04.05.2024 СБ :: жд/ст. Петяярви Петяярви трейл – 22/10/5 км
04.05.2024 СБ :: жд/ст. Петяярви
Петяярви трейл – 22/10/5 км

Total finishers 305   Total distance 3679.7 km
Average pace: 06:27 min/km   Max pace: 04:18 min/km


~54%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
38
Кузьмин Михаил (2003)
Санкт-Петербург
Сосновка
1:36:03,3
1:36:02,6
М - 1
М21 - 1
04:18 min/km
2
2
Ардеев Руслан (1990)
Ленинградская обл.
Сосновка
1:38:52,0
1:38:50,8
М - 2
М21 - 2
04:25 min/km
3
60
Парфененко Роман (1999)
Санкт-Петербург
Жажда Километров
1:39:36,3
1:39:34,8
М - 3
М21 - 3
04:28 min/km
4
23
Иванов Иван (1987)
Ленинградская обл.
Sl time
1:42:36,9
1:42:35,6
М - 4
М35 - 1
04:36 min/km
5
95
Иванов Сергей (2000)
Новгородская обл.
1:46:27,0
1:46:24,8
М - 5
М21 - 4
04:46 min/km
6
36
Кочкин Константин (1979)
Санкт-Петербург
Дух Свободы
1:48:20,0
1:48:18,9
М - 6
М45 - 1
04:51 min/km
7
32
Клиценко Георгий (1986)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
1:50:40,1
1:50:38,6
М - 7
М35 - 2
04:57 min/km
8
6
Басай Николай (1983)
Ленинградская обл.
Жажда километров
1:51:17,6
1:51:15,6
М - 8
М35 - 3
04:59 min/km
9
43
Лобанов Григорий (2001)
Ленинградская обл.
Клуб АА
1:51:25,4
1:51:22,1
М - 9
М21 - 5
04:59 min/km
10
18
Жуков Дмитрий (1986)
Санкт-Петербург
1:51:37,7
1:51:35,7
М - 10
М35 - 4
05:00 min/km
11
58
Осетров Александр (1990)
Санкт-Петербург
Сосновка
1:51:53,7
1:51:52,7
М - 11
М21 - 6
05:01 min/km
12
78
Терегулов Ренат (1990)
Санкт-Петербург
Trail is the way
1:52:02,8
1:52:00,4
М - 12
М21 - 7
05:01 min/km
13
9
Болотов Александр (1982)
Санкт-Петербург
Сосновка
1:52:21,0
1:52:18,0
М - 13
М35 - 5
05:02 min/km
14
51
Неверова Мария (1982)
Ленинградская обл.
VOKUEVA TEAM
1:52:24,4
1:52:22,0
Ж - 1
Ж35 - 1
05:02 min/km
15
94
Сатаров Владислав (1988)
Санкт-Петербург
1:53:43,1
1:53:42,3
М - 14
М21 - 8
05:05 min/km
16
27
Канев Руслан (1984)
р. Коми
Школа альпинизма СПб
1:53:47,9
1:53:45,5
М - 15
М35 - 6
05:05 min/km
17
68
Руденко Юлия (1992)
Ленинградская обл.
1:56:22,5
1:56:19,2
Ж - 2
Ж21 - 1
05:12 min/km
18
85
Хвостиков Александр (1983)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
1:58:21,8
1:58:14,4
М - 16
М35 - 7
05:18 min/km
19
76
Стрижов Игорь (1985)
Ленинградская обл.
1:58:26,6
1:58:25,0
М - 17
М35 - 8
05:18 min/km
20
8
Белокуров Александр (1990)
Санкт-Петербург
Второе Дыхание
1:58:38,9
1:58:35,8
М - 18
М21 - 9
05:19 min/km
21
25
Итингоф Михаил (1986)
Ленинградская обл.
Мощь!
1:59:14,1
1:59:12,0
М - 19
М35 - 9
05:20 min/km
22
69
Савинов Роман (1977)
Санкт-Петербург
DOUBLE CLUB
1:59:19,7
1:59:16,1
М - 20
М45 - 2
05:20 min/km
23
37
Крапивин Игорь (1981)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
1:59:27,1
1:59:22,8
М - 21
М35 - 10
05:21 min/km
24
14
Демидов Вячеслав (1971)
Ленинградская обл.
Сосновка
2:01:14,9
2:01:12,3
М - 22
М45 - 3
05:25 min/km
25
40
Ламах Александр (1981)
Санкт-Петербург
Сосновка
2:03:00,5
2:02:57,4
М - 23
М35 - 11
05:31 min/km
26
66
Путалов Глеб (1975)
Санкт-Петербург
ZIA Running
2:04:00,8
2:03:59,0
М - 24
М45 - 4
05:33 min/km
27
56
Онуфриенко Евгений (1977)
Санкт-Петербург
2:04:40,3
2:04:38,3
М - 25
М45 - 5
05:35 min/km
28
35
Копылов Евгений (1988)
Санкт-Петербург
ГЕО GO
2:06:07,5
2:06:00,5
М - 26
М35 - 12
05:38 min/km
29
21
Иванов Алексей (1977)
Ленинградская обл.
