Online entry system
05.02.2023 ВС :: п. Токсово, база СКА
Лыжный марафон «ToksovoCup» 34/10 КЛ


Total participants 279   Total distance 6918 km
Average pace: 03:56 min/km   Max pace: 02:33 min/km


~18%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
2001
Вокуев Ермил (1992)
р. Коми
Russian Winter Team
1:37:35,6
1:37:25,5
М - 1
М30 - 1
02:51 min/km
2
2007
Ручьев Юрий (1992)
Ленинградская обл.
Siverskiteam/Runlab/КЛЛГ
1:37:52,5
1:37:42,4
М - 2
М30 - 2
02:52 min/km
3
1002
Шишпанов Александр (1986)
Ленинградская обл.
КЛЛГ
1:38:08,5
1:37:58,3
М - 3
М35 - 1
02:53 min/km
4
1003
Петров Павел (1995)
Санкт-Петербург
Колтушский лыжный клуб
1:38:30,6
1:38:21,0
М - 4
М24 - 1
02:53 min/km
5
1001
Тютерев Андрей (1985)
Мурманская обл.
Russian Winter Team
1:39:27,1
1:39:16,9
М - 5
М35 - 2
02:55 min/km
6
1038
Хомицкий Николай (1986)
Ленинградская обл.
Колтушский лыжный клуб/ КЛЛГ
1:40:45,7
1:40:35,6
М - 6
М35 - 3
02:57 min/km
7
1044
Тулкин Алексей (1986)
Санкт-Петербург
Ракета
1:42:39,7
1:42:24,8
М - 7
М35 - 4
03:00 min/km
8
1004
Жуков Алексей (1977)
Московская обл.
Ski Gabo Team
1:43:39,3
1:43:28,2
М - 8
М45 - 1
03:02 min/km
9
1005
Бедняков Олег (1982)
Вологодская обл.
Легион
1:43:57,0
1:43:45,5
М - 9
М40 - 1
03:03 min/km
10
1104
Худиев Омар (1994)
Москва
ABST
1:44:20,1
1:44:03,1
М - 10
М24 - 2
03:03 min/km
11
1009
Лукин Сергей (1975)
Ленинградская обл.
SL team
1:44:43,9
1:44:32,7
М - 11
М45 - 2
03:04 min/km
12
2005
Балахчев Антон (1971)
р. Татарстан
PROLAB SPORT
1:44:45,1
1:44:34,4
М - 12
М50 - 1
03:04 min/km
13
1025
Смутин Валерий (1970)
Санкт-Петербург
1:45:05,9
1:44:54,6
М - 13
М50 - 2
03:05 min/km
14
1028
Рылов Алексей (1974)
Санкт-Петербург
DOUBLE CLUB
1:45:12,5
1:44:59,4
М - 14
М45 - 3
03:05 min/km
15
1006
Варламов Кирилл (1985)
Ленинградская обл.
КЛЛГ
1:46:19,4
1:46:08,9
М - 15
М35 - 5
03:07 min/km
16
2089
Хисамутдинов Дамир (2006)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
1:46:25,5
1:46:10,5
М - 16
М18 - 1
03:07 min/km
17
2010
Кириллов Алексей (1985)
Санкт-Петербург
Runlab,Siverski team,кллг
1:47:01,7
1:46:50,7
М - 17
М35 - 6
03:08 min/km
18
1046
Неаскин Станислав (1990)
Санкт-Петербург
КЛЛГ
1:48:53,1
1:48:41,7
М - 18
М30 - 3
03:11 min/km
19
1007
Веденина Дарья (1991)
Москва
Goldfinch
1:48:56,4
1:48:42,6
Ж - 1
Ж30 - 1
03:11 min/km
20
1088
Шиловский Дмитрий (2004)
Санкт-Петербург
1:48:56,5
1:48:37,9
М - 19
М20 - 1
03:11 min/km
21
1043
Шалов Евгений (2006)
Санкт-Петербург
СШОР Курортного р-на
1:49:25,2
1:49:11,4
М - 20
М18 - 2
03:12 min/km
22
1017
Кузнецов Алексей (1969)
Ленинградская обл.
