18.02.2024 ВС :: ул. Сантьяго-де-Куба, д.6 к.4 GravityIndoorTriCup 4 этап: Огонь
18.02.2024 ВС :: ул. Сантьяго-де-Куба, д.6 к.4
GravityIndoorTriCup 4 этап: Огонь



Total finishers 136   Total distance 1388.5 km
Average pace: 03:07 min/km   Max pace: 02:25 min/km


~48%

Contest
Gender
Age group
Input your name or team
  
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
158
Прилепов Артем (1981)
Санкт-Петербург
0:25:00,1
М - 1
М40 - 1
02:25 min/km
2
103
Гореленков Сергей (1979)
Санкт-Петербург
GPNTriClub
0:25:39,6
М - 2
М45 - 1
02:29 min/km
3
177
Никифоров Максим (1988)
Санкт-Петербург
Matoksa locals
0:26:04,0
М - 3
М35 - 1
02:31 min/km
4
154
Ершов Андрей (1989)
Санкт-Петербург
Офисный триатлон
0:26:08,4
М - 4
М35 - 2
02:32 min/km
5
157
Лукин Сергей (1975)
Ленинградская обл.
SL Team
0:26:21,7
М - 5
М45 - 2
02:33 min/km
6
176
Коновалов Алексей (1981)
Санкт-Петербург
0:26:55,3
М - 6
М40 - 2
02:36 min/km
7
182
Кравченко Андрей (2010)

