13.07.2024 СБ :: Истра, «Сыроварня Олега Сироты» Сырный Трейл - ДЕТИ, FUN RUN, НОЧНОЙ ЗАБЕГ
13.07.2024 СБ :: Истра, «Сыроварня Олега Сироты»
Сырный Трейл - ДЕТИ, FUN RUN, НОЧНОЙ ЗАБЕГ

Total finishers 217   Total distance 1025 km
Average pace: 05:29 min/km   Max pace: 03:10 min/km


~31%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
363
Медведев Илья (1987)
Московская обл.
БК "Арбуз"
0:39:15,6
0:39:14,8
М - 1
04:21 min/km
2
330
Долбунов Сергей (1995)
Московская обл.
Румянцево Ski Team
0:39:16,1
0:39:15,0
М - 2
04:21 min/km
3
365
Можжухин Иван (1989)
Мурманская обл.
Odi run
0:39:30,1
0:39:28,9
М - 3
04:23 min/km
4
399
Фатяхдинов Ринат (1987)
Московская обл.
0:41:19,6
0:41:18,6
М - 4
04:35 min/km
5
334
Замбалов Даши (1993)
Москва
Lebedev Training Team
0:42:51,9
0:42:50,3
М - 5
04:45 min/km
6
394
Титов Алексей (1991)
Московская обл.
ISTRRUN
0:43:19,9
0:43:18,9
М - 6
04:49 min/km
7
324
Гордеев Арсений (1996)
Московская обл.
БК "Арбуз"
0:44:33,1
0:44:32,5
М - 7
04:56 min/km
8
390
Селезнева Наталья (1992)
Москва
0:45:14,4
0:45:13,9
Ж - 1
05:01 min/km
9
348
Красильников Антон (1985)
Москва
0:48:08,0
0:48:07,1
М - 8
05:20 min/km
10
327
Гришанов Сергей (1975)
Москва
0:48:17,1
0:48:15,2
М - 9
05:21 min/km
11
349
Красильникова Екатерина (1987)
Москва
0:48:21,3
0:48:20,1
Ж - 2
05:22 min/km
12
323
Гончаров Андрей (1978)
Москва
0:49:00,7
0:48:56,6
М - 10
05:26 min/km
13
342
Кокурин Павел (1987)
Москва
0:49:19,9
0:49:14,2
М - 11
05:27 min/km
14
380
Полякова Юлия (1986)
Москва
ЯСПОРТ
0:49:34,1
0:49:33,0
Ж - 3
05:30 min/km
15
369
Негин Григорий (1967)
Московская обл.
Парсек
0:49:44,5
0:49:42,2
М - 12
05:31 min/km
16
412
Малахов Артур (2006)
Москва
0:49:48,9
0:49:47,6
М - 13
05:32 min/km
17
331
Долгий Михаил (1978)
Москва
Парсек
0:50:24,0
0:50:21,9
М - 14
05:35 min/km
18
372
Павлов Дмитрий (1985)
Московская обл.
Istran
0:50:29,6
0:50:27,3
М - 15
05:36 min/km
19
328
Деревянко Сергей (1975)
Московская обл.
ЛюбRyn
0:50:44,8
0:50:42,9
М - 16
05:37 min/km
20
322
Гагауз Наталия (1991)
Московская обл.
Арбуз
0:51:47,5
0:51:45,6
Ж - 4
05:44 min/km
21
367
Мосин Виталий (1989)
Московская обл.
istrrun
0:52:04,5
0:52:02,5
М - 17
05:47 min/km
22
368
Мусин Руслан (1991)
Москва
0:52:41,4
0:52:37,9
М - 18
05:50 min/km
23
377
Петухова Диана (1997)
Москва
1954-02-01
0:52:49,5
0:52:48,5
Ж - 5
05:52 min/km
24
396
Тотров Артем (1990)
Московская обл.
Istrrun
0:53:51,2
0:53:49,9
М - 19
05:58 min/km
25
321
Вахромова Наталья (1982)
Московская обл.
F1 Бенилюкс
0:53:55,6
0:53:40,5
Ж - 6
05:58 min/km
26
388
Садчиков Никита (2004)
Московская обл.
0:54:02,3
0:53:54,0
М - 20
05:59 min/km
27
402
Фомичев Денис (1987)
Московская обл.
0:54:04,2
0:53:59,5
М - 21
05:59 min/km
28
355
Лещенко Алёна (1991)
Нижегородская обл.
0:54:07,7
0:54:03,0
Ж - 7
05:59 min/km
29
319
Блаженкова Наталья (1983)
Москва
Бегу за чудом
0:54:11,6
0:54:03,2
Ж - 8
05:59 min/km
30
345
Бовшев Александр (1974)
Тверская обл.
0:55:01,9
0:54:55,8
М - 22
06:06 min/km
31
411
Юрикова Елена (1997)
Москва
DreamTeam
0:55:22,1
0:55:14,4
Ж - 9
06:07 min/km
32
362
Медведев Виктор (1989)
Москва
Нет
0:55:51,6
0:55:45,6
М - 23
06:11 min/km
33
320
Бродников Максим (1981)
Московская обл.
