03.03.2024 ВС :: г. Петрозаводск, Центр «Ялгора» (Пиньгуба)
Onego Ice Ultra



Total finishers 159   Total distance 2480 km
Average pace: 07:24 min/km   Max pace: 04:53 min/km


~15%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
536
Никитин Константин (1983)
Новгородская обл.
4:53:07,5
М - 1
М40 - 1
05:52 min/km
2
545
Стрельцов Виктор (1999)
Мурманская обл.
4:53:14,6
М - 2
М18 - 1
05:52 min/km
3
516
Дьяков Владимир (1986)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
5:22:17,6
М - 3
М30 - 1
06:26 min/km
4
525
Королёв Антон (1983)
Ленинградская обл.
КЛБ Сильвия
5:32:16,6
М - 4
М40 - 2
06:38 min/km
5
520
Кайченова Ал?на (1987)
Мурманская обл.
Северное сияние/UltraRunningCl
5:44:30,4
Ж - 1
Ж30 - 1
06:53 min/km
6
504
Баловнев Дмитрий (1982)
Москва
5:51:41,3
М - 5
М40 - 3
07:01 min/km
7
556
Шилов Максим (1974)
Москва
5:59:22,7
М - 6
М40 - 4
07:11 min/km
8
554
Шадрин Юрий (1984)
Санкт-Петербург
6:12:18,3
М - 7
М30 - 2
07:26 min/km
9
547
Титов Юрий (1984)
р. Карелия
Karelia Ski Team
6:20:08,2
М - 8
М30 - 3
07:36 min/km
10
508
Варлашкин Александр (1983)
Санкт-Петербург
6:35:38,8
М - 9
М40 - 5
07:53 min/km
11
543
Сафронов Олег (1974)
Москва
6:37:34,3
М - 10
М40 - 6
07:56 min/km
12
517
Журавская Светлана (1977)
Могилёвская область
6:56:00,9
Ж - 2
Ж40 - 1
08:20 min/km
13
510
Ватаву Денис (1977)
Москва
Korolevultraclub
6:59:12,8
М - 11
М40 - 7
08:22 min/km
14
530
Локтев Сергей (1981)
Москва
7:01:38,2
М - 12
М40 - 8
08:25 min/km
15
546
Сусенков Данил (1996)
Саратовская обл.
-
7:05:59,4
М - 13
М18 - 2
08:30 min/km
16
522
Кашкин Максим (1976)
Вологодская обл.
7:07:33,0
М - 14
М40 - 9
08:32 min/km
17
539
Порхимович Александр (1997)
р. Карелия
Совместные пробежки
7:14:45,4
М - 15
М18 - 3
08:40 min/km
18
531
Лютых Виктор (1981)
Москва
7:17:46,6
М - 16
М40 - 10
08:46 min/km
19
542
Розанова Любовь (1985)
Санкт-Петербург
7:35:05,4
Ж - 3
Ж30 - 2
09:06 min/km
20
535
Мартьянов Артем (1988)
Москва
.
7:41:57,8
М - 17
М30 - 4
09:15 min/km
DNF
501
Алексеев Николай (1984)
Санкт-Петербург
---
---
DNF
502
Андрейкин Алексей (1987)
Рязанская обл.
СК "Азъ"
---
---
DNF
505
Барков Александр (1984)
Курская обл.
---
---
DNF
511
Волков Андрей (1980)
Нижегородская обл.
UltRun
---
---
DNF
512
Волков Артем (1981)
Нижегородская обл.
Strаngers
---
---
DNF
521
Kasatkin Leonid (1983)
Санкт-Петербург
---
---
DNF
524
Коркин Евгений (1990)
Санкт-Петербург
78 Run
---
---
DNF
548
Трубицын Данило (1980)
Ямало-Ненецкий АО
Нет
---
---
DNF
555
Шатов Максим (1978)
р. Карелия
ЛенивыеБулки
---
---

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024    Политика_конфиденциальности