05.08.2023 СБ :: Кировский район, д. Кобона
Borzye_trails | Коровий хребет



Total finishers 119   Total distance 880.4 km
Average pace: 07:53 min/km   Max pace: 03:58 min/km


~6%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
31
Васильев Дмитрий (1988)
Ленинградская обл.
Running Serval Club
0:40:33,8
0:40:32,6
М - 1
М35 - 1
05:03 min/km
2
44
Маликов Игорь (1982)
Санкт-Петербург
White Wolves
0:41:44,3
0:41:41,7
М - 2
М35 - 2
05:12 min/km
3
29
Булычев Дмитрий (1985)
Санкт-Петербург
Running Serval
0:42:42,1
0:42:39,6
М - 3
М35 - 3
05:19 min/km
4
52
Полежаев Евгений (1989)
Санкт-Петербург
0:44:12,9
0:44:11,8
М - 4
М18 - 1
05:31 min/km
5
33
Воронюк Марина (1984)
Санкт-Петербург
White Wolves
0:45:20,4
0:45:18,5
Ж - 1
Ж35 - 1
05:40 min/km
6
46
Мяндин Евгений (1986)
Ленинградская обл.
0:48:10,5
0:48:06,8
М - 5
М35 - 4
06:01 min/km
7
41
Кудрявцев Дмитрий (1972)
Санкт-Петербург
0:48:21,5
0:48:17,9
М - 6
М50 - 1
06:02 min/km
8
27
Барский Виталий (1989)
Санкт-Петербург
Dикие/Старт Донор
0:48:30,6
0:48:22,5
М - 7
М18 - 2
06:02 min/km
9
47
Мяндина Кристина (1988)
Ленинградская обл.
0:48:35,4
0:48:31,9
Ж - 2
Ж18 - 1
06:03 min/km
10
45
Миронюк Алексей (1972)
Санкт-Петербург
Dикие
0:50:09,8
0:50:07,7
М - 8
М50 - 2
06:15 min/km
11
58
Садаева Анна (1993)
Санкт-Петербург
Годжибест
0:50:21,2
0:50:19,3
Ж - 3
Ж18 - 2
06:17 min/km
12
35
Голубева Марина (1982)
Санкт-Петербург
Самсон
0:52:48,0
0:52:44,7
Ж - 4
Ж35 - 2
06:35 min/km
13
26
Базонов Андрей (1972)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
0:54:02,5
0:53:56,8
М - 9
М50 - 3
06:44 min/km
14
28
Бубневич Роман (1986)
Ленинградская обл.
0:54:55,5
0:54:48,5
М - 10
М35 - 5
06:51 min/km
15
36
Драй Елена (1983)
Санкт-Петербург
White Wolves
0:55:51,1
0:55:47,7
Ж - 5
Ж35 - 3
06:58 min/km
16
30
Быковский Станислав (1988)
Санкт-Петербург
0:56:30,9
0:56:25,7
М - 11
М35 - 6
07:03 min/km
17
50
Панькова Алена (1984)
Санкт-Петербург
0:56:40,8
0:56:34,5
Ж - 6
Ж35 - 4
07:03 min/km
18
59
Смирнова Елена (1988)
Санкт-Петербург
White Wolves
0:57:33,2
0:57:26,6
Ж - 7
Ж18 - 3
07:11 min/km
19
32
Васильева Мария (1992)
Санкт-Петербург
Годжибест
0:58:14,6
0:58:12,5
Ж - 8
Ж18 - 4
07:16 min/km
20
57
Рыбка Ольга (1990)
Санкт-Петербург
0:59:27,6
0:59:17,3
Ж - 9
Ж18 - 5
07:24 min/km
21
34
Гебель Марина (1979)
Ленинградская обл.
0:59:53,6
0:59:44,1
Ж - 10
Ж35 - 5
07:28 min/km
22
62
Шестаков Георгий (1982)
Санкт-Петербург
White wolves
1:01:38,2
1:01:35,5
М - 12
М35 - 7
07:42 min/km
23
38
Зеленов Михаил (1995)
Санкт-Петербург
1:01:43,4
1:01:40,4
М - 13
М18 - 3
07:42 min/km
24
43
Ламри Анна (1987)
Санкт-Петербург
White Wolves
1:02:12,6
1:02:06,4
Ж - 11
Ж35 - 6
07:45 min/km
25
39
Касимова Алина (1991)
Санкт-Петербург
1:02:26,3
1:02:21,4
Ж - 12
Ж18 - 6
07:47 min/km
26
54
Романова Татьяна (1987)
Ленинградская обл.
White Wolves
1:03:03,7
1:02:56,9
Ж - 13
Ж35 - 7
07:51 min/km
27
55
Рукавицын Елисей (2007)
Санкт-Петербург
Dикие
1:03:48,3
1:03:46,3
М - 14
М17 - 1
07:58 min/km
28
56
Рукавицына Екатерина (1976)
Санкт-Петербург
Dикие
1:03:50,9
1:03:48,9
Ж - 14
Ж35 - 8
07:58 min/km
29
53
Прошкина Марина (1984)
Санкт-Петербург
Running Serval
1:04:31,0
1:04:26,6
Ж - 15
Ж35 - 9
08:03 min/km
30
61
Хлистунова Ирина (1986)
Ленинградская обл.
Шерстяные волчары
1:07:01,9
1:06:56,4
Ж - 16
Ж35 - 10
08:22 min/km
31
60
Фадин Михаил (1974)
Санкт-Петербург
1:10:40,9
1:10:36,2
М - 15
М35 - 8
08:49 min/km
32
49
Пантелеева Лариса (1991)
Санкт-Петербург
1:11:04,8
1:10:59,0
Ж - 17
Ж18 - 7
08:51 min/km
33
51
Пашков Максим (1991)
Санкт-Петербург
1:11:07,1
1:11:01,4
М - 16
М18 - 4
08:51 min/km
34
63
Юрашева Наталия (1970)
Санкт-Петербург
White Wolves
1:18:02,3
1:17:56,2
Ж - 18
Ж50 - 1
09:44 min/km
35
37
Ефимова Дарья (1984)
Санкт-Петербург
White Wolves
1:18:14,5
1:16:57,3
Ж - 19
Ж35 - 11
09:38 min/km

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024