02.06.2024 ВС :: п. Коробицыно, г/к Красное озеро Гонка «NORD RACE»
02.06.2024 ВС :: п. Коробицыно, г/к Красное озеро
Гонка «NORD RACE»

Total finishers 204   Total distance 1526.8 km
Average pace: 16:16 min/km   Max pace: 07:20 min/km


~46%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
100
Суханов Виктор (1985)
Кемеровская обл.
Распадская
1:02:02,5
М - 1
М35 - 1
07:45 min/km
2
92
Румянцев Дмитрий (1989)
Санкт-Петербург
NINJAWAY
1:08:31,2
М - 2
М35 - 2
08:32 min/km
3
106
Жарков Дмитрий (1984)
Санкт-Петербург
Sam
1:13:19,2
М - 3
М40 - 1
09:09 min/km
4
97
Петров Виктор (1988)
Санкт-Петербург
Ai Fitness
1:15:49,1
М - 4
М35 - 3
09:28 min/km
5
101
Лазуткин Михаил (1982)
Санкт-Петербург
НАКАТ
1:16:33,2
М - 5
М40 - 2
09:34 min/km
6
82
Медведев Антон (1996)
Санкт-Петербург
Ninja Way
1:19:21,5
М - 6
М25 - 1
09:55 min/km
7
87
Ткачев Максим (1985)
Санкт-Петербург
1:20:43,0
М - 7
М35 - 4
10:06 min/km
8
104
Кондратьев Андрей (1983)
Санкт-Петербург
SPB OSR
1:23:53,5
М - 8
М40 - 3
10:28 min/km
9
105
Долотов Михаил (1984)
Санкт-Петербург
1:24:58,3
М - 9
М40 - 4
10:36 min/km
10
91
Барков Руслан (1985)
Санкт-Петербург
Ninja Way
1:25:24,2
М - 10
М35 - 5
10:41 min/km
11
80
Тергоев Денис (1995)
р. Карелия
Ростелеком
1:27:07,1
М - 11
М25 - 2
10:53 min/km
12
102
Соколов Андрей (1984)
Санкт-Петербург
Динамика
1:35:59,1
М - 12
М40 - 5
11:59 min/km
13
93
Торозеров Денис (1988)
Санкт-Петербург
БАНК РОССИЯ
1:38:58,0
М - 13
М35 - 6
12:20 min/km
14
120
Варгунин Дмитрий (1983)
Санкт-Петербург
1:40:02,2
М - 14
М40 - 6
12:31 min/km
15
81
Эконом Петр (1996)
Санкт-Петербург
Ninja Life
1:43:32,4
М - 15
М25 - 3
12:55 min/km
16
88
Брюхов Арсений (1987)
Санкт-Петербург
1:46:53,7
М - 16
М35 - 7
13:20 min/km
17
113
Лаптев Алексей (1976)
Санкт-Петербург
EBSH team
1:48:06,0
М - 17
М45 - 1
13:33 min/km
18
75
Кныш Анна (1982)
Санкт-Петербург
Ai Fitness
1:49:51,8
Ж - 1
Ж40 - 1
13:46 min/km
19
76
Пасларь Артём (2006)
Ленинградская обл.
1:55:11,8
М - 18
М18 - 1
14:22 min/km
20
71
Перфильева Алеся (1996)
Санкт-Петербург
Ninja Way
1:55:52,6
Ж - 2
Ж25 - 1
14:29 min/km
21
114
Саенко Михаил (1975)
Санкт-Петербург
СаМ
1:58:05,5
М - 19
М45 - 2
14:44 min/km
22
107
Маслюков Григорий (1984)
Санкт-Петербург
1:58:12,2
М - 20
М40 - 7
14:44 min/km
23
111
Фонарев Алексей (1979)
Санкт-Петербург
NINJA life
1:58:34,9
М - 21
М45 - 3
14:52 min/km
24
108
Шарынин Игорь (1983)
Вологодская обл.