Мороз-Марафон Гатчинский район
1:49:30,8
1:49:18,8
М - 21
М50 - 3
03:13 min/km
23
1035
Зиновьев Владимир (1961)
Санкт-Петербург
КЛЛГ
1:49:38,3
1:49:24,6
М - 22
М60 - 1
03:13 min/km
24
2088
Вокуева Ольга (1992)
р. Коми
Russian Winter Team
1:49:46,6
1:49:36,0
Ж - 2
Ж30 - 2
03:13 min/km
25
2059
Андреев Иван (1987)
Санкт-Петербург
SBR 88
1:50:10,7
1:49:54,0
М - 23
М35 - 7
03:13 min/km
26
2004
Крестин Денис (1981)
Москва
DWC
1:50:17,7
1:50:06,3
М - 24
М40 - 2
03:14 min/km
27
1022
Гарголин Антон (1986)
Мурманская обл.
МарафонСевер
1:50:40,0
1:50:28,4
М - 25
М35 - 8
03:14 min/km
28
1021
Басай Николай (1983)
Ленинградская обл.
KOMMUNAR TEAM
1:50:46,1
1:50:34,4
М - 26
М40 - 3
03:15 min/km
29
2100
Чистяков Иван (2006)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС/UltraMotiv
1:51:00,3
1:50:42,7
М - 27
М18 - 3
03:15 min/km
30
1012
Кириллин Роман (1983)
Рязанская обл.
ABST
1:51:01,3
1:50:50,4
М - 28
М40 - 4
03:15 min/km
31
1014
Савинов Роман (1977)
Санкт-Петербург
КЛЛГ Колтуши
1:51:35,4
1:51:20,7
М - 29
М45 - 4
03:16 min/km
32
1018
Степанов Юрий (1958)
Санкт-Петербург
КЛЛГ/Мороз-Марафон
1:51:44,2
1:51:29,5
М - 30
М65 - 1
03:16 min/km
33
2016
Фролов Дима (1985)
Санкт-Петербург
Runlab
1:51:46,9
1:51:36,5
М - 31
М35 - 9
03:16 min/km
34
1039
Нагайцев Алексей (1977)
Санкт-Петербург
Белуга
1:51:49,7
1:51:32,6
М - 32
М45 - 5
03:16 min/km
35
2044
Шашерин Вячеслав (1980)
Москва
1:51:53,6
1:51:38,5
М - 33
М40 - 5
03:16 min/km
36
1015
Семилетенко Арсений (1986)
Москва
Goldfinch
1:52:36,4
1:52:21,5
М - 34
М35 - 10
03:18 min/km
37
2002
Шестопалов Дмитрий (1975)
Самарская обл.
ЛАДА
1:52:36,7
1:52:24,5
М - 35
М45 - 6
03:18 min/km
38
1049
Трусов Федор (1983)
р. Карелия
1:53:03,4
1:52:51,1
М - 36
М40 - 6
03:19 min/km
39
1000
Прохорова Варвара (1991)
Москва
1:53:20,3
1:53:08,5
Ж - 3
Ж30 - 3
03:19 min/km
40
1024
Илларионов Михаил (1964)
Санкт-Петербург
Спортивная Линия
1:53:28,8
1:53:14,5
М - 37
М55 - 1
03:20 min/km
41
2026
Филиппов Никита (2000)
Санкт-Петербург
Вас им. Будённого
1:53:57,6
1:53:45,8
М - 38
М23 - 1
03:20 min/km
42
1032
Сергеев Максим (1973)
р. Карелия
1:54:04,0
1:53:52,1
М - 39
М50 - 4
03:20 min/km
43
1056
Богданов Антон (1982)
Ленинградская обл.
