16.07.2023 ВС :: Истра, «Сыроварня Олега Сироты»
Сырный Трейл




Total finishers 606   Total distance 6920.06 km
Average pace: 06:52 min/km   Max pace: 03:25 min/km


~18%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
2082
Конякин Сергей (1987)
Москва
#конякины
1:19:50,0
1:19:49,0
М - 1
04:00 min/km
2
2169
Фарносов Андрей (1980)
Москва
Farnosov Team
1:23:47,6
1:23:46,5
М - 2
04:12 min/km
3
2130
Поздеев Константин (1994)
Московская обл.
1:26:43,8
1:26:42,1
М - 3
04:21 min/km
4
2029
Воробьев Денис (1984)
Москва
Becycle.ru
1:29:03,0
1:29:01,8
М - 4
04:28 min/km
5
2183
Шевченко Александр (1992)
Москва
Ironzel
1:29:28,1
1:29:26,5
М - 5
04:30 min/km
6
2109
Конякина Юлия (1989)
Москва
#конякины
1:30:43,1
1:30:42,1
Ж - 1
04:33 min/km
7
2043
Данченков Денис (1988)
Москва
1:31:07,1
1:31:05,5
М - 6
04:34 min/km
8
2052
Дроздов Сергей (1974)
Московская обл.
1:31:56,4
1:31:55,5
М - 7
04:37 min/km
9
2099
Макарова Анастасия (1992)
Москва
Farnosov team
1:36:46,8
1:36:46,2
Ж - 2
04:52 min/km
10
2166
Tryakin Andrey (1982)
Московская обл.
Istrrun
1:37:38,0
1:37:30,9
М - 8
04:54 min/km
11
2121
Паломанов Сергей (1993)
Москва
PussyHuntersRC
1:37:56,4
1:37:54,4
М - 9
04:55 min/km
12
2161
Темкин Павел (1986)
Москва
СК Альфа-Битца
1:38:33,9
1:38:31,8
М - 10
04:57 min/km
13
2135
Простов Никита (1977)
Москва
Темп
1:38:36,4
1:38:28,3
М - 11
04:57 min/km
14
2108
Михайлов Игорь (1986)
Московская обл.
Бег в Голицыно
1:39:22,9
1:39:15,7
М - 12
04:59 min/km
15
2060
Жукова Екатерина (1992)
Москва
1:40:26,1
1:40:25,3
Ж - 3
05:03 min/km
16
2083
Корнеев Алексей (1987)
Москва
РЖД
1:40:47,5
1:40:45,2
М - 13
05:03 min/km
17
2051
Дроздов Никита (1982)
Московская обл.
IQ RUNNERS
1:40:51,4
1:40:48,3
М - 14
05:03 min/km
18
2133
Прибытков Артем (1981)
Московская обл.
Goldfinch Team
1:41:15,3
1:41:13,3
М - 15
05:05 min/km
19
2008
Ануфриев Артем (1984)
Москва
Mikkeller Running Club Moscow
1:41:17,6
1:41:16,3
М - 16
05:05 min/km
20
2098
Макаров Евгений (1988)
Тверская обл.
1:41:47,0
1:41:45,1
М - 17
05:06 min/km
21
2128
Пиндюрин Кирилл (1983)
Московская обл.
1:42:41,6
1:42:40,3
М - 18
05:09 min/km
22
2068
Изикаев Артем (1984)
Москва
Тема Бега
1:43:48,0
1:43:37,7
М - 19
05:12 min/km
23
2093
Лебедев Александр (1989)
Москва
1:44:06,7
1:44:04,2
М - 20
05:14 min/km
24
2142
Русаков Никита (1982)
Московская обл.
Барсуки
1:44:08,0
1:43:57,1
М - 21
05:13 min/km
25
1133
Лобанков Аркадий (1982)
Москва
Дикие
1:44:20,9
1:44:18,6
М - 22
05:14 min/km
26
2105
Меньшов Александр (1984)
Московская обл.
