/km
4
9
Гостева Мария (1989)
Санкт-Петербург
LYATSKIY TESM
1:50:20,1
1:50:18,4
Ж - 1
07:03 min/km
5
47
Главатских Алексей (1974)
Санкт-Петербург
1:56:56,9
1:56:56,7
М - 4
07:30 min/km
6
63
Kuvshinnikov Mikhail (1981)
Almaty
1:57:24,8
1:57:22,2
М - 5
07:30 min/km
7
17
Кукко Екатерина (1984)
Ленинградская обл.
Гатчинский район
1:59:46,4
1:59:44,3
Ж - 2
07:40 min/km
8
78
Мурашов Алексей (1982)
Санкт-Петербург
leoswimclub
1:59:56,8
1:59:48,1
М - 6
07:40 min/km
9
44
Волков Константин (1970)
Санкт-Петербург
СК Шершень
2:00:03,5
2:00:02,9
М - 7
aМ50 - 1
07:40 min/km
10
88
Потравко Антон (1981)
Санкт-Петербург
Pacman
2:00:11,7
2:00:09,8
М - 8
07:42 min/km
11
82
Панов Сергей (1978)
Санкт-Петербург
NevSki Club
2:01:29,9
2:01:22,8
М - 9
07:47 min/km
12
1
Альмухаметова Фарида (1991)
Санкт-Петербург
2:01:47,0
2:01:43,0
Ж - 3
07:47 min/km
13
97
Шершов Станислав (1978)
Санкт-Петербург
2:02:21,3
2:02:19,0
М - 10
07:49 min/km
14
41
Баженов Евгений (1971)
Санкт-Петербург
Iloveswimming
2:03:05,2
2:03:01,1
М - 11
aМ50 - 2
07:53 min/km
15
65
Кузнецов Илья (1989)
Московская обл.
2:03:22,6
2:03:14,5
М - 12
07:53 min/km
16
38
Александров Иван (1974)
р. Карелия
KARJALAN SWIMRUN
2:04:36,5
2:04:34,2
М - 13
aМ50 - 3
07:58 min/km
17
39
Анашкин Владимир (1987)
Ленинградская обл.
Киви
2:04:43,5
2:04:28,5
М - 14
07:58 min/km
18
21
Мартюкова Дарья (1989)
Санкт-Петербург
Mevis
2:05:17,5
2:05:13,6
Ж - 4
08:00 min/km
19
89
Путалов Глеб (1975)
Санкт-Петербург
2:05:29,5
2:05:23,8
М - 15
08:03 min/km
20
51
Грушко Александр (1980)
Санкт-Петербург
2:05:32,9
2:05:31,8
М - 16
08:03 min/km
21
26
Назарова Александра (1998)
Санкт-Петербург
leoSWIMclub
2:07:43,4
2:07:36,8
Ж - 5
08:10 min/km
22
72
Левчук Александр (1992)
Санкт-Петербург
2:07:57,4
2:07:51,7
М - 17
08:12 min/km
23
54
Жолудев Данила (1979)
Санкт-Петербург
SLTeam
2:10:25,0
2:10:22,1
М - 18
08:22 min/km
24
100
Плотников Алесандр (1997)
Санкт-Петербург
2:10:57,7
2:10:54,6
М - 19
08:22 min/km
25
56
Иванов Антон (1986)
Санкт-Петербург
LeoSWIMCLUB
2:11:20,5
2:11:17,7
М - 20
08:25 min/km
26
85
Переверзев Олег (1990)
Ленинградская обл.
Гатчинские пробежки
2:12:47,6
2:12:29,8
М - 21
08:30 min/km
27
32
Сидорова Евгения (1989)
Санкт-Петербург
lets swim
2:14:24,9
2:14:20,1
Ж - 6
08:35 min/km
28
83
Паратовский Александр (1971)
Санкт-Петербург
APZDL TEAM
2:16:58,4
2:16:51,9
М - 22
aМ50 - 4
08:46 min/km
29
81
Непомилуев Алексей (1994)
Санкт-Петербург
2:17:01,2
2:16:58,3
М - 23
08:46 min/km
30
13
Камынина Александра (1980)
Москва
2:17:12,5
2:17:06,1
Ж - 7
08:46 min/km
31
96
Уксусов Владимир (1986)
Санкт-Петербург
2:17:39,1
2:17:35,3
М - 24
08:49 min/km
32
7
Герман Ксения (1987)
Санкт-Петербург
Сосновка
2:17:47,6
2:17:45,4
Ж - 8
08:49 min/km
33
23
Миронова Елена (1984)
Москва
Vento
2:17:48,9
2:17:41,8
Ж - 9
08:49 min/km
34
16
Крупачева Цира (1985)
Санкт-Петербург
Lyatskiy team
2:18:17,0
2:18:11,3
Ж - 10
08:51 min/km
35
84
Пархоменко Александр (1980)
Санкт-Петербург
Пыжики
2:18:20,5
2:18:07,2
М - 25
08:51 min/km
36
79
Мурга Иван (1985)
Москва
2:18:54,9
2:18:48,2
М - 26
08:54 min/km
37
87
Портей Александр (1988)
Санкт-Петербург
STROKES
2:20:26,9
2:20:14,0
М - 27
09:00 min/km
38
43
Васильев Александр (1958)
Ленинградская обл.