Toxovo Team
1:54:16,3
1:53:56,2
М - 40
М40 - 7
03:21 min/km
44
1011
Воробьев Алексей (1979)
Москва
СК Альфа-Битца
1:55:32,0
1:55:16,3
М - 41
М40 - 8
03:23 min/km
45
1023
Дымников Илья (1973)
Санкт-Петербург
Мороз-Марафон, КЛЛГ
1:55:39,2
1:55:13,6
М - 42
М50 - 5
03:23 min/km
46
1027
Кузьмич Михаил (1983)
Санкт-Петербург
КЛЛГ, RLM
1:55:47,1
1:55:34,0
М - 43
М40 - 9
03:24 min/km
47
1051
Мамонтов Евгений (1972)
Санкт-Петербург
PROkАТЛЕТЫ
1:57:42,2
1:57:19,9
М - 44
М50 - 6
03:27 min/km
48
2014
Столбенко Сергей (1971)
Омская обл.
Омич
1:57:57,8
1:57:44,3
М - 45
М50 - 7
03:27 min/km
49
1029
Кузьмич Роман (1983)
Санкт-Петербург
КЛЛГ RLM
1:58:30,9
1:58:17,9
М - 46
М40 - 10
03:28 min/km
50
1064
Пшеницын Евгений (1986)
Ленинградская обл.
Никулясы
1:58:40,9
1:58:28,2
М - 47
М35 - 11
03:29 min/km
51
2092
Коврижин Дмитрий (1967)
Санкт-Петербург
КЛЛГ
1:58:57,5
1:58:40,4
М - 48
М55 - 2
03:29 min/km
52
2012
Пильщиков Константин (1985)
р. Марий Эл
1:59:41,1
1:59:26,6
М - 49
М35 - 12
03:30 min/km
53
1026
Ильин Иван (1989)
Санкт-Петербург
Старые Буриги
1:59:41,6
1:59:23,8
М - 50
М30 - 4
03:30 min/km
54
2041
Адрианов Артемий (1984)
Ленинградская обл.
SkiTeamTosno
2:00:01,4
1:59:42,5
М - 51
М35 - 13
03:31 min/km
55
1060
Трохин Михаил (1981)
Москва
ABST
2:00:03,2
1:59:43,5
М - 52
М40 - 11
03:31 min/km
56
1008
Туголуков Сергей (1962)
Самарская обл.
Лада
2:00:09,5
1:59:57,0
М - 53
М60 - 2
03:31 min/km
57
1059
Боровских Вячеслав (1971)
Санкт-Петербург
4KAAD
2:00:10,1
1:59:54,4
М - 54
М50 - 8
03:31 min/km
58
2013
Нигметзянов Ильгизар (1966)
р. Татарстан
Prolabsport
2:00:16,3
2:00:03,7
М - 55
М55 - 3
03:31 min/km
59
2020
Выросткевич Сергей (1980)
Санкт-Петербург
СШОР Колпинского района
2:00:21,7
2:00:08,8
М - 56
М40 - 12
03:31 min/km
60
2011
Шабурин Сергей (1954)
Московская обл.
2:00:37,2
2:00:21,0
М - 57
М65 - 2
03:32 min/km
61
1030
Каретников Николай (1954)
Санкт-Петербург
Кллг Шк.Каретникова
2:00:38,0
2:00:23,7
М - 58
М65 - 3
03:32 min/km
62
1090
Ферейра Андрей (1988)
Санкт-Петербург
KATANDR
2:00:51,5
2:00:35,9
М - 59
М35 - 14
03:32 min/km
63
2006
Попов Михаил (1969)
Архангельская обл.
Северная Двина
2:00:54,3
2:00:38,3
М - 60
М50 - 9
03:32 min/km
64
1072
Селиверстов Сергей (1955)
Санкт-Петербург
КЛЛГ
2:01:14,0
2:00:55,8
М - 61
М65 - 4
03:33 min/km
65
1054
Саветников Виктор (1987)
Московская обл.