Mountain Race Team
2:03:26,4
М - 22
М40 - 8
15:25 min/km
25
78
Горбаль Алексей (2002)
Санкт-Петербург
2:05:16,0
М - 23
М20 - 1
15:43 min/km
26
98
Полежаев Евгений (1989)
Санкт-Петербург
2:05:39,4
М - 24
М35 - 8
15:43 min/km
27
79
Вислогузов Александр (1998)
Санкт-Петербург
Ninja Life
2:07:03,7
М - 25
М25 - 4
15:52 min/km
28
109
Барышников Николай (1976)
Санкт-Петербург
Ninja Live
2:16:46,5
М - 26
М45 - 4
17:10 min/km
29
90
Бурьянов Виктор (1988)
Санкт-Петербург
Бой с ленью
2:17:29,1
М - 27
М35 - 9
17:10 min/km
30
116
Коряков Андрей (1978)
Санкт-Петербург
DED ANDREY
2:24:31,0
М - 28
М45 - 5
18:06 min/km
31
74
Тихонова Мария (1984)
Санкт-Петербург
2:24:34,6
Ж - 3
Ж40 - 2
18:06 min/km
32
84
Федоров Константин (1990)
Санкт-Петербург
OCтRовитяне
2:27:38,2
М - 29
М30 - 1
18:31 min/km
33
103
Гильзенрад Иван (1980)
Санкт-Петербург
2:27:47,5
М - 30
М40 - 9
18:31 min/km
34
85
Орлик Павел (1990)
Ленинградская обл.
2:31:20,1
М - 31
М30 - 2
18:56 min/km
35
94
Андреев Михаил (1986)
Санкт-Петербург
2:31:46,7
М - 32
М35 - 10
18:56 min/km
36
73
Каплун Полина (1982)
Санкт-Петербург
NinjaWay
2:34:59,6
Ж - 4
Ж40 - 3
19:22 min/km
37
72
Новожилова Надежда (1990)
Ленинградская обл.
Grom
2:36:15,1
Ж - 5
Ж30 - 1
19:36 min/km
38
112
Костюшко Роман (1979)
Санкт-Петербург
«NinjaWay»
2:37:00,0
М - 33
М45 - 6
19:36 min/km
39
118
Подпорин Олег (1973)
Санкт-Петербург
Активити
2:39:22,9
М - 34
М50 - 1
19:50 min/km
40
115
Стаканов Иван (1978)
Санкт-Петербург
Ninja way
2:40:47,5
М - 35
М45 - 7
20:04 min/km
41
96
Музипов Руслан (1989)
Санкт-Петербург
2:41:26,7
М - 36
М35 - 11
20:04 min/km
42
99
Саадулаев Захар (1985)
Ленинградская обл.
-
2:45:01,1
М - 37
М35 - 12
20:34 min/km
43
95
Галыгин Никита (1989)
Ленинградская обл.
2:47:04,8
М - 38
М35 - 13
20:50 min/km
44
77
Шамарин Тимофей (2004)
Санкт-Петербург
Ninja Life
2:48:39,2
М - 39
М20 - 2
21:05 min/km
45
70
Грузинская Полина (2002)
Санкт-Петербург
NinjaWay
3:01:05,6
Ж - 6
Ж20 - 1
22:31 min/km
46
89
Колесников Дмитрий (1986)
Санкт-Петербург
3:13:51,4
М - 40
М35 - 14
24:09 min/km
47
110
Белянцев Роман (1978)
Санкт-Петербург
OCR Банда Питер
3:14:22,2
М - 41
М45 - 8
24:09 min/km
48
119
Ландышев Вячеслав (1967)
Московская обл.
OCR-club
3:24:00,0
М - 42
М50 - 2
25:38 min/km
49
86
Мацулевич Никита (1992)
Санкт-Петербург
3:24:32,3
М - 43
М30 - 3
25:38 min/km



Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024