1:44:25,4
1:44:22,2
М - 23
05:15 min/km
27
2026
Васютина Людмила (1982)
Москва
1:44:59,2
1:44:55,2
Ж - 4
05:16 min/km
28
2049
Долинов Константин (1982)
Москва
DD TEAM
1:45:02,3
1:44:58,3
М - 24
05:16 min/km
29
2002
Агафонов Алексей (1979)
Москва
1:45:20,9
1:45:17,7
М - 25
05:17 min/km
30
2176
Храброва Виктория (1992)
Москва
1:46:26,9
1:46:25,5
Ж - 5
05:21 min/km
31
2150
Симонов Игорь (1966)
Москва
1:47:04,5
1:47:01,0
М - 26
05:22 min/km
32
2162
Титов Алексей (1991)
Московская обл.
ISTRRUN
1:47:06,1
1:47:02,6
М - 27
05:22 min/km
33
2145
Рюмшин Андрей (1987)
Московская обл.
1:47:12,7
1:47:08,1
М - 28
05:23 min/km
34
2038
Гринкевич Сергей (1988)
Москва
1:47:30,9
1:47:26,1
М - 29
05:24 min/km
35
2188
Шульгин Павел (1988)
Московская обл.
1:48:51,4
1:48:40,2
М - 30
05:27 min/km
36
2181
Шарифуллин Рамиль (1965)
Тюменская обл.
СК "БАРС"
1:48:57,1
1:48:47,2
М - 31
05:27 min/km
37
2080
Кондин Виктор (1980)
Москва
Тушиноги
1:49:01,1
1:48:55,9
М - 32
05:28 min/km
38
2167
Тычков Владимир (1977)
Саратовская обл.
1:49:39,0
1:49:36,9
М - 33
05:31 min/km
39
2013
Бабкин Игорь (1968)
Московская обл.
Biathlonmasters
1:49:39,4
1:49:37,8
М - 34
05:31 min/km
40
2192
Петров Евгений (1980)
Москва
1:49:46,4
1:49:42,0
М - 35
05:31 min/km
41
2050
Донодин Дмитрий (1984)
Московская обл.
OLIMPIX.PRO
1:50:24,7
1:50:18,4
М - 36
05:33 min/km
42
2106
Микрюков Алексей (1979)
Москва
1:51:02,1
1:50:53,9
М - 37
05:34 min/km
43
2045
Денисов Денис (1987)
Московская обл.
1:51:11,8
1:51:06,0
М - 38
05:35 min/km
44
2158
Сонин Анатолий (1987)
Москва
1:51:16,2
1:51:11,3
М - 39
05:35 min/km
45
2103
Махлай Евгений (1986)
Москва
1:52:11,7
1:51:59,1
М - 40
05:37 min/km
46
2148
Селиванов Алексей (1983)
Москва
IRONZEL
1:52:11,7
1:52:04,1
М - 41
05:37 min/km
47
2113
Низамиев Марат (1988)
Москва
РЖД
1:52:14,8
1:52:00,0
М - 42
05:37 min/km
48
2147
Сапронов Григорий (1964)
Москва
1:52:16,7
1:52:03,5
М - 43
05:37 min/km
49
2061
Журавкова Александра (1994)
Московская обл.
HopeRunners
1:52:25,0
1:52:21,4
Ж - 6
05:38 min/km
50
2012
Ахиев Антон (1993)
Москва
Hope Runners
1:52:39,2
1:52:35,4
М - 44
05:40 min/km
51
2177
Цыганкова Наталья (1976)
Московская обл.
ODI-RUN
1:53:44,2
1:53:38,0
Ж - 7
05:42 min/km
52
2180
Черкасов Иван (1984)
Московская обл.
1:54:14,1
1:54:08,9
М - 45
05:44 min/km
53
2138
Расолько Оксана (1978)
Москва
М226
1:54:30,0
1:54:27,1
Ж - 8
05:46 min/km
54
2071
Кавунов Андрей (1985)
Московская обл.
БелкиRunners
1:54:37,5
1:54:32,0
М - 46
05:46 min/km
55
2182
Шатских Павел (1988)
Москва
Любая преграда - повод сдаться
1:55:20,6
1:55:13,6
М - 47
05:47 min/km
56
2104
Махортов Иннокентий (1999)
Московская обл.
1:55:26,1
1:55:21,7
М - 48
05:48 min/km
57
2033
Ганиева Айгуль (1982)
Москва
1:57:21,8
1:57:20,1
Ж - 9
05:54 min/km
58
2122
Панаиотиди Федор (1986)
Москва
1:57:33,5
1:57:30,8
М - 49
05:54 min/km
59
2111
Неруш Вячеслав (1977)
Московская обл.