SKI GABO team
2:01:54,6
2:01:32,4
М - 62
М35 - 15
03:34 min/km
66
2009
Шорин Максим (1971)
Москва
Лыжемышь
2:02:05,1
2:01:52,3
М - 63
М50 - 10
03:35 min/km
67
1058
Мороз Антон (1979)
Ленинградская обл.
Мороз-Марафон, КЛЛГ
2:02:11,6
2:01:50,8
М - 64
М40 - 13
03:35 min/km
68
1033
Макаров Алексей (1967)
Ленинградская обл.
МАСССПОРТ Динамо ФИРН
2:02:26,7
2:02:12,1
М - 65
М55 - 4
03:35 min/km
69
2017
Галактионов Александр (1968)
Челябинская обл.
2:02:39,5
2:02:25,8
М - 66
М55 - 5
03:35 min/km
70
1010
Шаталова Варвара (1975)
Москва
ABST
2:02:40,1
2:02:25,8
Ж - 4
Ж45 - 1
03:35 min/km
71
1031
Плотников Александр (1951)
Ленинградская обл.
КЛЛГ
2:02:49,0
2:02:26,6
М - 67
М70 - 1
03:35 min/km
72
1050
Житенев Владимир (1965)
Санкт-Петербург
Бирка форевер
2:03:01,3
2:02:45,2
М - 68
М55 - 6
03:36 min/km
73
1019
Егоров Павел (1988)
Московская обл.
SKI GABO TEAM
2:03:10,1
2:02:55,2
М - 69
М35 - 16
03:36 min/km
74
2061
Новоселова Мария (1977)
Московская обл.
Лыжемышь
2:04:43,2
2:04:23,2
Ж - 5
Ж45 - 2
03:39 min/km
75
1042
Масленникова Мария (1980)
Санкт-Петербург
ФАСПб
2:05:01,2
2:04:43,6
Ж - 6
Ж40 - 1
03:40 min/km
76
2068
Пашуто Анастасия (1996)
Московская обл.
GRYADKA
2:05:45,0
2:05:30,4
Ж - 7
Ж24 - 1
03:41 min/km
77
1045
Фёдоров Максим (1973)
Санкт-Петербург
Прибой
2:06:02,3
2:05:48,1
М - 70
М50 - 11
03:42 min/km
78
2025
Елизаров Дмитрий (1978)
р. Карелия
Мурмаши
2:06:27,7
2:06:13,6
М - 71
М45 - 7
03:42 min/km
79
2022
Мирошниченко Алексей (1981)
Ленинградская обл.
2:06:42,6
2:06:26,3
М - 72
М40 - 14
03:43 min/km
80
2023
Телегин Дмитрий (1966)
Омская обл.
Омич
2:06:49,8
2:06:34,1
М - 73
М55 - 7
03:43 min/km
81
2047
Мужикин Иван (1989)
Санкт-Петербург
LD international ski team
2:07:05,9
2:06:48,6
М - 74
М30 - 5
03:43 min/km
82
1057
Павлов Дмитрий (1980)
Сахалинская обл.
BegoWELL
2:07:06,4
2:06:43,9
М - 75
М40 - 15
03:43 min/km
83
1110
Антохин Алексей (1977)
р. Башкортостан
2:07:45,7
2:07:23,1
М - 76
М45 - 8
03:44 min/km
84
2008
Доценко Юрий (1963)
Московская обл.