0:56:16,2
0:56:14,3
М - 24
06:14 min/km
34
353
Лебедев Александр (1984)
Москва
0:56:22,1
0:56:16,0
М - 25
06:14 min/km
35
351
Кузнецов Дмитрий (1969)
Москва
0:56:31,3
0:56:03,4
М - 26
06:13 min/km
36
395
Тихонова Мария (1989)
Калужская обл.
0:56:38,6
0:56:36,2
Ж - 10
06:17 min/km
37
350
Краузов Роман (1983)
Москва
Нет
0:56:48,7
0:56:41,8
М - 27
06:17 min/km
38
379
Поляков Виталий (1987)
Москва
0:56:53,0
0:56:47,5
М - 28
06:18 min/km
39
347
Коротаев Александр (1977)
Московская обл.
Лично
0:56:54,6
0:56:50,2
М - 29
06:18 min/km
40
360
Малышев Максим (1984)
Московская обл.
Istrrun
0:57:24,8
0:57:21,9
М - 30
06:23 min/km
41
316
Бовшева Арина (1999)
Тверская обл.
0:57:25,4
0:57:18,8
Ж - 11
06:21 min/km
42
315
Бакунин Максим (1967)
Москва
0:57:35,5
0:57:26,7
М - 31
06:23 min/km
43
397
Трофимова Ирина (1986)
Москва
Бег с удовольствием
0:57:47,2
0:57:44,9
Ж - 12
06:24 min/km
44
313
Андреев Юрий (1982)
Москва
0:58:18,8
0:58:12,9
М - 32
06:27 min/km
45
384
Романова Ольга (1990)
Санкт-Петербург
KanRun
0:58:26,6
0:58:17,6
Ж - 13
06:29 min/km
46
405
Хидешели Георгий (1992)
Москва
РСХБ
0:59:32,8
0:59:30,1
М - 33
06:36 min/km
47
409
Шишова Мария (1983)
Москва
1:00:34,4
1:00:25,2
Ж - 14
06:43 min/km
48
389
Салимова Светлана (1983)
Ленинградская обл.
KanRun
1:00:36,6
1:00:27,7
Ж - 15
06:43 min/km
49
332
Ершова Ирина (1982)
Москва
1:01:53,2
1:01:52,0
Ж - 16
06:53 min/km
50
312
Алагизова Мария (1988)
Московская обл.
БК «Арбуз»
1:01:59,1
1:01:57,5
Ж - 17
06:53 min/km
51
337
Каранов Сергей (1985)
Московская обл.
1:02:19,4
1:02:08,1
М - 34
06:54 min/km
52
385
Русакова Анна (1985)
Московская обл.
FitnessOne
1:02:26,2
1:02:14,8
Ж - 18
06:54 min/km
53
371
Омельченко Сергей (1979)
Москва
1:03:57,3
1:03:51,5
М - 35
07:05 min/km
54
366
Морозова Ева (1999)
Московская обл.
1:04:05,9
1:04:02,2
Ж - 19
07:07 min/km
55
370
Носкова Александрина (1986)
Москва
1:04:12,6
1:04:08,6
Ж - 20
07:07 min/km
56
408
Швецов Кирилл (1987)
Московская обл.
MaxFunFit
1:04:15,9
1:04:11,5
М - 36
07:07 min/km
57
400
Филиппова Евгения (1986)
Москва
1:04:15,9
1:04:11,8
Ж - 21
07:07 min/km
58
340
Козырин Иван (1982)
Московская обл.
1:04:51,3
1:04:38,4
М - 37
07:11 min/km
59
338
Кашнова Юлия (2000)
Московская обл.
1:05:44,7
1:05:37,2
Ж - 22
07:16 min/km
60
391
Соколова Юлия (1984)
Москва
1:06:39,0
1:06:36,1
Ж - 23
07:24 min/km
61
357
Луканова Ксения (1985)
Московская обл.
1:06:41,1
1:06:37,3
Ж - 24
07:24 min/km
62
311
Абрамов Алексей (1988)
Москва
1:06:43,1
1:06:35,1
М - 38
07:24 min/km
63
364
Миронова Наталия (1994)
Московская обл.
1:07:12,9
1:07:05,6
Ж - 25
07:26 min/km
64
358
Лучинин Максим (1970)
Москва
1:07:13,9
1:07:06,6
М - 39
07:26 min/km
65
341
Козырина Лариса (1981)
Московская обл.
1:07:49,5
1:07:36,2
Ж - 26
07:30 min/km
66
317
Битоков Анзор (1990)
Москва
Ракеты
1:08:31,7
1:08:24,6
М - 40
07:36 min/km
67
398
Тужилова Светлана (1990)
Нижегородская обл.
Ракеты
1:08:31,7
1:08:25,2
Ж - 27
07:36 min/km
68
373
Павлова Людмила (1989)
Московская обл.