0:26:56,5
М - 7
М20 - 1
02:36 min/km
8
76
Сергеев Анатолий (1979)
Санкт-Петербург
0:27:07,1
М - 8
М45 - 3
02:37 min/km
9
155
Карпинский Николай (1984)
Санкт-Петербург
JusTTri
0:27:15,3
М - 9
М40 - 3
02:38 min/km
10
156
Леонтьев Александр (1980)
Санкт-Петербург
Etalon team
0:27:22,2
М - 10
М40 - 4
02:39 min/km
11
171
Анисимов Антон (1983)
Санкт-Петербург
0:27:23,9
М - 11
М40 - 5
02:39 min/km
12
81
Александров Артем (2001)
Санкт-Петербург
0:27:52,9
М - 12
М21 - 1
02:42 min/km
13
46
Рогожин Илья (1990)
Санкт-Петербург
Герои
0:27:53,9
М - 13
М30 - 1
02:42 min/km
14
104
Клименко Алексей (1971)
Санкт-Петербург
Сбербанк
0:28:00,8
М - 14
М50 - 1
02:43 min/km
15
102
Гомагин Андрей (1963)
Санкт-Петербург
Lyatskiyteam
0:28:02,7
М - 15
М60 - 1
02:43 min/km
16
167
Говер Дмитрий (1991)
Санкт-Петербург
NovgorodTRI
0:28:04,8
М - 16
М30 - 2
02:43 min/km
17
47
Цимбалюк Владимир (1987)
Санкт-Петербург
Жажда воды
0:28:06,1
М - 17
М35 - 3
02:43 min/km
18
114
Чащин Игорь (1973)
Санкт-Петербург
Gravity Sport
0:28:07,0
М - 18
М50 - 2
02:43 min/km
19
124
Лебедев Павел (1987)
Санкт-Петербург
ILOVESUPERSPORT
0:28:21,0
М - 19
М35 - 4
02:45 min/km
20
112
Львов Вячеслав (1988)
Санкт-Петербург
Tour De Vyborg
0:28:24,9
М - 20
М35 - 5
02:45 min/km
21
113
Петров Олег (1963)
Санкт-Петербург
0:28:33,1
М - 21
М60 - 2
02:46 min/km
22
136
Прокопенко Константин (1983)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
0:28:40,8
М - 22
М40 - 6
02:46 min/km
23
14
Усанов Митя (1982)
Санкт-Петербург
Динамо СПб
0:28:44,0
М - 23
М40 - 7
02:47 min/km
24
65
Кулик Михаил (1968)
Санкт-Петербург
ГРАВИТИ СПОРТ
0:28:50,5
М - 24
М50 - 3
02:48 min/km
25
147
Кошурников Илья (2003)
Санкт-Петербург
0:28:56,0
М - 25
М21 - 2
02:48 min/km
26
95
Мухин Сергей (1976)
Ленинградская обл.
ILOVESUPERSPORT
0:29:06,4
М - 26
М45 - 4
02:49 min/km
27
71
Бренайзен Илья (1968)
Санкт-Петербург
0:29:17,8
М - 27
М50 - 4
02:50 min/km
28
111
Лесняк Денис (1978)
Санкт-Петербург
0:29:18,1
М - 28
М45 - 5
02:50 min/km
29
138
Тетерин Михаил (1979)
Санкт-Петербург
SL Team
0:29:19,2
М - 29
М45 - 6
02:50 min/km
30
33
Герасимов Михаил (1987)
Санкт-Петербург
Gazprom triathlon team
0:29:22,5
М - 30
М35 - 6
02:51 min/km
31
38
Перминов Никита (1991)
Санкт-Петербург
ILOVESUPERSPORT
0:29:29,7
М - 31
М30 - 3
02:51 min/km
32
74
Мурашов Алексей (1982)
Санкт-Петербург
0:29:38,6
М - 32
М40 - 8
02:52 min/km
33
45
Поляшов Алексей (1988)
Санкт-Петербург
0:29:41,5
М - 33
М35 - 7
02:53 min/km
34
122
Белов Дмитрий (1980)
Санкт-Петербург
ILOVESUPERSPORT
0:29:43,8
М - 34
М40 - 9
02:53 min/km
35
34
Изотов Михаил (1990)
Санкт-Петербург
Gravity Sport
0:29:51,6
М - 35
М30 - 4
02:53 min/km
36
43
Круглов Сергей (1989)
Санкт-Петербург
Бег не тренд
0:30:01,5
М - 36
М35 - 8
02:54 min/km
37
13
Кочанова Екатерина (1995)
Санкт-Петербург
Ilovesupersport
0:30:04,5
Ж - 1
Ж21 - 1
02:55 min/km
38
132
Бит-савва Михаил (1985)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
0:30:14,7
М - 37
М35 - 9
02:56 min/km
39
105
Кузенков Андрей (1971)
Санкт-Петербург
0:30:16,8
М - 38
М50 - 5
02:56 min/km
40
61
Баженов Евгений (1971)
Санкт-Петербург
Ленэнерго
0:30:23,8
М - 39
М50 - 6
02:56 min/km
41
166
Шевляков Андрей (1973)
Санкт-Петербург
0:30:29,3
М - 40
М50 - 7
02:57 min/km
42
152
Асташина Полина (1990)
Санкт-Петербург
SL Team
0:30:29,5
Ж - 2
Ж30 - 1
02:57 min/km
43
51
Виноградов Александр (1974)
Санкт-Петербург
Fitness House
0:30:35,3
М - 41
М50 - 8
02:58 min/km
44
23
Медведев Митрофан (1987)
Санкт-Петербург
#Ком
0:30:37,3
М - 42
М35 - 10
02:58 min/km
45
127
Тулупов Сергей (1975)
Санкт-Петербург
ILOVESUPERSPORT
0:30:37,4
М - 43
М45 - 7
02:58 min/km
46
142