здоровое движение
2:08:24,6
2:08:11,5
М - 77
М60 - 3
03:46 min/km
85
2019
Парр Григорий (1975)
Санкт-Петербург
2:08:25,3
2:08:09,8
М - 78
М45 - 9
03:46 min/km
86
1062
Платонов Артём (1986)
Санкт-Петербург
Beluga
2:08:26,8
2:08:06,2
М - 79
М35 - 17
03:46 min/km
87
1087
Ахремчик Александр (1985)
Санкт-Петербург
67km
2:08:32,8
2:08:12,7
М - 80
М35 - 18
03:46 min/km
88
1053
Николаев Илья (1985)
Санкт-Петербург
double club
2:08:45,7
2:08:22,1
М - 81
М35 - 19
03:46 min/km
89
2045
Иванов Денис (1982)
Санкт-Петербург
Massport
2:08:53,6
2:08:28,1
М - 82
М40 - 16
03:46 min/km
90
1091
Лебедев Сергей (1972)
Санкт-Петербург
Колтушский лыжный клуб
2:09:39,5
2:09:12,5
М - 83
М50 - 12
03:47 min/km
91
2029
Петухов Николай (1971)
Тверская обл.
2:09:43,9
2:09:30,8
М - 84
М50 - 13
03:48 min/km
92
2015
Садыков Илдар (1969)
Самарская обл.
Лада
2:10:00,9
2:09:42,5
М - 85
М50 - 14
03:48 min/km
93
2039
Викторов Александр (1969)
р. Татарстан
2:10:21,0
2:10:04,8
М - 86
М50 - 15
03:49 min/km
94
1061
Ставцев Матвей (1979)
Москва
СК "Альфа-Битца"
2:10:35,0
2:10:12,9
М - 87
М40 - 17
03:49 min/km
95
2030
Камалов Богдан (1994)
Свердловская обл.
СК ГОРА ВОРОНИНА
2:11:42,2
2:11:10,6
М - 88
М24 - 3
03:51 min/km
96
1094
Самборский Игорь (1983)
Ленинградская обл.
2:12:18,7
2:11:54,4
М - 89
М40 - 18
03:52 min/km
97
1037
Виноградова Ирина (1979)
Санкт-Петербург
2:12:31,3
2:12:14,7
Ж - 8
Ж40 - 2
03:53 min/km
98
1041
Golovin Nikolai (1951)
Санкт-Петербург
КЛЛГ
2:12:39,2
2:12:22,4
М - 90
М70 - 2
03:53 min/km
99
2062
Гундарцова Валерия (2003)
Санкт-Петербург
НГУ им.П.Ф.Лесгафта
2:12:46,7
2:12:27,3
Ж - 9
Ж20 - 1
03:53 min/km
100
2033
Гусев Иван (1982)
р. Татарстан
2:13:18,4
2:13:02,8
М - 91
М40 - 19
03:54 min/km
101
1069
Никитина Елена (1977)
Санкт-Петербург
DOUBLE CLUB
2:13:20,1
2:12:59,4
Ж - 10
Ж45 - 3
03:54 min/km
102
2032
Кудряшов Евгений (1988)
Москва
Компания "Сухой"
2:13:36,6
2:13:17,0
М - 92
М35 - 20
03:55 min/km
103
1093
Парфенова Татьяна (1975)
Ленинградская обл.
2:13:43,6
2:13:24,9
Ж - 11
Ж45 - 4
03:55 min/km
104
2024
Котлов Сергей (1965)
Самарская обл.
LADA
2:14:08,1
2:13:50,4
М - 93
М55 - 8
03:56 min/km
105
1055
Журавлёв Вячеслав (1960)
Ленинградская обл.
Кировск
2:14:08,6
2:13:47,0
М - 94
М60 - 4
03:55 min/km
106
1067
Бубликов Виктор (1975)
Москва
Альпклуб МАИ
2:14:13,1
2:13:51,6
М - 95
М45 - 10
03:56 min/km
107
2028
Кузнецов Тарас (1988)
р. Карелия
KareliaSport
2:14:37,1
2:14:17,5
М - 96
М35 - 21
03:56 min/km
108
1071
Малышев Игорь (1976)
Москва
2:14:58,0
2:14:32,8
М - 97
М45 - 11
03:57 min/km
109
2051
Легомский Михаил (1978)
Санкт-Петербург
Runlab
2:17:00,0
2:16:31,9
М - 98
М45 - 12
04:00 min/km
110
2018
Клинов Александр (1960)
Самарская обл.
