Total finishers 124 Total distance 384 km
Average pace: 05:04 min/km Max pace: 03:33 min/km Contest
Gender
Age group
Input your name or team
Rank
Bib#
Surname Name (B.Y.)
City, Team
Results
M|F
Age.gr
Pace
1
83
Алтышов Павел (1986)
Санкт-Петербург
Сосновка
0:17:45,1
М - 1
М19 - 1
03:33 min/km
2
93
Богданов Дмитрий (2000)
Санкт-Петербург
СПБ
0:18:38,9
М - 2
М19 - 2
03:43 min/km
3
151
Попов Андрей (1991)
Ленинградская обл.
Ilves Vyborg
0:18:42,3
М - 3
М19 - 3
03:44 min/km
4
162
Смирнов Кирилл (2002)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
0:19:20,4
М - 4
М18 - 1
03:52 min/km
5
82
Алисов Иван (2002)
Санкт-Петербург
СШОР ПО ЛВС
0:19:26,2
М - 5
М18 - 2
03:53 min/km
6
105
Данько Марк (2003)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
0:19:27,7
М - 6
М18 - 3
03:53 min/km
7
143
Меньших Эдуард (2002)
Санкт-Петербург
Красногвардейская ДЮСШ
0:20:08,6
М - 7
М18 - 4
04:01 min/km
8
137
Левитин Владимир (1967)
Санкт-Петербург
0:20:11,0
М - 8
М50 - 1
04:02 min/km
9
158
Своднев Егор (2001)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
0:20:20,5
М - 9
М18 - 5
04:03 min/km
10
150
Подсевалов Александр (1986)
Санкт-Петербург
Runlab
0:20:25,3
М - 10
М19 - 4
04:05 min/km
11
123
Козлов Кирилл (2003)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
0:20:27,3
М - 11
М18 - 6
04:05 min/km
12
160
Сергеев Вячеслав (2004)
Санкт-Петербург
Sestroretskrun
0:20:30,3
М - 12
М18 - 7
04:05 min/km
13
92
Бирилов Юрий (1983)
Санкт-Петербург
0:20:38,0
М - 13
М19 - 5
04:07 min/km
14
148
Петров Дмитрий (1972)
Санкт-Петербург
PIC
0:20:40,8
М - 14
М40 - 1
04:08 min/km
15
147
Непомнящий Эдуард (2004)
Санкт-Петербург
Sestroretskrun
0:20:47,7
М - 15
М18 - 8
04:09 min/km
16
163
Смирнов Николай (1984)
Санкт-Петербург
Кронштадт
0:21:13,0
М - 16
М19 - 6
04:14 min/km
17
115
Иванов Сергей (1984)
Санкт-Петербург
Сшор зеленогорск
0:21:13,3
М - 17
М19 - 7
04:14 min/km
18
129
Кочура Андрей (1984)
Санкт-Петербург
Сосновка
0:21:46,6
М - 18
М19 - 8
04:21 min/km
19
171
Чайка Екатерина (2001)
Санкт-Петербург
ШОР по ЛВС
0:22:08,2
Ж - 1
Ж18 - 1
04:25 min/km
20
164
Соломатин Евгений (1982)
Санкт-Петербург
Кто _такие
0:22:10,8
М - 19
М19 - 9
04:25 min/km
21
86
Бараев Андрей (1980)
Санкт-Петербург
Огненные Львы
0:22:13,7
М - 20
М19 - 10
04:26 min/km
22
139
Маркова Ирина (1979)
Санкт-Петербург
Кировец
0:22:21,8
Ж - 2
Ж40 - 1
04:28 min/km
23
99
Гармаш Сергей (1959)
Санкт-Петербург
0:22:27,6
М - 21
М50 - 2
04:29 min/km
24
94
Былина Анна (1983)
Санкт-Петербург
#sestroretskrun
0:22:30,2
Ж - 3
Ж19 - 1
04:30 min/km
25
120
Калядин Богдан (2004)
Санкт-Петербург
СДЮШОР Зеленогорск
0:23:11,7
М - 22
М18 - 9
04:38 min/km
26
85
Балакшин Николай (1977)
Санкт-Петербург
Парголовские бани
0:23:13,6
М - 23
М40 - 2
04:38 min/km
27
116
Иванова Марина (1987)
Санкт-Петербург
HEAD Swimrun Team Russia
0:23:14,8
Ж - 4
Ж19 - 2
04:39 min/km
28
157
Самигулов Самат (1962)
Санкт-Петербург
time4run
0:23:19,6
М - 24
М50 - 3
04:40 min/km
29
131
Круглов Александр (1978)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
0:23:27,3
М - 25
М40 - 3
04:41 min/km
30
98
Волкова Наталия (1975)
Санкт-Петербург
0:23:36,2
Ж - 5
Ж40 - 2
04:43 min/km
31
112
Ефимов Даниил (1968)
Санкт-Петербург
ЯRoller
0:23:41,4
М - 26
М50 - 4
04:44 min/km
32
125
Константинов Максим (1982)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
0:23:43,7
М - 27
М19 - 11
04:44 min/km
33
100
Горицин Олег (1987)
Санкт-Петербург
0:23:48,5
М - 28
М19 - 12
04:45 min/km
34
122
Козименко Яна (1992)
Чернигов
0:23:54,2
Ж - 6
Ж19 - 3
04:46 min/km
35
108
Диголь Александр (1985)
Ленинградская обл.