Гусаров Матвей (1986)
Санкт-Петербург
ILOVESUPERSPORT
0:30:44,0
М - 44
М35 - 11
02:58 min/km
47
52
Володин Артем (1984)
Санкт-Петербург
VK Triathlon
0:30:45,8
М - 45
М40 - 10
02:59 min/km
48
144
Абдрахманов Вадим (1983)
Санкт-Петербург
0:30:46,3
М - 46
М40 - 11
02:59 min/km
49
32
Ванеев Юрий (1983)
Санкт-Петербург
Gazprom Triathlon Team
0:30:50,7
М - 47
М40 - 12
02:59 min/km
50
66
Петренко Александр (1977)
Санкт-Петербург
0:30:56,5
М - 48
М45 - 8
03:00 min/km
51
73
Голубев Андрей (1980)
Санкт-Петербург
0:30:57,6
М - 49
М40 - 13
03:00 min/km
52
27
Сергеев Павел (1983)
Санкт-Петербург
Сестрорецкие гвозди
0:31:05,7
М - 50
М40 - 14
03:01 min/km
53
83
Власов Иван (1980)
Санкт-Петербург
Домоседы
0:31:06,9
М - 51
М40 - 15
03:01 min/km
54
84
Клюкин Максим (1979)
Санкт-Петербург
0:31:06,9
М - 52
М45 - 9
03:01 min/km
55
85
Любенков Антон (1987)
Санкт-Петербург
ижорец
0:31:10,2
М - 53
М35 - 12
03:01 min/km
56
141
Гречаный Алексей (1982)
Санкт-Петербург
ILOVESUPERSPORT
0:31:10,9
М - 54
М40 - 16
03:01 min/km
57
41
Боревич Алексей (1976)
Санкт-Петербург
SL Team
0:31:20,3
М - 55
М45 - 10
03:02 min/km
58
134
Ильина Татьяна (2000)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
0:31:22,6
Ж - 3
Ж21 - 2
03:02 min/km
59
62
Батьянов Кирилл (1989)
Ленинградская обл.
0:31:28,8
М - 56
М35 - 13
03:03 min/km
60
175
Наумов Александр (1959)
Санкт-Петербург
0:31:40,1
М - 57
М65 - 1
03:04 min/km
61
174
Наумов Евгений (1983)
Санкт-Петербург
0:31:40,3
М - 58
М40 - 17
03:04 min/km
62
172
Бурянина Светлана (1990)
Ленинградская обл.
0:31:43,1
Ж - 4
Ж30 - 2
03:04 min/km
63
36
Сененков Сергей (1994)
Санкт-Петербург
Gazprom triathlon team
0:31:47,4
М - 59
М30 - 5
03:05 min/km
64
87
Соловьев Андрей (1983)
Ленинградская обл.
Weser
0:31:52,4
М - 60
М40 - 18
03:05 min/km
65
64
Кудря Николай (1978)
Санкт-Петербург
0:31:57,4
М - 61
М45 - 11
03:06 min/km
66
77
Чернышев Александр (1987)
Санкт-Петербург
VK Running Club
0:31:58,1
М - 62
М35 - 14
03:06 min/km
67
146
Кацена Глеб (1998)
Санкт-Петербург
ILOVESUPERSPORT
0:32:01,4
М - 63
М21 - 3
03:06 min/km
68
116
Говоров Дмитрий (1986)
Санкт-Петербург
0:32:06,1
М - 64
М35 - 15
03:06 min/km
69
106
Курьин Сергей (1985)
Ленинградская обл.
CATeam
0:32:08,7
М - 65
М35 - 16
03:07 min/km
70
117
Кронин Григорий (1974)
Санкт-Петербург
0:32:15,4
М - 66
М50 - 9
03:07 min/km
71
15
Филиппова Лидия (1993)
Санкт-Петербург
ILOVESUPERSPORT
0:32:25,5
Ж - 5
Ж30 - 3
03:09 min/km
72
25
Новиков Евгений (1980)
Санкт-Петербург
#поросячья_трусца
0:32:31,1
М - 67
М40 - 19
03:09 min/km
73
107
Ромина Валентина (1990)
Санкт-Петербург
Raw life team
0:32:35,5
Ж - 6
Ж30 - 4
03:09 min/km
74
72
Гаскевич Сергей (1967)
Санкт-Петербург
0:32:38,7
М - 68
М50 - 10
03:10 min/km
75
181
Майоров Владислав (2009)
Санкт-Петербург
0:32:55,7
М - 69
М20 - 2
03:11 min/km
76
121
Андреева Мария (2003)
Санкт-Петербург
0:32:56,3
Ж - 7
Ж21 - 3
03:11 min/km
77
148
Зюзин Дмитрий (1994)
Санкт-Петербург
ILOVESUPERSPORT
0:32:57,3
М - 70
М30 - 6
03:11 min/km
78
162
Клементьева Елена (1982)
Санкт-Петербург
GRAVITY SPORT
0:32:58,8
Ж - 8
Ж40 - 1
03:11 min/km
79
185
Палкина Валерия (2010)
Санкт-Петербург
0:32:59,9
Ж - 9
Ж20 - 1
03:12 min/km
80
94
Макарова Инна (1971)
Ленинградская обл.
World Class
0:33:05,6
Ж - 10
Ж50 - 1
03:12 min/km
81
88
Туркин Андрей (1982)
Ленинградская обл.
9рота
0:33:22,2
М - 71
М40 - 20
03:14 min/km
82
125
Петрусевич Юлия (1986)
Ленинградская обл.
0:33:26,6
Ж - 11
Ж35 - 1
03:14 min/km
83
54
Горбушина Таисия (2005)
Санкт-Петербург
Жажда воды
0:33:31,6
Ж - 12
Ж20 - 2
03:15 min/km
84
68
Сатина Олеся (1985)
р. Карелия
0:33:35,8
Ж - 13
Ж35 - 2
03:15 min/km
85
16
Антонова Дарья (2009)