Лада
2:17:02,5
2:16:45,5
М - 99
М60 - 5
04:01 min/km
111
1076
Захаров Дмитрий (1969)
Санкт-Петербург
Спортсмены-теоретики
2:17:12,7
2:16:49,6
М - 100
М50 - 16
04:01 min/km
112
1040
Макарова Раиса (1969)
Ленинградская обл.
МАСССПОРТ DOUBLECLUB КЛЛГ
2:17:23,4
2:17:07,9
Ж - 12
Ж50 - 1
04:02 min/km
113
2021
Белов Максим (1982)
р. Марий Эл
2:17:25,1
2:17:05,4
М - 101
М40 - 20
04:02 min/km
114
2090
Янушонис Игорь (1986)
р. Карелия
Кемска волость
2:17:35,2
2:17:15,0
М - 102
М35 - 22
04:02 min/km
115
2035
Бастраков Евгений (1985)
р. Марий Эл
2:17:59,4
2:17:40,4
М - 103
М35 - 23
04:02 min/km
116
2082
Смирнов Виктор (1961)
Ленинградская обл.
BikeSkiTeam Горняк
2:18:24,1
2:17:59,1
М - 104
М60 - 6
04:03 min/km
117
1034
Савойская Ольга (1965)
Ленинградская обл.
КЛЛГ
2:18:46,0
2:18:21,4
Ж - 13
Ж55 - 1
04:03 min/km
118
2064
Веселова Ирина (1959)
Архангельская обл.
Северная Двина
2:19:14,6
2:18:53,4
Ж - 14
Ж60 - 1
04:05 min/km
119
2069
Климович Валентина (1980)
Ленинградская обл.
Ilves Vyborg
2:19:45,2
2:19:21,6
Ж - 15
Ж40 - 3
04:05 min/km
120
1105
Гайфуллин Аркадий (1967)
р. Башкортостан
2:20:14,9
2:19:52,2
М - 105
М55 - 9
04:06 min/km
121
1066
Артамонов Дмитрий (1985)
Москва
2:20:41,3
2:20:09,6
М - 106
М35 - 24
04:07 min/km
122
2043
Кириллов Артем (1989)
Московская обл.
2:21:24,6
2:21:02,0
М - 107
М30 - 6
04:08 min/km
123
1036
Козюберда Вадим (2002)
Санкт-Петербург
Петродворцовая СШОР
2:22:26,6
2:22:10,0
М - 108
М23 - 2
04:10 min/km
124
1065
Черноморский Дмитрий (1979)
Санкт-Петербург
Светлана
2:22:48,1
2:22:20,7
М - 109
М40 - 21
04:11 min/km
125
1082
Кукин Алексей (1962)
Санкт-Петербург
Спортсмены-теоретики
2:23:15,1
2:22:50,9
М - 110
М60 - 7
04:11 min/km
126
1063
Пакулин Сергей (1959)
Санкт-Петербург
2:23:21,0
2:22:54,6
М - 111
М60 - 8
04:11 min/km
127
1080
Яковлев Юрий (1963)
Санкт-Петербург
2:25:25,5
2:24:57,4
М - 112
М60 - 9
04:15 min/km
128
2052
Бараев Сергей (1958)
Санкт-Петербург
2:26:14,2
2:25:53,4
М - 113
М65 - 5
04:17 min/km
129
2065
Рыжова Анастасия (1977)
Москва
Ski Gabo team
2:27:01,8
2:26:40,8
Ж - 16
Ж45 - 5
04:19 min/km
130
1068
Попцов Виталий (1965)
Московская обл.
2:28:05,0
2:27:33,8
М - 114
М55 - 10
04:20 min/km
131
1084
Лучко Игорь (1977)
Санкт-Петербург
ЗаЛу
2:28:23,6
2:27:58,6
М - 115
М45 - 13
04:21 min/km
132
2037
Соев Алексей (1976)
Санкт-Петербург
2:28:38,3
2:28:07,7
М - 116
М45 - 14
04:21 min/km
133
1101
Зайцева Элина (1964)
Ленинградская обл.