1:58:02,6
1:57:55,5
М - 50
05:55 min/km
60
2163
Титушкин Михаил (1986)
Московская обл.
Istrarun
1:58:03,7
1:57:55,5
М - 51
05:55 min/km
61
2191
Друэн Жорж (1973)
Франция
1:58:15,1
1:58:04,3
М - 52
05:55 min/km
62
2016
Барченков Владимир (1989)
Владимирская обл.
1:58:26,8
1:58:18,1
М - 53
05:57 min/km
63
2069
Илющенко Юлия (1986)
Москва
МКБ
1:58:58,2
1:58:56,9
Ж - 10
05:58 min/km
64
2011
Артемьева Рита (1970)
Минск
Аматар
1:58:58,2
1:58:53,8
Ж - 11
05:58 min/km
65
2028
Ветров Константин (1983)
Москва
2:00:01,3
1:59:58,2
М - 54
06:02 min/km
66
2035
Гонтаренко Сергей (1981)
Московская обл.
Истринская сыроварня
2:01:50,3
2:01:47,2
М - 55
06:07 min/km
67
2062
Зайковский Егор (1992)
Москва
PussyHuntersRC
2:02:20,1
2:02:18,1
М - 56
06:09 min/km
68
2143
Рыбаков Роман (1983)
Москва
Бег с Удовольствием
2:02:27,3
2:02:23,6
М - 57
06:09 min/km
69
2042
Дамарад Александр (1978)
Московская обл.
ISTRRUN
2:03:41,2
2:03:38,5
М - 58
06:13 min/km
70
2101
Малекин Алексей (1986)
Московская обл.
2:04:34,9
2:04:28,6
М - 59
06:15 min/km
71
2040
Гунтер Алексей (1975)
Москва
2:04:42,3
2:04:31,7
М - 60
06:15 min/km
72
2107
Минаков Алексей (1980)
Москва
О-Клуб
2:05:10,1
2:04:58,4
М - 61
06:17 min/km
73
2190
Беляева Ирина (1982)
Москва
2:05:21,8
2:05:18,0
Ж - 12
06:18 min/km
74
2010
Артемьев Александр (1970)
Минск
Аматар
2:05:47,8
2:05:43,0
М - 62
06:18 min/km
75
2131
Поляков Родион (1975)
Московская обл.
Авега
2:06:36,4
2:06:29,8
М - 63
06:21 min/km
76
2048
Долгачев Денис (1982)
Московская обл.
2:06:41,2
2:06:29,1
М - 64
06:21 min/km
77
2004
Александров Игорь (1988)
Москва
2:06:55,7
2:06:47,1
М - 65
06:23 min/km
78
2110
Некрытова Наталья (1989)
Москва
2:07:19,1
2:07:14,6
Ж - 13
06:24 min/km
79
2189
Юнаковский Владимир (1986)
Москва
2:07:32,4
2:07:23,5
М - 66
06:24 min/km
80
2022
Брайт Мария (1995)
Москва
2:07:44,1
2:07:30,4
Ж - 14
06:24 min/km
81
2020
Беренцева Надежда (1991)
Московская обл.
2:08:19,1
2:08:11,6
Ж - 15
06:27 min/km
82
2084
Корсак Маргарита (1997)
Москва
2:08:30,0
2:08:27,0
Ж - 16
06:27 min/km
83
2075
Каюмов Асадулло (1989)
Московская обл.
2:09:19,6
2:09:10,3
М - 67
06:29 min/km
84
2054
Ермин Геннадий (1978)
Москва
2:09:44,7
2:09:32,3
М - 68
06:30 min/km
85
2066
Иванова Анна (1991)
Москва
2:10:07,3
2:09:55,1
Ж - 17
06:32 min/km
86
2170
Федюнин Константин (1981)
Московская обл.
Простобег
2:10:09,1
2:10:03,5
М - 69
06:32 min/km
87
2152
Смородин Дмитрий (1980)
Москва
2:10:13,4
2:10:00,8
М - 70
06:32 min/km
88
2119
Орлов Филипп (1984)
Москва
Dикие
2:10:32,1
2:10:26,2
М - 71
06:33 min/km
89
2095
Логинов Павел (1992)
Москва
Строгино
2:10:44,3
2:10:33,8
М - 72
06:33 min/km
90
2120
Павлов Петр (1997)
Москва
Izmylong
2:10:50,3
2:10:47,5
М - 73
06:35 min/km
91
2127
Пиляев Вадим (1980)
Москва
Prostobeg
2:11:20,8
2:11:14,2
М - 74
06:36 min/km
92
2132
Помазуева Мария (1982)
Московская обл.