0:33:41,7
Ж - 14
Ж20 - 3
03:16 min/km
86
78
Шувалова Ольга (1978)
Санкт-Петербург
0:33:43,1
Ж - 15
Ж45 - 1
03:16 min/km
87
187
Микенина Антонина (2010)
Санкт-Петербург
0:33:49,7
Ж - 16
Ж20 - 4
03:17 min/km
88
133
Бычковская Наталья (1984)
Новгородская обл.
NovgorodTri
0:34:01,0
Ж - 17
Ж40 - 2
03:18 min/km
89
92
Капустин Василий (1979)
Санкт-Петербург
9 рота
0:34:04,8
М - 72
М45 - 12
03:18 min/km
90
168
Капустин Родион (2004)
Санкт-Петербург
0:34:05,5
М - 73
М20 - 3
03:18 min/km
91
63
Гуляева Татьяна (1978)
Санкт-Петербург
Piranha running club
0:34:07,8
Ж - 18
Ж45 - 2
03:18 min/km
92
131
Айсина Екатерина (1979)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
0:34:09,0
Ж - 19
Ж45 - 3
03:18 min/km
93
164
Марченков Алексей (1962)
Санкт-Петербург
0:34:13,3
М - 74
М60 - 3
03:19 min/km
94
37
Марова Анна (1965)
Санкт-Петербург
ГРАВИТИ СПОРТ
0:34:23,5
Ж - 20
Ж50 - 2
03:20 min/km
95
128
Тушавин Ян (1992)
Санкт-Петербург
ILOVESUPERSPORT
0:34:23,6
М - 75
М30 - 7
03:20 min/km
96
101
Александров Артём (1979)
Санкт-Петербург
АврораКонсалт.рф
0:34:24,9
М - 76
М45 - 13
03:20 min/km
97
42
Боровикова Наталия (1972)
Санкт-Петербург
0:34:34,7
Ж - 21
Ж50 - 3
03:21 min/km
98
135
Патина Елена (1974)
Новгородская обл.
novgorodTRI
0:34:42,0
Ж - 22
Ж50 - 4
03:22 min/km
99
82
Веселова Александра (1977)
Санкт-Петербург
SL team
0:34:42,4
Ж - 23
Ж45 - 4
03:22 min/km
100
35
Кудинов Алексей (1987)
Санкт-Петербург
Gazprom Triathlon Team
0:34:43,0
М - 77
М35 - 17
03:22 min/km
101
93
Карюгин Артем (1992)
Москва
Синие бобры
0:34:48,0
М - 78
М30 - 8
03:22 min/km
102
31
Бабакова Екатерина (1985)
Санкт-Петербург
Gazprom Triathlon team
0:34:51,7
Ж - 24
Ж35 - 3
03:23 min/km
103
115
Ярославцева Юлия (1989)
Санкт-Петербург
Синие бобры
0:34:55,5
Ж - 25
Ж35 - 4
03:23 min/km
104
186
Хлабыстова Алина (2010)