Sl TEAM
2:08:55,8
2:08:54,2
М - 27
М45 - 6
05:47 min/km
30
79
Ткачев Руслан (1976)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:09:11,2
2:09:03,6
М - 28
М45 - 7
05:47 min/km
31
10
Вишнякова Анна (1991)
Санкт-Петербург
2:09:22,4
2:09:19,4
Ж - 3
Ж21 - 2
05:48 min/km
32
53
Никитина Елена (1977)
Санкт-Петербург
Сосновка
2:10:07,3
2:10:04,6
Ж - 4
Ж45 - 1
05:49 min/km
33
12
Грибов Иван (1988)
Санкт-Петербург
Колпино
2:10:52,6
2:10:41,9
М - 29
М35 - 13
05:52 min/km
34
59
Павлов Филипп (1974)
Санкт-Петербург
ZIA Running
2:11:20,1
2:11:17,9
М - 30
М45 - 8
05:53 min/km
35
41
Ланцов Валерий (1965)
Санкт-Петербург
Муринский парк
2:12:22,9
2:12:21,5
М - 31
М55 - 1
05:55 min/km
36
63
Пирогов Виталий (1979)
Санкт-Петербург
Trail Running School
2:12:29,2
2:12:23,2
М - 32
М45 - 9
05:55 min/km
37
91
Чупраков Даниил (1983)
Санкт-Петербург
2:12:57,3
2:12:55,4
М - 33
М35 - 14
05:57 min/km
38
45
Маврин Александр (1983)
Санкт-Петербург
Gazprom Triathlon Team
2:13:14,3
2:13:08,0
М - 34
М35 - 15
05:58 min/km
39
86
Худан Денис (1987)
Санкт-Петербург
2:13:43,7
2:13:38,3
М - 35
М35 - 16
05:59 min/km
40
55
Нилов Константин (1980)
Санкт-Петербург
DOUBLE CLUB
2:13:55,9
2:13:52,2
М - 36
М35 - 17
05:59 min/km
41
89
Чистяков Илья (1975)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
2:14:33,0
2:14:25,8
М - 37
М45 - 10
06:02 min/km
42
84
Устинов Алексей (1981)
Санкт-Петербург
2:14:44,6
2:14:38,7
М - 38
М35 - 18
06:02 min/km
43
83
Тулупов Павел (1982)
Санкт-Петербург
2:17:20,3
2:17:15,5
М - 39
М35 - 19
06:09 min/km
44
65
Потешкин Дмитрий (1970)
Санкт-Петербург
2:17:29,1
2:17:25,1
М - 40
М45 - 11
06:10 min/km
45
64
Полигенько Сергей (1993)
Санкт-Петербург
2:18:04,6
2:18:03,5
М - 41
М21 - 10
06:11 min/km
46
20
Зайцев Сергей (1993)
Санкт-Петербург
Сосновка
2:18:12,9
2:18:10,3
М - 42
М21 - 11
06:11 min/km
47
57
Орехов Алексей (1983)
Санкт-Петербург
Орехи
2:19:05,4
2:18:57,5
М - 43
М35 - 20
06:14 min/km
48
44
Ломан Александр (1965)
Санкт-Петербург
2:19:17,1
2:19:10,6
М - 44
М55 - 2
06:14 min/km
49
46
Македонская Альяна (1997)
Санкт-Петербург
Бег с Удовольствием Сборная Юг
2:19:17,3
2:19:12,6
Ж - 5
Ж21 - 3
06:14 min/km
50
30
Кириченко Руслан (1985)
Санкт-Петербург
Недетские походы
2:20:57,5
2:20:52,2
М - 45
М35 - 21
06:18 min/km
51
34
Комаров Сергей (1983)
Ленинградская обл.
Иskra
2:24:19,5
2:24:15,1
М - 46
М35 - 22
06:27 min/km
52
54
Николаев Сергей (1970)
Санкт-Петербург
2:24:28,4
2:24:25,4
М - 47
М45 - 12
06:29 min/km
53
82
Трофимов Евгений (1978)
Санкт-Петербург
2:25:18,8
2:25:14,4
М - 48
М45 - 13
06:30 min/km
54
81
Третьяков Семён (1986)
Санкт-Петербург
Ski Time
2:25:51,0
2:25:45,6
М - 49
М35 - 23
06:32 min/km
55
29
Кашфутдинов Айнур (1991)
Санкт-Петербург
2:26:12,8
2:26:12,8
М - 50
М21 - 12
06:33 min/km
56
22
Иванов Денис (1982)
Санкт-Петербург
Massport
2:27:17,7
2:27:11,8
М - 51
М35 - 24
06:36 min/km
57
26
Итингоф Наталья (1985)
Ленинградская обл.