Сильвия
2:20:58,5
2:20:50,5
М - 28
aМ50 - 5
09:00 min/km
39
98
Ширяев Тарас (1982)
Санкт-Петербург
2:21:25,2
2:21:14,2
М - 29
09:03 min/km
40
50
Григорьев Михаил (1977)
Санкт-Петербург
Zia Swimming
2:21:41,0
2:21:35,7
М - 30
09:03 min/km
41
91
Саенко Иван (1979)
Ленинградская обл.
Сильвия
2:22:32,9
2:22:29,5
М - 31
09:09 min/km
42
61
Козырев Олег (1984)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:22:45,1
2:22:36,5
М - 32
09:09 min/km
43
19
Лаврушкина Неонилла (1980)
Санкт-Петербург
LYATSKIY TEAM
2:22:59,3
2:22:44,9
Ж - 11
09:09 min/km
44
45
Воронков Руслан (1980)
Санкт-Петербург
Katavasija
2:23:19,0
2:23:08,9
М - 33
09:09 min/km
45
99
Шойнжуров Леонид (1991)
Санкт-Петербург
Gravity
2:23:54,1
2:23:44,5
М - 34
09:12 min/km
46
42
Богоявленский Николай (1990)
Санкт-Петербург
Hydra Open Water
2:24:51,2
2:24:31,7
М - 35
09:15 min/km
47
80
Назарцев Андрей (1983)
Москва
2:25:18,2
2:24:58,2
М - 36
09:18 min/km
48
59
Калин Артем (1987)
Санкт-Петербург
2:25:34,4
2:25:34,2
М - 37
09:18 min/km
49
86
Погорелов Дмитрий (1980)
Санкт-Петербург
Причал Ю
2:25:46,0
2:25:35,7
М - 38
09:18 min/km
50
66
Кулешов Максим (1983)
Санкт-Петербург
2:25:47,1
2:25:41,8
М - 39
09:21 min/km
51
93
Смирнов Сергей (1979)
Санкт-Петербург
Piranha
2:26:29,8
2:26:25,9
М - 40
09:21 min/km
52
77
Михайлов Владимир (1966)
Санкт-Петербург
2:29:12,1
2:28:58,9
М - 41
aМ50 - 6
09:31 min/km
53
33
Трофимова Ирина (1986)
Москва
Бег с удовольствием
2:29:58,6
2:29:49,0
Ж - 12
09:34 min/km
54
15
Ковалева Ольга (1974)
Санкт-Петербург
2:30:18,9
2:30:05,4
Ж - 13
aЖ50 - 1
09:38 min/km
55
20
Лазарева Анна (1981)
Санкт-Петербург
2:30:54,7
2:30:50,6
Ж - 14
09:41 min/km
56
94
Соколов Вячеслав (1980)
Москва
Vento
2:30:57,2
2:30:49,5
М - 42
09:41 min/km
57
53
Ёжкин Дмитрий (1983)
Санкт-Петербург
Ё-team
2:31:02,9
2:30:50,8
М - 43
09:41 min/km
58
49
Голубков Иван (1979)
Санкт-Петербург
2:31:21,8
2:31:11,1
М - 44
09:41 min/km
59
64
Кудряшов Константин (1983)
Санкт-Петербург
2:31:39,8
2:31:21,8
М - 45
09:41 min/km
60
57
Иванов Сергей (1973)
Санкт-Петербург
2:32:22,2
2:32:11,5
М - 46
aМ50 - 7
09:44 min/km
61
5
Вихрова Татьяна (1986)
Санкт-Петербург
Leoswimclub
2:35:06,7
2:34:59,1
Ж - 15
09:55 min/km
62
92
Слободянюк Илья (1987)
Санкт-Петербург
Боль и страдание
2:35:53,7
2:35:48,7
М - 47
09:58 min/km
63
71
Лебедев Александр (1976)
Санкт-Петербург
Горыныч
2:36:28,0
2:36:21,7
М - 48
10:02 min/km
64
69
Курочкин Владислав (1978)
Москва
2:36:32,3
2:36:24,4