0:23:54,8
М - 29
М19 - 13
04:47 min/km
36
172
Чистяков Илья (1975)
Санкт-Петербург
UltraMotiv
0:24:11,2
М - 30
М40 - 4
04:49 min/km
37
145
Милакова Карина (2004)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
0:24:16,0
Ж - 7
Ж18 - 2
04:51 min/km
38
153
Потемкина Анна (1992)
Санкт-Петербург
0:24:27,0
Ж - 8
Ж19 - 4
04:53 min/km
39
132
Круглова София (2003)
Санкт-Петербург
СШОР по ЛВС
0:24:30,4
Ж - 9
Ж18 - 3
04:54 min/km
40
117
Игнатьев Иван (1985)
Санкт-Петербург
Sestroretskrun
0:24:34,3
М - 31
М19 - 14
04:54 min/km
41
96
Власов Евгений (1981)
Санкт-Петербург
vlsv.me
0:24:41,6
М - 32
М19 - 15
04:56 min/km
42
84
Артемьева Мария (1976)
Санкт-Петербург
Сосновка
0:24:57,0
Ж - 10
Ж40 - 3
04:59 min/km
43
169
Фильчакова Анна (1971)
Санкт-Петербург
Прибой
0:25:14,1
Ж - 11
Ж40 - 4
05:03 min/km
44
89
Батулова Евгения (1984)
Санкт-Петербург
Зеленогорск
0:25:28,3
Ж - 12
Ж19 - 5
05:05 min/km
45
130
Красненков Алексей (1964)
Санкт-Петербург
Прибой
0:25:32,1
М - 33
М50 - 5
05:06 min/km
46
87
Барбинягра Анна (2003)
Ленинградская обл.
СШОР Фаворит
0:25:53,6
Ж - 13
Ж18 - 4
05:10 min/km
47
106
Дегтярев Юрий (1990)
Санкт-Петербург
0:26:58,8
М - 34
М19 - 16
05:23 min/km
48
97
Волков Сергей (1973)
Санкт-Петербург
0:27:20,9
М - 35
М40 - 5
05:27 min/km
49
101
Горицина Анна (1995)
Санкт-Петербург
0:28:32,0
Ж - 14
Ж19 - 6
05:42 min/km
50
121
Ковчик Анна (1994)
Ленинградская обл.
СШОР ВЫБОРГ ФАВОРИТ
0:28:43,1
Ж - 15
Ж19 - 7
05:44 min/km
51
146
Нарматов Станислав (2004)
Санкт-Петербург
Сестрорецк
0:28:57,4
М - 36
М18 - 10
05:47 min/km
52
175
Михайлова Екатерина
0:29:42,3
Ж - 16
Ж19 - 8
05:55 min/km
53
152
Потемкин Алексей (1961)
Санкт-Петербург
Князь Потемкин
0:29:48,3
М - 37
М50 - 6
05:57 min/km
54
166
Старков Роман (2004)
Санкт-Петербург
СПБСДЮШОР
0:30:23,1
М - 38
М18 - 11
06:04 min/km
55
104
Гусева Юлия (1986)
Санкт-Петербург
0:30:31,6
Ж - 17
Ж19 - 9
06:06 min/km
56
176
Хомутова Евгения
0:30:42,2
Ж - 18
Ж40 - 5
06:09 min/km
57
109
Дорофеева Ольга (1979)
Санкт-Петербург
Стрижи
0:31:28,6
Ж - 19
Ж40 - 6
06:17 min/km
58
113
Жохова Мария (1995)
Санкт-Петербург
Сестрорецк
0:32:29,8
Ж - 20
Ж19 - 10
06:30 min/km
59
128
Корольков Алексей (1971)
Санкт-Петербург
Зеленогорск
0:32:35,5
М - 39
М40 - 6
06:30 min/km
60
154
Потемкина Лариса (1965)
Санкт-Петербург
Князь Потемкин
0:33:42,2
Ж - 21
Ж50 - 1
06:44 min/km
61
88
Бармина Ольга (1974)
Санкт-Петербург
ГАГАРИН
0:34:06,7
Ж - 22
Ж40 - 7
06:49 min/km
62
124
Колесникова Регина (1972)
Санкт-Петербург
ГАГАРИН
0:34:11,1
Ж - 23
Ж40 - 8
06:49 min/km
63
170
Фузайлова Камила (2002)
Санкт-Петербург
0:35:40,1
Ж - 24
Ж18 - 5
07:07 min/km
64
156
Рахмонкулова Хилола (1999)
Санкт-Петербург
OCR Банда Питер
0:35:40,4
Ж - 25
Ж19 - 11
07:07 min/km
65
127
Коробова Светлана (1964)
Санкт-Петербург
0:42:39,4
Ж - 26
Ж50 - 2
08:32 min/km
Other competitions of this organiser: past future