Мощь!
2:28:57,4
2:28:54,6
Ж - 6
Ж35 - 2
06:40 min/km
58
33
Кольцов Константин (1989)
Санкт-Петербург
ГЕО GO
2:29:39,6
2:29:33,2
М - 52
М35 - 25
06:41 min/km
59
93
Яковлева Анна (1995)
Санкт-Петербург
2:30:52,4
2:30:42,8
Ж - 7
Ж21 - 4
06:44 min/km
60
90
Чистякова Анна (1975)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
2:30:57,1
2:30:49,7
Ж - 8
Ж45 - 2
06:46 min/km
61
15
Дмитриев Антон (1987)
Санкт-Петербург
2:32:51,2
2:32:45,5
М - 53
М35 - 26
06:51 min/km
62
39
Кутин Алексей (1975)
Московская обл.
2:33:47,6
2:33:39,8
М - 54
М45 - 14
06:53 min/km
63
49
Москалёв Иван (1984)
Ленинградская обл.
ЗЭП
2:35:46,9
2:35:37,5
М - 55
М35 - 27
06:58 min/km
64
73
Соломатин Сергей (1989)
Санкт-Петербург
Piranha Running club
2:35:48,8
2:35:45,1
М - 56
М35 - 28
06:58 min/km
65
72
Смирнова Ирина (1990)
Санкт-Петербург
SovcomRun
2:36:24,7
2:36:18,6
Ж - 9
Ж21 - 5
07:00 min/km
66
50
Нагибович Константин (1981)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:39:10,8
2:39:07,2
М - 57
М35 - 29
07:07 min/km
67
42
Лебедев Павел (1987)
Санкт-Петербург
I love supersport
2:39:56,9
2:39:51,5
М - 58
М35 - 30
07:09 min/km
68
13
Григорьев Константин (1969)
Санкт-Петербург
Лично
2:41:30,4
2:41:27,5
М - 59
М55 - 3
07:14 min/km
69
47
Маслечкин Григорий (1984)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:41:45,3
2:41:41,4
М - 60
М35 - 31
07:14 min/km
70
52
Нестеров Артём (1986)
Санкт-Петербург
2:41:57,0
2:41:48,6
М - 61
М35 - 32
07:14 min/km
71
70
Салахутдинов Рашид (1989)
Санкт-Петербург
ГЕО GO
2:41:57,3
2:41:49,7
М - 62
М35 - 33
07:14 min/km
72
31
Кирсанова Юлия (1983)
Санкт-Петербург
Муринский парк
2:42:01,5
2:41:58,2
Ж - 10
Ж35 - 3
07:16 min/km
73
61
Перевалова Анастасия (1986)
Санкт-Петербург
VOKUEVA TEAM
2:43:25,5
2:43:20,6
Ж - 11
Ж35 - 4
07:18 min/km
74
5
Бараев Сергей (1958)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
2:45:16,1
2:45:08,8
М - 63
М55 - 4
07:24 min/km
75
67
Романцов Артем (1991)
Ленинградская обл.
SovcomRun
2:51:24,5
2:51:13,6
М - 64
М21 - 13
07:40 min/km
76
11
Горохова Ирина (1963)
Санкт-Петербург
НикПартс
2:53:17,2
2:53:08,8
Ж - 12
Ж45 - 3
07:45 min/km
77
16
Егорцева Юлия (1990)
Санкт-Петербург
2:55:29,9
2:55:24,1
Ж - 13
Ж21 - 6
07:51 min/km
78
4
Астахова Людмила (1993)
Санкт-Петербург
ПАО Совкомбанк
2:55:36,9
2:55:27,6
Ж - 14
Ж21 - 7
07:51 min/km
79
3
Астахов Сергей (1983)
Санкт-Петербург
2:59:20,1
2:59:10,1
М - 65
М35 - 34
08:03 min/km
80
80
Токарева Любовь (1988)
Санкт-Петербург
3:08:11,2
3:08:04,6
Ж - 15
Ж35 - 5
08:25 min/km
81
88
Чижик Мария (1989)
Санкт-Петербург
Gazprom Triathlon Team
3:22:18,7
3:22:13,7
Ж - 16
Ж35 - 6
09:03 min/km
82
77
Теплоухов Артём (1983)
Санкт-Петербург
3:22:19,8
3:22:10,5
М - 66
М35 - 35
09:03 min/km
83
74
Спиридонова Валерия (1979)
Санкт-Петербург
WhiteWolves
3:28:07,3
3:28:02,7
Ж - 17
Ж45 - 4
09:18 min/km
84
62
Петров Артем (1988)
Санкт-Петербург
3:47:49,5
3:47:40,8
М - 67
М35 - 36
10:13 min/km



Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024