0:34:58,7
Ж - 26
Ж20 - 5
03:23 min/km
105
183
Рябухин Ярослав (2010)

0:35:01,1
М - 79
М20 - 4
03:24 min/km
106
137
Пуксант Ольга (1978)
Новгородская обл.
NovgorodTRI
0:35:05,2
Ж - 27
Ж45 - 5
03:24 min/km
107
91
Воронкова Ирина (1977)
Санкт-Петербург
0:35:15,7
Ж - 28
Ж45 - 6
03:25 min/km
108
108
Шайхутдинов Ринат (1989)
Санкт-Петербург
WhiteWolves
0:35:35,6
М - 80
М35 - 18
03:27 min/km
109
18
Рябухин Марк (2010)

0:35:50,1
М - 81
М20 - 5
03:28 min/km
110
11
Гедз Екатерина (1983)
Санкт-Петербург
Trisystems
0:36:04,9
Ж - 29
Ж40 - 3
03:30 min/km
111
53
Володина Алина (1994)
Санкт-Петербург
Positive Sports
0:36:14,8
Ж - 30
Ж30 - 5
03:30 min/km
112
145
Ермаков Алексей (1995)
Санкт-Петербург
ILOVESUPERSPORT
0:36:20,4
М - 82
М21 - 4
03:31 min/km
113
56
Панченко Дарья (1999)
Санкт-Петербург
Политех
0:36:47,3
Ж - 31
Ж21 - 4
03:34 min/km
114
48
Якушева Яна (1990)
Санкт-Петербург
0:36:57,6
Ж - 32
Ж30 - 6
03:35 min/km
115
184
Клементьев Максим (2010)
Санкт-Петербург
0:37:07,1
М - 83
М20 - 6
03:36 min/km
116
96
Мухина Екатерина (1976)
Ленинградская обл.
ILOVESUPERSPORT
0:37:09,9
Ж - 33
Ж45 - 7
03:36 min/km
117
7
Микенин Прохор (2011)
Санкт-Петербург
0:37:12,5
М - 84
М20 - 7
03:36 min/km
118
22
Бармина Ольга (1974)
Санкт-Петербург
0:37:36,4
Ж - 34
Ж50 - 5
03:39 min/km
119
86
Пыстин Дмитрий (2007)
Ленинградская обл.
VSK Triatlon Team
0:37:42,1
М - 85
М20 - 8
03:39 min/km
120
24
Можаева Екатерина (1994)
Санкт-Петербург
#КОМ
0:38:28,3
Ж - 35
Ж30 - 7
03:44 min/km
121
126
Тихонова Евгения (1991)
Санкт-Петербург
ILOVESUPERSPORT
0:38:30,8
Ж - 36
Ж30 - 8
03:44 min/km
122
6
Андреев Родион (2011)
Санкт-Петербург
0:38:42,6
М - 86
М20 - 9
03:45 min/km
123
5
Ходос Екатерина (2011)
Санкт-Петербург
0:38:48,9
Ж - 37
Ж20 - 6
03:46 min/km
124
173
Винниченко Алёна (1971)
Санкт-Петербург
0:38:56,7
Ж - 38
Ж50 - 6
03:46 min/km
125
17
Калыгина Елизавета (2010)
Санкт-Петербург
0:39:04,5
Ж - 39
Ж20 - 7
03:47 min/km
126
98
Шаванова Анна (1993)
Санкт-Петербург
0:39:05,1
Ж - 40
Ж30 - 9
03:47 min/km
127
67
Кутузова Елена (1975)
Санкт-Петербург
0:39:07,7
Ж - 41
Ж45 - 8
03:47 min/km
128
8
Шиндяпина Дарья (2013)
Санкт-Петербург
0:39:18,0
Ж - 42
Ж20 - 8
03:48 min/km
129
12
Илларионов Владимир (1956)
Ленинградская обл.
SL Team
0:40:26,3
М - 87
М65 - 2
03:55 min/km
130
161
Marchenkova Tatiana (1990)
Санкт-Петербург
0:40:31,1
Ж - 43
Ж30 - 10
03:55 min/km
131
4
Нарыжная София (2011)

0:40:52,8
Ж - 44
Ж20 - 9
03:58 min/km
132
21
Изосина Ольга (1994)
Ленинградская обл.
ETALON
0:41:04,4
Ж - 45
Ж30 - 11
03:59 min/km
133
165
Маслова Елена (1967)
Санкт-Петербург
0:46:08,0
Ж - 46
Ж50 - 7
04:28 min/km



Other competitions of this organiser: past future





© O-time.ru 2024    Политика_конфиденциальности