Колтушский лыжный клуб
2:29:07,5
2:28:40,3
Ж - 17
Ж55 - 2
04:22 min/km
134
1086
Катаев Андрей (1965)
Санкт-Петербург
2:29:58,4
2:29:28,4
М - 117
М55 - 11
04:23 min/km
135
2053
Глазунов Андрей (1981)
Санкт-Петербург
WHITE WOLVES
2:30:11,0
2:29:48,6
М - 118
М40 - 22
04:24 min/km
136
2046
Шапенко Владимир (1971)
Москва
Геолог Заполярья
2:30:30,1
2:30:11,7
М - 119
М50 - 17
04:25 min/km
137
1073
Буйлова Анастасия (1972)
Санкт-Петербург
Nikels Team
2:30:39,1
2:30:15,8
Ж - 18
Ж50 - 2
04:25 min/km
138
1092
Быстряков Михаил (1953)
Ленинградская обл.
Мороз-Марафон
2:30:40,3
2:30:15,9
М - 120
М70 - 3
04:25 min/km
139
2038
Кострюков Илья (1983)
Москва
I Love Skiing
2:31:05,0
2:30:36,2
М - 121
М40 - 23
04:25 min/km
140
2071
Цуканова Яна (1988)
Мурманская обл.
Марафонсевер
2:31:23,8
2:30:53,7
Ж - 19
Ж35 - 1
04:25 min/km
141
1074
Сайфулин Андрей (1957)
Санкт-Петербург
2:33:13,5
2:32:47,3
М - 122
М65 - 6
04:29 min/km
142
2066
Шамшина Людмила (1972)
р. Карелия
Karelia ski team
2:33:36,8
2:33:14,6
Ж - 20
Ж50 - 3
04:30 min/km
143
1079
Кирюхин Василий (1976)
Санкт-Петербург
MazurovTeam
2:34:24,0
2:34:00,8
М - 123
М45 - 15
04:31 min/km
144
1103
Булгаков Евгений (1963)
Санкт-Петербург
РИСК
2:35:40,7
2:35:09,0
М - 124
М60 - 10
04:33 min/km
145
1097
Калашникова Мария (1981)
Санкт-Петербург
2:36:40,0
2:36:40,0
Ж - 21
Ж40 - 4
04:36 min/km
146
1096
Атамась Андрей (1969)
Санкт-Петербург
2:36:43,8
2:36:10,5
М - 125
М50 - 18
04:35 min/km
147
1075
Якушин Юрий (1984)
Московская обл.
2:37:16,8
2:36:53,5
М - 126
М35 - 25
04:37 min/km
148
1107
Захарова Юлия (1987)
Санкт-Петербург
Спортсмены-теоретики
2:37:18,4
2:36:51,3
Ж - 22
Ж35 - 2
04:37 min/km
149
2040
Жгулёв Сергей (1983)
р. Марий Эл
2:39:19,4
2:38:59,7
М - 127
М40 - 24
04:40 min/km
150
1102
Иванов Сергей (1963)
Тверская обл.
Феникс
2:39:54,6
2:39:24,0
М - 128
М60 - 11
04:41 min/km
151
1089
Криулев Иван (1959)
Ленинградская обл.
динамо кллг
2:41:56,6
2:41:24,2
М - 129
М60 - 12
04:44 min/km
152
2055
Дьяконов Александр (1978)
Новосибирская обл.
ВЛСШЛ ХаSki
2:42:44,1
2:42:10,2
М - 130
М45 - 16
04:46 min/km
153
2036
Мельников Алексей (1967)
Самарская обл.