Istran
1:08:38,9
1:08:35,8
Ж - 28
07:36 min/km
69
359
Макарова Ирина (1985)
Московская обл.
Istrrun
1:08:39,0
1:08:36,0
Ж - 29
07:36 min/km
70
403
Халилов Сухробжон (1993)
Московская обл.
Истринская сыроварня
1:09:09,2
1:09:08,2
М - 41
07:40 min/km
71
378
Пичугина Людмила (1978)
Москва
1:10:07,5
1:09:59,0
Ж - 30
07:47 min/km
72
374
Петраш Екатерина (1988)
Москва
1:10:09,3
1:10:07,3
Ж - 31
07:47 min/km
73
356
Лисицина Дарья (1988)
Московская обл.
1:10:17,1
1:10:09,2
Ж - 32
07:47 min/km
74
339
Козицкий Андрей (1988)
Москва
1:11:40,9
1:11:28,3
М - 42
07:56 min/km
75
382
Привалова Ольга (1994)
Московская обл.
Istrrun
1:12:15,9
1:12:08,6
Ж - 33
08:00 min/km
76
326
Горьков Алексей (1982)
Московская обл.
1:14:25,4
1:14:12,1
М - 43
08:15 min/km
77
200
Сироткина Валерия (1991)
Москва
IngosRunClub
1:14:40,8
1:14:30,2
Ж - 34
08:17 min/km
78
406
Хлопцова Ирина (1990)
Москва
IngosRunClub
1:14:41,2
1:14:30,6
Ж - 35
08:17 min/km
79
318
Благодырь Екатерина (1984)
Москва
IngosRunClub
1:14:51,3
1:14:40,8
Ж - 36
08:17 min/km
80
361
Мамонтов Алексей (1973)
Московская обл.
Истринская сыроварня
1:14:51,3
1:14:48,5
М - 44
08:17 min/km
81
383
Ревина Дарья (1987)
Москва
Бегу за кроликом
1:15:31,9
1:15:27,4
Ж - 37
08:22 min/km
82
401
Филиппова Елена (1990)
Москва
Бегу за кроликом
1:15:31,9
1:15:27,2
Ж - 38
08:22 min/km
83
336
Иванцова Анжелика (1988)
Москва
1:15:32,8
1:15:28,5
Ж - 39
08:22 min/km
84
325
Гороховский Павел (1980)
Москва
@buhlogery
1:15:33,0
1:15:29,2
М - 45
08:22 min/km
85
410
Шолохова Екатерина (1992)
Москва
U_run
1:15:33,2
1:15:29,2
Ж - 40
08:22 min/km
86
333
Зайцева Елена (2001)
Московская обл.
FITNESS ONE
1:15:43,4
1:15:32,3
Ж - 41
08:22 min/km
87
387
Садовский Дмитрий (1992)
Москва
1:16:52,6
1:16:45,0
М - 46
08:32 min/km
88
386
Садовская Виктория (1992)
Москва
1:16:52,8
1:16:44,8
Ж - 42
08:32 min/km
89
352
Кузьменкова Наталья (1990)
Москва
1:17:13,1
1:17:07,4
Ж - 43
08:35 min/km
90
376
Петрыкина Юлия (1983)
Москва
Бег с удовольствием
1:17:21,7
1:17:15,8
Ж - 44
08:35 min/km
91
375
Петрова Елизавета (1997)
Москва
1:17:24,0
1:17:20,1
Ж - 45
08:35 min/km
92
393
Старостина Марина (1989)
Москва
1:17:56,9
1:17:52,0
Ж - 46
08:38 min/km
93
335
Зотова Анастасия (1994)
Москва
1:18:16,1
1:18:10,1
Ж - 47
08:40 min/km
94
314
Андреева Яна (1982)
Омская обл.
1:18:17,2
1:18:11,3
Ж - 48
08:40 min/km
95
407
Шабалина Евгения (1989)
Москва
URUN
1:19:03,8
1:18:55,0
Ж - 49
08:46 min/km
96
381
Попова Мария (1999)
Московская обл.
URUN
1:19:05,9
1:18:56,5
Ж - 50
08:46 min/km
97
354
Лебедева Анастасия (1992)
Москва
1:19:53,9
1:19:47,2
Ж - 51
08:51 min/km
98
329
Диордий Елена (1983)
Московская обл.
Rosatom running club
1:20:44,8
1:20:35,6
Ж - 52
08:57 min/km
99
343
Константинов Дмитрий (1981)
Тверская обл.
1:22:37,3
1:22:29,3
М - 47
09:09 min/km
100
344
Константинова Марина (1983)
Тверская обл.
300 тренировок
1:22:37,5
1:22:30,7
Ж - 53
09:09 min/km
101
346
Королева Надежда (1982)
Москва
U_RUN
1:39:46,2
1:39:43,8
Ж - 54
11:06 min/km



Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024    Политика_конфиденциальности