Атлет во благо
2:11:25,2
2:11:20,0
Ж - 18
06:36 min/km
93
2087
Крутов Дмитрий (1983)
Москва
2:12:21,3
2:12:06,2
М - 75
06:38 min/km
94
2074
Карчевская Анастасия (1994)
Москва
2:12:36,7
2:12:20,5
Ж - 19
06:40 min/km
95
2159
Стеблевский Александр (1983)
Москва
2:13:13,0
2:13:07,9
М - 76
06:41 min/km
96
2090
Кутырев Илья (1978)
Москва
2:13:26,4
2:13:12,7
М - 77
06:41 min/km
97
2156
Соломатин Сергей (1987)
Москва
2:13:36,2
2:13:22,1
М - 78
06:43 min/km
98
2137
Ракитина Екатерина (1986)
Москва
2:13:47,5
2:13:38,8
Ж - 20
06:43 min/km
99
2157
Соломатина Кира (1983)
Москва
2:13:58,8
2:13:44,9
Ж - 21
06:43 min/km
100
2124
Пахомов Дмитрий (1978)
Москва
2:14:29,4
2:14:21,4
М - 79
06:44 min/km
101
2175
Хидешели Георгий (1992)
Москва
РСХБ
2:14:56,8
2:14:51,5
М - 80
06:46 min/km
102
2086
Крашенинникова Юлия (1982)
Санкт-Петербург
Sam Super Team
2:15:10,8
2:15:02,8
Ж - 22
06:48 min/km
103
2063
Зацепин Александр (1985)
Москва
Закаленные сердца
2:15:56,5
2:15:47,4
М - 81
06:49 min/km
104
2070
Кабаргина Анна (1980)
Москва
2:16:03,5
2:15:50,8
Ж - 23
06:49 min/km
105
2125
Песков Илья (1990)
Москва
Щекотка Club
2:17:31,9
1:57:34,9
М - 82
05:54 min/km
106
2032
Гамова Екатерина (1992)
Москва
2:18:06,0
2:17:56,8
Ж - 24
06:56 min/km
107
2006
Алехин Артем (1970)
Московская обл.
Run Zeppelin
2:18:17,6
2:18:13,5
М - 83
06:56 min/km
108
2123
Паневкин Николай (1994)
Московская обл.
2:18:27,2
2:18:19,0
М - 84
06:56 min/km
109
2039
Гринкевич Янна (1988)
Москва
2:18:54,3
2:18:50,2
Ж - 25
06:58 min/km
110
2046
Дербенёв Михаил (1997)
Московская обл.
2:19:01,9
2:18:54,4
М - 85
06:58 min/km
111
2044
Демашина Наталья (1989)
Москва
Бег с Удовольствием
2:19:13,3
2:19:09,6
Ж - 26
07:00 min/km
112
2126
Петухов Геннадий (1982)
Москва
2:19:16,3
2:18:58,8
М - 86
07:00 min/km
113
2024
Булатецкая Анастасия (1987)
Рязанская обл.
Рязань
2:19:54,0
2:19:45,2
Ж - 27
07:01 min/km
114
2096
Логунова Ольга (1985)
Москва
ProstoBeg
2:20:48,3
2:20:42,2
Ж - 28
07:05 min/km
115
2117
Омельченко Сергей (1979)
Москва
2:20:57,0
2:20:41,6
М - 87
07:03 min/km
116
2036
Горбачева Ирина (1990)
Московская обл.
2:21:10,2
2:21:03,5
Ж - 29
07:05 min/km
117
2007
Андреев Юрий (1982)
Москва
2:21:59,9
2:21:48,2
М - 88
07:07 min/km
118
2153
Соколовская Анна (1988)
Московская обл.
2:22:20,9
2:22:13,1
Ж - 30
07:09 min/km
119
2023
Бродников Максим (1981)
Московская обл.
2:22:43,9
2:22:33,6
М - 89
07:11 min/km
120
2056
Ершов Денис (1989)
Москва
2:22:57,5
2:22:49,6
М - 90
07:11 min/km
121
2034
Глухова Татьяна (1989)
Москва
2:23:03,0
2:22:55,2
Ж - 31
07:11 min/km
122
2081
Кондрашов Павел (1983)
Московская обл.
