Online entry system
06.02.2021 СБ :: Ленинградская обл., г. Выборг, п. Кировские дачи
Открытые лыжные гонки «VyborgSki»


Total participants 206   Total distance 3825 km
Average pace: 04:03 min/km   Max pace: 02:37 min/km


~10%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
52
Никонович Ярослав (2007)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:16:07,1
М - 1
М14 - 1
03:13 min/km
2
35
Бабушкин Лев (2007)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:16:15,2
М - 2
М14 - 2
03:14 min/km
3
31
Аванов Вячеслав (2007)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:16:42,6
М - 3
М14 - 3
03:20 min/km
4
62
Шахшаева Вероника (2006)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:17:21,3
Ж - 1
Ж16 - 1
03:28 min/km
5
38
Воробьев Кирилл (2008)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:17:39,0
М - 4
М14 - 4
03:31 min/km
6
57
Стець Кира (2007)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:17:39,1
Ж - 2
Ж14 - 1
03:31 min/km
7
39
Гавриленко София (2006)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:18:05,3
Ж - 3
Ж16 - 2
03:36 min/km
8
34
Анучин Георгий (2009)
Санкт-Петербург
0:18:07,0
М - 5
М12 - 1
03:37 min/km
9
41
Дибиралиев Тимур (2008)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:18:38,0
М - 6
М14 - 5
03:43 min/km
10
48
Литвинова Снежана (2008)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:18:43,2
Ж - 4
Ж14 - 2
03:44 min/km
11
43
Карпов Артем (2008)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:18:45,3
М - 7
М14 - 6
03:45 min/km
12
46
Копейкина Мария (2006)
Ленинградская обл.
Рощино
0:18:46,4
Ж - 5
Ж16 - 3
03:45 min/km
13
59
Федотков Матвей (2007)
Ленинградская обл.
Выборг-Фаворит
0:18:51,3
М - 8
М14 - 7
03:46 min/km
14
51
Никаншина Яна (2008)
Ленинградская обл.
0:18:52,2
Ж - 6
Ж14 - 3
03:46 min/km
15
58
Трофимова Кира (2009)
Ленинградская обл.
СШОР г. Выборг
0:18:53,8
Ж - 7
Ж12 - 1
03:46 min/km
16
60
Фомичёв Владислав (2010)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:19:44,0
М - 9
М12 - 2
03:56 min/km
17
54
Панфилова Светлана (2006)
Санкт-Петербург
Красногвардейская сш
0:19:55,7
Ж - 8
Ж16 - 4
03:59 min/km
18
42
Ефимов Игорь (2007)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:20:24,5
М - 10
М14 - 8
04:05 min/km
19
55
Рыбакова Анна (2010)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:20:24,9
Ж - 9
Ж12 - 2
04:05 min/km
20
56
Рыжманова Софья (2009)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:20:25,7
Ж - 10
Ж12 - 3
04:05 min/km
21
37
Белозеров Максим (2007)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:21:09,7
М - 11
М14 - 9
04:13 min/km
22
61
Шаймарданов Артем (2009)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:21:33,3
М - 12
М12 - 3
04:18 min/km
23
53
Павлова Арина (2009)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:23:33,7
Ж - 11
Ж12 - 4
04:42 min/km
24
33
Андреев Арсентий (2009)
Ленинградская обл.
0:23:39,1
М - 13
М12 - 4
04:44 min/km
25
32
Алупов Михаил (2008)
р. Карелия
0:26:36,8
М - 14
М14 - 10
05:19 min/km
26
45
Колесов Алексей (2009)
Ленинградская обл.
Выборг СШОР Фаворит
0:27:30,7
М - 15
М12 - 5
05:30 min/km
27
40
Данилов Тимофей (2008)
Ленинградская обл.
Ilves
0:27:32,2
М - 16
М14 - 11
05:30 min/km
28
50
Матвеев Михаил (2010)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:31:26,3
М - 17
М12 - 6
06:17 min/km
29
44
Ковин Артём (2008)
Ленинградская обл.
0:41:35,7
М - 18
М14 - 12
08:20 min/km

Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2022     Информация для организаторов