М - 49
10:02 min/km
65
58
Ильин Кирилл (1985)
Санкт-Петербург
leoSWIMclub
2:37:12,2
2:36:51,4
М - 50
10:02 min/km
66
14
Кичелюк Ирина (1976)
Санкт-Петербург
Drive
2:39:56,7
2:39:43,1
Ж - 16
10:13 min/km
67
31
Рыбаева Валентина (1981)
Санкт-Петербург
2:40:51,1
2:40:45,9
Ж - 17
10:17 min/km
68
35
Шнейдер Дарья (1980)
Москва
Runlab
2:41:15,1
2:40:56,9
Ж - 18
10:17 min/km
69
48
Гладкий Илья (1982)
Москва
VENTO
2:41:25,0
2:41:16,6
М - 51
10:21 min/km
70
70
Курятников Виктор (1982)
Санкт-Петербург
Leoswimclub
2:42:02,6
2:41:56,7
М - 52
10:21 min/km
71
29
Рослякова Алина (1983)
Санкт-Петербург
Leoswimclub
2:42:02,6
2:41:55,5
Ж - 19
10:21 min/km
72
90
Садовский Сергей (1977)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:43:09,7
2:43:00,9
М - 53
10:28 min/km
73
28
Розанова Любовь (1985)
Санкт-Петербург
2:43:28,0
2:43:13,8
Ж - 20
10:28 min/km
74
95
Соловьев Игорь (1972)
Санкт-Петербург
ILSS
2:45:39,7
2:45:25,3
М - 54
aМ50 - 8
10:36 min/km
75
25
Мытинская Евгения (1984)
Санкт-Петербург
White Wolves
2:45:41,1
2:45:24,1
Ж - 21
10:36 min/km
76
8
Горькова Наталья (1972)
Москва
Silver Swim
2:46:00,5
2:45:41,1
Ж - 22
aЖ50 - 2
10:36 min/km
77
36
Яблокова Алина (1989)
Санкт-Петербург
2:48:18,1
2:48:05,7
Ж - 23
10:45 min/km
78
6
Волкова Наталья (1975)
Москва
Tochka Rosta
2:58:15,9
2:57:52,1
Ж - 24
11:24 min/km
79
73
Ложкин Александр (1957)
Москва
КузМастерс
2:58:54,2
2:58:45,7
М - 55
aМ50 - 9
11:29 min/km
80
27
Огурцова Наталия (1986)
Московская обл.
ТочкаРоста
2:59:45,4
2:59:22,2
Ж - 25
11:29 min/km
81
12
Казеннова Надежда (1975)
Москва
3:04:48,3
3:04:29,5
Ж - 26
11:49 min/km
82
4
Васенева Ирина (1990)
Санкт-Петербург
3:05:31,0
3:05:19,1
Ж - 27
11:54 min/km
83
30
Рощина Алина (1990)
Санкт-Петербург
3:06:24,5
3:06:12,9
Ж - 28
11:54 min/km
84
52
Дудкин Дмитрий (1983)
Санкт-Петербург
3:20:19,6
3:19:55,8
М - 56
12:49 min/km
85
46
Востряков Максим (1979)
Санкт-Петербург
starперцы_team
3:22:21,3
3:21:57,3
М - 57
12:55 min/km
86
24
Митина Ирина (1973)
Москва
Триатлон-НН
3:22:29,5
3:22:06,6
Ж - 29
aЖ50 - 3
12:55 min/km
87
10
Зайцева Ксения (1982)
Ленинградская обл.
Можно я с тобой?
3:35:31,7
3:35:11,4
Ж - 30
13:46 min/km
88
34
Трофимова Наталья (1978)
Москва
@safonovcoach DREAM TEAM
3:44:39,6
3:44:17,9
Ж - 31
14:22 min/km
89
2
Бадьина Нина (1962)
Москва
Ковальски Дрим Тим
3:44:39,7
3:44:18,1
Ж - 32
aЖ50 - 4
14:22 min/km

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024    Политика_конфиденциальности