2:24:24,1
2:24:14,5
М - 91
07:14 min/km
123
2185
Шмелев Александр (1983)
Москва
2:26:03,1
2:25:51,1
М - 92
07:20 min/km
124
2047
Державина Ольга (1992)
Москва
2:26:03,1
2:25:51,7
Ж - 32
07:20 min/km
125
2174
Ханяфиев Ренат (1979)
Москва
РЖД
2:26:18,4
2:26:03,4
М - 93
07:20 min/km
126
2037
Гордеева Татьяна (1989)
Москва
2:26:51,7
2:26:44,9
Ж - 33
07:22 min/km
127
2005
Алексеев Иван (2000)
Московская обл.
2:27:31,1
2:27:22,2
М - 94
07:24 min/km
128
2165
Томюк Андрей (1989)
Владимирская обл.
2:28:00,1
2:27:51,1
М - 95
07:26 min/km
129
2115
Новиков Кирилл (1989)
Московская обл.
Run Zeppelin
2:28:44,4
2:28:40,4
М - 96
07:28 min/km
130
2094
Левитан Татьяна (1975)
Москва
2:28:54,8
2:28:48,7
Ж - 34
07:28 min/km
131
2003
Акиньшина Варвара (1998)
Москва
2:28:59,0
2:28:52,5
Ж - 35
07:28 min/km
132
2136
Ракитин Сергей (1994)
Москва
IronZel
2:28:59,0
2:28:52,6
М - 97
07:28 min/km
133
2021
Болдырева Нина (1985)
Москва
2:29:25,9
2:29:10,6
Ж - 36
07:30 min/km
134
2184
Шлыков Сергей (1985)
Москва
Wake&Run
2:29:28,2
2:29:19,5
М - 98
07:30 min/km
135
2129
Погудин Артём (1995)
Брянская обл.
Runderground
2:29:29,5
2:29:23,2
М - 99
07:30 min/km
136
2112
Нигматулин Георгий (1989)
Москва
Бег с удовольствием
2:30:49,8
2:30:46,5
М - 100
07:34 min/km
137
2077
Комарова Оксана (1990)
Москва
2:31:35,3
2:31:30,5
Ж - 37
07:36 min/km
138
2078
Khomich Mekhail (1985)
Москва
M
2:31:40,6
2:31:30,3
М - 101
07:36 min/km
139
2102
Манахова Анна (1982)
Москва
2:31:40,7
2:31:30,3
Ж - 38
07:36 min/km
140
2073
Карпенко Георгий (1991)
Москва
2:31:53,5
2:31:39,0
М - 102
07:38 min/km
141
2139
Рассохина Валентина (1995)
Москва
2:31:53,6
2:31:39,3
Ж - 39
07:38 min/km
142
2100
Makurova Daria (1984)
Московская обл.
2:32:08,5
2:31:56,0
Ж - 40
07:38 min/km
143
2114
Никитина Ольга (1980)
Санкт-Петербург
Dикие
2:32:08,6
2:31:56,1
Ж - 41
07:38 min/km
144
2001
Абрамов Анатолий (1983)
Москва
2:32:29,0
2:32:13,3
М - 103
07:38 min/km
145
2091
Ларева Людмила (1983)
Рязанская обл.
GreenGroup
2:32:32,8
2:32:26,2
Ж - 42
07:40 min/km
146
2178
Чавро Виталий (1976)
Воронежская обл.
Марляндия
2:33:47,2
2:33:29,7
М - 104
07:42 min/km
147
2058
Живица Татьяна (1975)
Смоленская обл.
2:33:47,4
2:33:30,6
Ж - 44
07:42 min/km
148
2146
Сабаева Елена (1987)
Москва
Марляндия
2:33:47,4
2:33:31,0
Ж - 43
07:42 min/km
149
2072
Каменева Елена (1980)
Московская обл.
Марляндия
2:33:47,4
2:33:31,4
Ж - 45
07:42 min/km
150
2097
Лукьянец Екатерина (1983)
Смоленская обл.
Марляндия
2:33:47,4
2:33:31,0
Ж - 46
07:42 min/km
151
2017
Башанина Кира (1979)
Московская обл.