Лада
2:43:43,9
2:43:25,0
М - 131
М55 - 12
04:48 min/km
154
2057
Васильченко Игорь (1959)
Санкт-Петербург
2:45:17,1
2:44:47,6
М - 132
М60 - 13
04:50 min/km
155
1013
Горев Кирилл (1963)
Санкт-Петербург
Спортивная линия
2:45:38,0
2:45:16,5
М - 133
М60 - 14
04:51 min/km
156
1085
Христолюбов Алексей (1971)
Санкт-Петербург
2:48:33,3
2:48:07,8
М - 134
М50 - 19
04:56 min/km
157
1108
Токмачев Михаил (1977)
Санкт-Петербург
ЗаЛу
2:48:39,9
2:48:18,1
М - 135
М45 - 17
04:56 min/km
158
2073
Уварова Любовь (1950)
Москва
КМК г. Королев
2:50:59,5
2:50:31,7
Ж - 23
Ж70 - 1
05:01 min/km
159
2031
Лютов Алексей (1980)
Московская обл.
2:51:06,7
2:50:42,7
М - 136
М40 - 25
05:01 min/km
160
1078
Нагавкина Юлия (1974)
Санкт-Петербург
Running mermaids
2:53:06,0
2:52:35,1
Ж - 24
Ж45 - 6
05:04 min/km
161
1266
Хамппу Геннадий (1968)
Санкт-Петербург
2:56:06,1
2:55:34,4
М - 137
М55 - 13
05:09 min/km
162
1083
Давыдкин Василий (1952)
Санкт-Петербург
кллг
2:56:42,7
2:56:17,1
М - 138
М70 - 4
05:11 min/km
163
1098
Кронин Григорий (1974)
Санкт-Петербург
2:59:22,2
2:58:51,4
М - 139
М45 - 18
05:15 min/km
164
2076
Федосеева Надежда (1970)
Санкт-Петербург
3:01:11,5
3:00:40,5
Ж - 25
Ж50 - 4
05:18 min/km
165
2094
Фатхтдинов Вадим (1974)
Санкт-Петербург
Runlab
3:02:58,8
3:02:28,8
М - 140
М45 - 19
05:21 min/km
166
1081
Жирнов Андрей (1983)
Санкт-Петербург
Runlab
3:04:33,5
3:04:04,6
М - 141
М40 - 26
05:24 min/km
167
2077
Люпа Анастасия (1991)
Московская обл.
Лыжемышь
3:05:18,5
3:04:54,6
Ж - 26
Ж30 - 4
05:26 min/km
168
2080
Третьяков Семён (1986)
Санкт-Петербург
SkiTime
3:06:35,3
3:06:08,2
М - 142
М35 - 26
05:28 min/km
169
2050
Столбов Евгений (1982)
Нижегородская обл.
3:08:53,4
3:08:25,0
М - 143
М40 - 27
05:32 min/km
170
1095
Ахремчик Владимир (1961)
Санкт-Петербург
67km
3:11:37,1
3:11:15,1
М - 144
М60 - 15
05:37 min/km
171
2085
Логинов Александр (1980)
Ленинградская обл.
3:18:44,8
3:18:15,6
М - 145
М40 - 28
05:49 min/km
172
2056
Екимов Михаил (1972)
Свердловская обл.
СК "Гора Воронина"
3:21:29,3
3:20:55,4
М - 146
М50 - 20
05:54 min/km
DNF
1047
Харитонова Екатерина (1979)
Москва
ABST
---
---
DNF
1052
Маслов Роман (1990)
Москва
Альпклуб МАИ
---
---
DNF
1077
Норкин Павел (1985)
Московская обл.
СТК ЫЫЫ
---
---
DNF
1099
Краснова Ирина (1988)
Санкт-Петербург
-
---
---
DNF
1100
Шемяков Петр (1952)
Санкт-Петербург
Nikels Club
---
---
DNF
2049
Malin Sergei (1980)
Санкт-Петербург
Kucha Mala Sport
---
---
DNF
2081
Федоров Константин (2006)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
---
---

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2023     Информация для организаторов