04.11.2023 СБ :: Истра, «Сыроварня Олега Сироты»
Народный Трейл



Total finishers 245   Total distance 2510.65 km
Average pace: 06:55 min/km   Max pace: 03:15 min/km


~76%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
48
Семенов Николай (1981)
Московская обл.
1:30:33,0
1:30:32,4
М - 1
04:31 min/km
2
12
Демин Александр (1983)
Московская обл.
1:31:39,6
1:31:38,9
М - 2
04:34 min/km
3
55
Терентьев Александр (1991)
Московская обл.
1:34:55,4
1:34:55,0
М - 3
04:44 min/km
4
28
Ладыгин Павел (1984)
Московская обл.
ERA.RUN
1:42:01,3
1:42:00,4
М - 4
05:05 min/km
5
37
Петров Денис (1992)
Московская обл.
1:44:46,6
1:44:45,7
М - 5
05:14 min/km
6
4
Андреев Юрий (1982)
Москва
1:47:51,9
1:46:20,8
М - 6
05:19 min/km
7
64
Яшенков Евгений (1983)
Москва
DustyDumbbels
1:48:41,6
1:48:37,0
М - 7
05:25 min/km
8
56
Терехов Антон (1970)
Московская обл.
1:48:50,3
1:48:49,8
М - 8
05:26 min/km
9
45
Рыбаков Роман (1983)
Москва
Бег С Удовольствием
1:48:51,1
1:48:49,8
М - 9
05:26 min/km
10
5
Андрианова Анастасия (1994)
Москва
Xfitsoutharena
1:49:01,2
1:49:00,0
Ж - 1
05:26 min/km
11
11
Давыдов Александр (1981)
Москва
RosatomRunnigClub
1:53:26,2
1:53:24,9
М - 10
05:40 min/km
12
29
Малекин Алексей (1986)
Московская обл.
КСЕ "Р.О.Д.Ъ."
1:54:09,7
1:54:08,1
М - 11
05:42 min/km
13
39
Потапов Александр (1988)
Москва
Gazprom Triathlon Team
1:56:40,4
1:56:39,0
М - 12
05:49 min/km
14
57
Титушкин Михаил (1986)
Московская обл.
ISTRRUN
2:03:43,0
2:03:37,9
М - 13
06:10 min/km
15
23
Козырев Александр (1980)
Московская обл.
Run Zeppelin
2:04:51,7
2:04:49,3
М - 14
06:14 min/km
16
33
Новиков Кирилл (1989)
Московская обл.
Run Zeppelin
2:04:51,7
2:04:49,1
М - 15
06:14 min/km
17
35
Павлов Дмитрий (1985)
Московская обл.
Istrrun
2:05:44,3
2:05:42,8
М - 16
06:17 min/km
18
50
Соломатин Сергей (1987)
Москва
Беганутые
2:07:18,7
2:07:14,8
М - 17
06:21 min/km
19
27
Кутырев Илья (1978)
Москва
Беганутые
2:07:24,2
2:07:20,3
М - 18
06:21 min/km
20
24
Котов Игорь (1987)
Московская обл.
2:07:53,9
2:07:51,1
М - 19
06:23 min/km
21
15
Дернакова Галина (1995)
Москва
2:08:32,3
2:08:31,5
Ж - 2
06:26 min/km
22
51
Соломатина Кира (1983)
Москва
Беганутые
2:08:40,5
2:08:36,6
Ж - 3
06:26 min/km
23
40
Прокудин Вячеслав (1982)
Московская обл.
Кусково "Сухой пруд"
2:08:44,3
2:08:42,2
М - 20
06:26 min/km
24
22
Карташова Любовь (1994)
Москва
Бег с удовольствием
2:08:55,6
2:08:54,6
Ж - 4
06:26 min/km
25
61
Химанов Александр (1989)
Москва
РЖД
2:10:48,1
2:10:44,3
М - 21
06:32 min/km
26
52
Стасина Мария (1980)
Московская обл.
ISTRRUN
2:10:48,4
2:10:47,1
Ж - 5
06:32 min/km
27
17
Жукова Анастасия (1972)
Москва
Бег с удовольствием
2:16:23,8
2:16:20,5
Ж - 6
06:49 min/km
28
58
Тонков Михаил (1967)
Москва
2:18:16,9
2:18:14,3
М - 22
06:54 min/km
29
38
Петухов Геннадий (1982)
Москва
2:18:49,1
2:18:45,1
М - 23
06:56 min/km
30
47
Сверчков Павел (1986)
Москва
Rosatom
2:19:59,0
2:19:55,2
М - 24
07:00 min/km
31
46
Рябинкин Игорь (1985)
Московская обл.
2:20:11,4
2:20:08,0
М - 25
07:00 min/km
32
10
Гусев Сергей (1972)
Москва
ISTRRUN
2:23:00,5
2:22:57,4
М - 26
07:09 min/km
33
21
Капитанов Вадим (1974)
Московская обл.
2:25:22,6
2:25:21,0
М - 27
07:16 min/km
34
60
Хидешели Георгий (1992)
Москва
РСХБ
2:25:42,1
2:25:39,7
М - 28
07:16 min/km
35
49
Смородин Дмитрий (1980)
Москва
2:26:28,8
2:26:25,6
М - 29
07:18 min/km
36
32
Нигматулин Георгий (1989)
Москва
БСУ
2:30:01,8
2:29:59,9
М - 30
07:30 min/km
37
59
Ханяфиев Ренат (1979)
Москва
РЖД
2:30:37,2
2:30:32,8
М - 31
07:32 min/km
38
25
Крупа Евгений (1983)
Москва
РЖД
2:30:37,2
2:30:33,0
М - 32
07:32 min/km
39
53
Супряга Юлия (1989)
Москва
2:30:41,1
2:30:37,3
Ж - 7
07:32 min/km
40
1
Абрамова Наталья (1997)
Москва
Wake&run
2:30:54,7
2:30:52,3
Ж - 8
07:32 min/km
41
14
Держаева Ольга (1975)
Москва
Бег с Удовольствием
2:31:33,3
2:31:30,6
Ж - 9
07:34 min/km
42
20
Калинина Оксана (1984)
Москва
Бег с удовольствием
2:31:33,5
2:31:30,7
Ж - 10
07:34 min/km
43
6
Баурова Наталья (1978)
Москва
2:33:06,3
2:33:02,4
Ж - 11
07:38 min/km
44
31
Моторова Людмила (1988)
Московская обл.
2:35:39,9
2:35:38,6
Ж - 12
07:47 min/km
45
9
Головатюк Виталий (1960)
Москва
2:35:44,3
2:35:39,5
М - 33
07:47 min/km
46
18
Ивченков Геннадий (1984)
Москва
2:40:01,4
2:39:59,8
М - 34
08:00 min/km
47
26
Кузнецов Владимир (1971)
Москва
2:42:49,9
2:42:47,8
М - 35
08:07 min/km
48
63
Шмелев Александр (1983)
Москва
2:44:12,5
2:44:10,0
М - 36
08:12 min/km
49
13
Державина Ольга (1992)
Москва
2:44:12,7
2:44:09,4
Ж - 13
08:12 min/km
50
42
Родионова Вера (1982)
Москва
Бег с удовольствием
2:52:04,4
2:52:01,3
Ж - 14
08:35 min/km
DNF
16
Ефимов Антон (1974)
Ивановская обл.
FCSM
---
---
DNF
54
Темкин Павел (1986)
Москва
ABST
---
---

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024