2:33:47,4
2:33:32,3
Ж - 47
07:42 min/km
152
2019
Берендяева Татьяна (1979)
Москва
Марляндия
2:33:47,7
2:33:31,0
Ж - 48
07:42 min/km
153
2173
Фирсова Александра (1981)
Московская обл.
РЖД
2:34:18,7
2:34:04,4
Ж - 49
07:45 min/km
154
2118
Omirov Victor (1982)
Москва
2:34:35,5
2:34:23,7
М - 105
07:45 min/km
155
2088
Курепина Мария (1990)
Санкт-Петербург
fRUNds with benefits
2:34:35,6
2:34:23,8
Ж - 50
07:45 min/km
156
2092
Ларина Татьяна (1989)
Москва
2:35:31,5
2:35:19,3
Ж - 51
07:49 min/km
157
2160
Супряга Юлия (1989)
Москва
2:35:33,0
2:35:20,6
Ж - 52
07:49 min/km
158
2134
Привалова Анна (1987)
Москва
2:37:23,6
2:37:16,8
Ж - 53
07:53 min/km
159
2089
Курильчик Анна (1983)
Москва
Dream Team Butovo
2:39:12,5
2:39:02,1
Ж - 54
08:00 min/km
160
2009
Арлашкина Екатерина (1987)
Москва
2:39:36,4
2:39:29,9
Ж - 55
08:00 min/km
161
2140
Ревина Дарья (1987)
Москва
Бегу за кроликом
2:42:46,7
2:42:37,1
Ж - 56
08:10 min/km
162
2171
Филиппова Елена (1990)
Москва
2:42:46,9
2:42:37,3
Ж - 57
08:10 min/km
163
2067
Иванцова Анжелика (1988)
Москва
Бегу за Кроликом
2:42:47,0
2:42:37,9
Ж - 58
08:10 min/km
164
2030
Гаич Александр (1995)
Москва
2:43:16,4
2:43:06,6
М - 106
08:12 min/km
165
2031
Гаич Вероника (1995)
Москва
2:43:16,6
2:43:05,9
Ж - 59
08:12 min/km
166
2154
Соколовский Андрей (1986)
Московская обл.
2:43:29,0
2:43:19,8
М - 107
08:12 min/km
167
2116
Новиченкова Tatiana (1985)
Московская обл.
OLIMPIX.PRO
2:45:58,4
2:45:45,9
Ж - 60
08:20 min/km
168
2025
Васильева Анастасия (1988)
Московская обл.
OLIMPIX.PRO
2:45:58,9
2:45:47,4
Ж - 61
08:20 min/km
169
2164
Толкачева Марина (1986)
Москва
OLIMPIX.PRO
2:46:14,4
2:46:03,0
Ж - 62
08:20 min/km
170
2076
Климашевская Елена (1980)
Москва
2:48:03,8
2:47:50,2
Ж - 63
08:27 min/km
171
2053
Дудко Елена (1985)
Москва
Атлет во благо
2:48:32,9
2:48:27,5
Ж - 64
08:27 min/km
172
2059
Жукова Анастасия (1972)
Москва
Бег с удовольствием
2:48:37,9
2:48:33,7
Ж - 65
08:27 min/km
173
2064
Знахарева Марина (1975)
Москва
2:48:42,9
2:48:38,4
Ж - 66
08:30 min/km
174
2168
Ульянова Татьяна (1991)
Москва
2:52:27,8
2:52:15,7
Ж - 67
08:40 min/km
175
2141
Родионова Ирина (1987)
Московская обл.
2:54:02,0
2:53:47,3
Ж - 68
08:43 min/km
176
2172
Филиппова Наталья (1976)
Москва
Уралхим
2:55:58,0
2:55:44,8
Ж - 69
08:49 min/km
177
2149
Семин Алексей (1984)
Тульская обл.
2:56:05,0
2:55:51,9
М - 108
08:51 min/km
178
2079
Комракова Илона (1989)
Московская обл.
Истринская сыроварня
3:00:44,4
3:00:27,5
Ж - 70
09:03 min/km
179
2085
Косач Николай (1991)
Москва
3:02:37,5
3:02:23,5
М - 109
09:09 min/km
180
2041
Гуськова Анастасия (1995)
Московская обл.
3:11:18,3
3:11:01,7
Ж - 71
09:38 min/km
181
2179
Чаплыгина Юлия (1991)
Московская обл.
3:12:09,1
3:11:52,2
Ж - 72
09:38 min/km

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024